28η προτάσεις!

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
8.001
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Οχριδα, η καλυτερη εκδρομη απο Β. Ελλαδα.
.....Αν αλλάξει κανείς λίγο , μα λίγο τα γράμματα της πόλης ..... @@@@δια ! ( σατυρίκο ! όχι εγώ σάτυρος :))
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
πολυ ακριβα ολα .... ρουμανια οδικως με ταξιδιωτικο ? 4 μερες 2 διανυκτερευσεις; και το εχουν και φτηνο 120 ε αν θυμμααι καλα... αλλα σκεφτομαι ειναι πολλες ωρες... και θελω κατι με τα μικρα μαζι...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.067
και θελω κατι με τα μικρα μαζι...
Σε εναν μηνα δεν θα σκεφτεις οτι ισως χρειαζεται να προηγηθει προληπτικη καραντινα σπιτι μην κουβαλησουν στην εκδρομη τιποτε απο το σχολειο χωρις μασκες, χωρις τεστ, ερχονται με κοβιντ σχολειο, λεω εγω τωρα...
Edit: σε μια εβδομαδα απο το ανοιγμα σχολειων ισχυρη συσταση για μασκα. Της ποπης θα γινει και φετος.
Ενημέρωση αναφορικά με την πρόσφατη μικρή αύξηση στον αριθμό κρουσμάτων SARS-CoV-2 - Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας
 
Last edited:

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.281
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
ειναι κ αυτο... αλλα ετσι κ αλλιως ηδη ξεκινησαμε πολυ στραβα.... για πασχα με βλεπω αλλα η αγαπητη ryanair δεν λεει να βγαλει εισητηρια... ουφφφ
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Σε εναν μηνα δεν θα σκεφτεις οτι ισως χρειαζεται να προηγηθει προληπτικη καραντινα σπιτι μην κουβαλησουν στην εκδρομη τιποτε απο το σχολειο χωρις μασκες, χωρις τεστ, ερχονται με κοβιντ σχολειο, λεω εγω τωρα...
Edit: σε μια εβδομαδα απο το ανοιγμα σχολειων ισχυρη συσταση για μασκα. Της ποπης θα γινει και φετος.
Ενημέρωση αναφορικά με την πρόσφατη μικρή αύξηση στον αριθμό κρουσμάτων SARS-CoV-2 - Εθνικός Οργανισμός Δημόσιας Υγείας
Γιατι εγω σκεφτομαι οτι μεχρι τοτε θα ξαναεχουμε λοκ κ για να πας μεχρι τη Σαλονικα θα θες τεστ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.067
Γιατι εγω σκεφτομαι οτι μεχρι τοτε θα ξαναεχουμε λοκ κ για να πας μεχρι τη Σαλονικα θα θες τεστ;
Δεν θα εχουμε. Αλλα δεν θα πανε ολα βελουδινα, οπως καθε χειμωνα εδω και 3 χρονια. Συγγνωμη που γινομαι ωμη, ειναι γλυκυτατα τα παιδακια αλλα οι παιδιατροι τα λενε μεταξυ τους "λιλιπουτειες υγειονομικες βομβες" σε σχολικη περιοδο.
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το οδικώς μέχρι Σόφια και από εκεί αεροπορικώς σε Ευρώπη σε λογικές-χαμηλές τιμες το λέτε ταλαιπωρία ή experience? 😅
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.322
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το οδικώς μέχρι Σόφια και από εκεί αεροπορικώς σε Ευρώπη σε λογικές-χαμηλές τιμες το λέτε ταλαιπωρία ή experience? 😅
Καλό σενάριο αλλά σ' αυτή τη περίπτωση χρειάζεται παραπάνω μέρες. Για 28η πάντως βολεύει!
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλό σενάριο αλλά σ' αυτή τη περίπτωση χρειάζεται παραπάνω μέρες. Για 28η πάντως βολεύει!
Είναι και η 26η από Θεσσαλονίκη, καταφέρνεις και την 27η να την πάρεις άδεια και να!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.967
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom