2024 ! Που θα πάμε ? ε ? που ?

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Μετά και από τα γενέθλια της Γλαροεταιρείας κάποιοί ήδη θα έχουν εισιτήρια ! Εμείς πρώτα ο Θεός επιστέφουμε 4 Ιανουαρίου από Τιμισοάρα και το επόμενο είναι τέλος Φεβρουαρίου για Φρανκφούρτη και από κει Κόμπλενζ. Και σε αναζήτηση για τις σχολικές διακοπές του Πάσχα (05 Μαΐου 2024).
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
Δεν ηλεγξα καθόλου τα περί εκπτώσεως, τοοοοσο ελκυστικά είναι τα εισιτήρια;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Μετά και από τα γενέθλια της Γλαροεταιρείας κάποιοί ήδη θα έχουν εισιτήρια ! Εμείς πρώτα ο Θεός επιστέφουμε 4 Ιανουαρίου από Τιμισοάρα και το επόμενο είναι τέλος Φεβρουαρίου για Φρανκφούρτη και από κει Κόμπλενζ. Και σε αναζήτηση για τις σχολικές διακοπές του Πάσχα (05 Μαΐου 2024).
Τελος Αυγουστου κλεινω για Πασχα.
Νωρις αρχισατε!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Ειλικρινά και εμείς το ίδιο κάναμε ΕΞαπανεκαθεν αλλά τώρα πια νομίζω ότι όσο νωρίτερα, τόσο φτηνότερα ! ............. ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Ειλικρινά και εμείς το ίδιο κάναμε ΕΞαπανεκαθεν αλλά τώρα πια νομίζω ότι όσο νωρίτερα, τόσο φτηνότερα ! ............. ?
Οχι, ειδικα φετος.
Πρεπει να περιμενουμε να δουμε ποιες ειναι οι καλες τιμες για το χρηματιστηριο των εισιτηριων το 2024. Μη μπουμε μεσα ακριβα και μετα πεσουν :p.
Οποιος παρατηρει συγκεκριμενα δρομολογια της Aegean τον Αυγουστο, θα ειδε οτι οι τιμες ξεφουσκωνουν τις τελευταιες μερες.
Το Πασχα θα φαω μιλια.
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.271
Εκτός απο τα γνωστά Λονδίνα Λισαβόνες Μαδρίτες Παρίσια Μιλάνα και λοιπά (βαρετά πλέον) συναφή, το 24 έχει επίσκεψη στο ανατολικό ημισφαίριο (Κορέα Ιαπωνία Ταϊλανδή Ινδία και ίσως Αυστραλία νέα Ζηλανδία) ή ένα μήνα και κάτι ψιλά, αμαξοοδήγηση σε ΗΠΑ απο ακτή σε ακτη. Θα δείξει. Για τα Χριστούγεννα 24/25 κάπου ζεστά Και χαλαρά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Γιατι στην αναζητηση Αθηνα προς "οπου να ναι" στο Sky scanner για Πασχα μου βγαζει Αθηνα Περθ με Scoot 305 ευρω και για Μελβουρνη 328 ευρω, Μανιλα 300 κλπ με Scoot?
Eιναι νορμαλ αυτο;
Πηγαινε ελα Μανιλα με 550 ας πουμε.
 
Last edited:

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κοίταζα χτες την ίδια ώρα στο σάιτ και χαζεύω διάφορες πτήσεις - τιμές, Ρώμη, Παρίσι, Φρανκφούρτη για Απρίλη του 24 και μ αρέσαν ! μπαίνω ξανά τώρα και είμαι για να πάρω τα βουνά ! στην κυριολεξία διπλασιαστήκαν ! :suicide:
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.981
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κοίταζα χτες την ίδια ώρα στο σάιτ και χαζεύω διάφορες πτήσεις - τιμές, Ρώμη, Παρίσι, Φρανκφούρτη για Απρίλη του 24 και μ αρέσαν ! μπαίνω ξανά τώρα και είμαι για να πάρω τα βουνά ! στην κυριολεξία διπλασιαστήκαν ! :suicide:
...τι μ@λ@κ@ςςςςς είμαι γμτ, συγγνώμη για την επανάληψη αλλά, είμαι μ@λ@κ@ςςςςς ! το διπλασιαστήκαν είναι λάθος, τριπλασιαστήκαν !
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom