2025 που θα πάμε...? Πάμε δυνατά..... 😇

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εμάς στη δουλειά μας έλεγαν τις άδειες με το ζόρι. Οπότε συνήθως έκλεινα και τους έλεγα τότε πετάω και γειά σας! Φέτος για πρώτη φορά μας είπαν να δηλώσουμε τις άδειες όλης της επόμενης χρονιάς και δεν ξέραμε πώς να το διαχειριστούμε :haha:
Για το 25 πάλι προς Λατινική αμερική θα κινηθώ, αλλά θα οριστικοποιηθεί το Μάρτιο που θα επιστρέψω από το ταξίδι του 24. Πιστεύω οτι πρέπει να πάω μια Γουατεμάλα κάποια στιγμή..ίδωμεν
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.278
Εμάς στη δουλειά μας έλεγαν τις άδειες με το ζόρι. Οπότε συνήθως έκλεινα και τους έλεγα τότε πετάω και γειά σας! Φέτος για πρώτη φορά μας είπαν να δηλώσουμε τις άδειες όλης της επόμενης χρονιάς και δεν ξέραμε πώς να το διαχειριστούμε :haha:
Για το 25 πάλι προς Λατινική αμερική θα κινηθώ, αλλά θα οριστικοποιηθεί το Μάρτιο που θα επιστρέψω από το ταξίδι του 24. Πιστεύω οτι πρέπει να πάω μια Γουατεμάλα κάποια στιγμή..ίδωμεν
Τυχερέ, έμενα μου το ξεκαθάρισε, Λατ Αμερική ξανά γιοκ.
Νομίζω. είναι λόγος χωρισμού. Δεν είναι;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.534
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.534
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εμάς στη δουλειά μας έλεγαν τις άδειες με το ζόρι. Οπότε συνήθως έκλεινα και τους έλεγα τότε πετάω και γειά σας! Φέτος για πρώτη φορά μας είπαν να δηλώσουμε τις άδειες όλης της επόμενης χρονιάς και δεν ξέραμε πώς να το διαχειριστούμε :haha:
Για το 25 πάλι προς Λατινική αμερική θα κινηθώ, αλλά θα οριστικοποιηθεί το Μάρτιο που θα επιστρέψω από το ταξίδι του 24. Πιστεύω οτι πρέπει να πάω μια Γουατεμάλα κάποια στιγμή..ίδωμεν
Ειδικά εσύ, να πας Μπελίζ αντί για Γουατεμάλα και θα με θυμηθείς.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Τυχερέ, έμενα μου το ξεκαθάρισε, Λατ Αμερική ξανά γιοκ.
Νομίζω. είναι λόγος χωρισμού. Δεν είναι;
Εγώ ανακοίνωνα τον προορισμό και ρώταγα πόσα εισιτήρια να βγάλω :lol: Γιατί όμως δε θέλει? Πού πήγατε και τι σας συνέβη?
Ειδικά εσύ, να πας Μπελίζ αντί για Γουατεμάλα και θα με θυμηθείς.
Έχω πάει και έκανα και καλό τουρ. Και Σαν Ιγνάσιο και Πλασένσια και φυσικά στα νησιά!
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Κι εγω εχω στο μυαλο μου ακριβως ποτε θελω να παω πού μεχρι και το καλοκαιρι του 26, αλλα ο αντρας μου δεν το ξερει ακομα :) Νομιζει οτι ετσι αυθορμητα μου 'ρχεται μια ιδεα για ταξιδι! Τον αφηνω ομως να επιλεξει τα εντος Ελλαδας, fair!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Κι εγω εχω στο μυαλο μου ακριβως ποτε θελω να παω πού μεχρι και το καλοκαιρι του 26, αλλα ο αντρας μου δεν το ξερει ακομα :) Νομιζει οτι ετσι αυθορμητα μου 'ρχεται μια ιδεα για ταξιδι! Τον αφηνω ομως να επιλεξει τα εντος Ελλαδας, fair!
Πονηρη η συμπατριωτισσα!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Κι εγω εχω στο μυαλο μου ακριβως ποτε θελω να παω πού μεχρι και το καλοκαιρι του 26, αλλα ο αντρας μου δεν το ξερει ακομα :) Νομιζει οτι ετσι αυθορμητα μου 'ρχεται μια ιδεα για ταξιδι! Τον αφηνω ομως να επιλεξει τα εντος Ελλαδας, fair!
Έχει τρία χρόνια που αναφέρω διαρκώς τις λέξεις «Σρι Λανκα», πιστεύω έχω κάνει τόσο καλή δουλειά στο subliminal επίπεδο που μες το 2025 θα ανυπομονεί να πάμε Σρι Λανκα. Μπορεί και Κούβα.
Για το καλοκαίρι του 24 ακόμα είμαστε σε αναζήτηση 😂
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Έχει τρία χρόνια που αναφέρω διαρκώς τις λέξεις «Σρι Λανκα», πιστεύω έχω κάνει τόσο καλή δουλειά στο subliminal επίπεδο που μες το 2025 θα ανυπομονεί να πάμε Σρι Λανκα. Μπορεί και Κούβα.
Για το καλοκαίρι του 24 ακόμα είμαστε σε αναζήτηση 😂
Ετσι υπογεια δουλευω κι εγω! Το να νομιζουν δε οτι ειναι δικη τους ιδεα, μας δινει προβαδισμα για να επιλεξουμε εμεις επομενο προορισμο, σατανικο!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom