30 χρόνια

Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανκούβερ , Γη του Πυρός
Γεια σας φίλοι λάτρεις των ταξιδιών. Είμαι 50 χρονών και από το 1980 ταξιδεύω πολύ στον ελεύθερο χρόνο μου. Πολύ μακρινά ταξίδια δεν έχω κάνει ακόμα αλλά την Ευρώπη την έφαγα με το κουτάλι. Ελπίζω να συνεχίσω να ταξιδεύω αν μου το επιτρέψει η κρίση βέβαια. Είμαι εκπαιδευτικός και η γυναίκα μου επίσης. Συνηθίζουμε να μη καταναλώνουμε χρήματα άσκοπα στην καθημερινότητα και έτσι πάντα περισσεύει κάτι για μια εξόρμηση. Ιδίως αν ο σχεδιασμός είναι προσεκτικός τα ταξίδια έξω βγαίνουν φθηνότερα από την Ελλάδα.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Γεια σας φίλοι λάτρεις των ταξιδιών. Είμαι 50 χρονών και από το 1980 ταξιδεύω πολύ στον ελεύθερο χρόνο μου. Πολύ μακρινά ταξίδια δεν έχω κάνει ακόμα αλλά την Ευρώπη την έφαγα με το κουτάλι. Ελπίζω να συνεχίσω να ταξιδεύω αν μου το επιτρέψει η κρίση βέβαια. Είμαι εκπαιδευτικός και η γυναίκα μου επίσης. Συνηθίζουμε να μη καταναλώνουμε χρήματα άσκοπα στην καθημερινότητα και έτσι πάντα περισσεύει κάτι για μια εξόρμηση. Ιδίως αν ο σχεδιασμός είναι προσεκτικός τα ταξίδια έξω βγαίνουν φθηνότερα από την Ελλάδα.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων όλους.
καλώς ήρθες, κι σου εύχομαι να περάσεις καλά ;)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.730
Likes
50.812
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλώς ήρθες Μήτσακλα, φτιάξε και το χάρτη σου, βοηθάει πολύ.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Καλώς ήρθες και από μένα! Να συνεχίσεις να κάνεις πολλά και καλά ταξίδια!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ορισες και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καλώς ήρθες Μήτσακλα, φτιάξε και το χάρτη σου, βοηθάει πολύ.
Καλώς ήρθες Yorgos
(και Μήτσακλα, καλώς ήλθες φυσικά! να κάνετε και ένα κλαμπ οι εκπαιδευτικοί, γιατί είστε η πλειοψηφία εδώ μέσα)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου συναδελφε!!!!
Καλωσηρθες.
Αν δεν ελεγες οτι εισαι 50,θα ελεγα οτι εισαι ο αντρας μου κ εκανες λογαριασμο για μου κανεις πλακα.:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήλθες Μήτσακλα ! :xmas_wink:
 
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Βανκούβερ , Γη του Πυρός
Γεια σου Κλεοπάτρα. Στην πραγματικότητα είμαι 35. 20+30:2=35. Κάθε χρονιά με ταξίδι από τα τριάντα που ταξιδεύω μου αφαιρεί μισό χρόνο το χρόνο. Εσύ δεν το νοιώθεις αυτό;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.569
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γεια σου Κλεοπάτρα. Στην πραγματικότητα είμαι 35. 20+30:2=35. Κάθε χρονιά με ταξίδι από τα τριάντα που ταξιδεύω μου αφαιρεί μισό χρόνο το χρόνο. Εσύ δεν το νοιώθεις αυτό;
Ε τότε είμαστε οι πλειοψηφία νεογέννητα εδώ μέσα :)
Καλώς ήρθατε παρεμπιπτόντως....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.031
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom