Μάλτα 4 ήμερο στη Μάλτα...Αξίζει το κόπο?????

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τα εστιατορια φαινονται σουπερ..επρεπε να υπηρχε το ποστ αυτο ενα χρονο πριν, θα μας ειχε γλυτωσει απο αρκετο ψαξιμο. γιατι δεν μου φανηκε και τοσο ευκολη υποθεση να φας καλα στη Μάλτα. επίσης απο το τοπ-5 τα 3 ειναι καθαροαιμα ιταλικά και τα αλλα δυο με σαφεις ιταλικές επιρροές...άρα....:D
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
όχι. ενα χρονο και κατι..σαν την ηλικία μας..οταν δεν τα εχουμε κλεισει λεμε το παρακατω νουμερο. και προληπτικά...:D
και οποιος βαρεθει στη Μαλτα, να μην ξεχνιόμαστε, υπάρχει και σύνδεση με τον παράδεισο...
Virtu Ferries Ltd. Malta
 

mariospapalaz

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Τελικά ειναινκαλη επιλογή η Μάλτα;και τα εισητήρια ποσο περιπου είναι;γτ νομιζω δν έχει χαμηλού κοστους ε;
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Τελικά ειναινκαλη επιλογή η Μάλτα;και τα εισητήρια ποσο περιπου είναι;γτ νομιζω δν έχει χαμηλού κοστους ε;
Πετάει η Easy Jet από Ρώμη!! Κοίταξε το αλλά νομίζω μόνο τους καλοκαιρινούς μήνες!
 

zampeiros22

Member
Μηνύματα
80
Likes
1
Καλημέρα!Σκέφτομαι και εγώ ένα ταξίδι για Μάλτα τέλος Μαίου και στα περισσότερα ταξιδιωτικά ζητάνε 299 ευρώ συν 105 φόροι αεροδρομίου με μισές μέρες ξεναγήσεων.Κοίταξα μόνη μου ξενοδοχείο και ειδικά τα μεταφορικά είναι πολύ ακριβά.Τι με συμβουλεύετε?Παλιά που ταξίδευα με ένα ταξιδιωτικό γραφείο συνέχεια(έκλεισε τώρα) είχαμε πλήρη ξενάγηση..Μπορείς να κυκλοφορείς μόνος σου στην Μάλτα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.736
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom