Γαλλία 5 ημέρες στο γοητευτικό Παρίσι!

gg_nefeli

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Kabamarou με μεγαλη χαρα διαβασα την ιστορια σ απο το παρισι κ ενθουσιαστηκα!Ειμαι στο τσακ να κλεισω αεροπορικο,ομως εχω αρχισει κ ριχνω μια ματια στα ξενοδοχεια.Ειδα ομως οτι εσυ προτιμησες διαμερισμα.Πως το βρηκες?Γενικα θα ηθελα πληροφοριες πανω σε αυτο γτ με ενδιαφερει πολυ!Ειδα οτι τα διαμερισματα ειναι σε πολυ καλεσ τιμες!Δυο ατομα ειμαστε κ εμεις!Ευχαριστωω!
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Γεια σου.
Από το Booking.com: 169909 hotels worldwide. Book your hotel now! το βρήκα.Ο φίλος μου γενικά ήθελε να μείνουμε σε λίγο καλούτσικο δωμάτιο και έτσι βρήκα αυτό μετά από πολλές ώρες αναζήτησης.

Είχαμε ψυγείο μέσα στο δωμάτιο και κουζινίτσα και έτσι κάποια χρήματα που θα δίναμε σε φαγητό έξω τα εξοικονομήσαμε και μας βγήκε όσο θα μας έβγαινε και αν κλείναμε κάποιο δωμάτιο ψυλοχύμα και τρώγαμε συνέχεια έξω.Με αυτόν τον τρόπο ούτε εμένα μου βγήκε παραπάνω χρήματα αλλά και ο φίλος μου έμεινε ικανοποιημένος που δεν πήγαμε να μείνουμε σε πολύ χύμα κατάσταση.Αν κάνεις μια αναζήτηση στο google θα βρεις πολλά διαμερίσματα για Παρίσι.

Είχα ρίξει πολύ ψάξιμο αλλά δεν θυμάμαι σε ποιες σελίδες συγκεκριμένα.
Αυτό που έκλεισα πάντως ήταν καλό(όχι τέλειο) απλά είχε το μειονέκτημα ότι ήθελες κανα 20 με 30 λεπτά για να πας σε κάποια περιοχή του κέντρου.
 

19vaggelis08

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
παιδια καλησπερα.. ειχα διαβασει παλαιοτερα πως ενας χρηστης ειχε φτιαξει μονος του μια πορεια για τα αξιοθεατα στο παρισι ωστε να μη χανεις χρονο.. και πολλοι απο εδω μεσα την ειχαν βρει πολυ καλη,.
θυμαστε ποιος ηταν..?
ευχαριστω
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Δεν ξέρω ποιον λες.Προσωπικά είχα κάνει και εγώ ένα δρομολόγιο πάνω στο χάρτη.Χρησιμοποίησε και την αναζήτηση που υπάρχει δεξιά πάνω αν θέλεις μήπως το βρεις.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Το τι είναι ικανοποιητικό είναι σχετικό για τον καθένα οπότε δεν μπορώ να το ορίσω και να αποτελεί χρήσιμη πληροφορία για κάποιον άλλο αν δεν ξέρω τι θέλει να κάνει.

Εγω πχ. 5 ημέρες πήγα μια φορά μόνο σε εστιατόριο ενώ κάποιος άλλος μπορεί να θεωρεί ικανοποιητικό να πηγαίνει κάθε ημέρα και ίσως και 2 φορές την ημέρα.Πάντως όλα τα χρήματα που έφαγα αυτές τις ημέρες για αυτά που γράφω χωρίς ξενοδοχείο και αεροπορικά είταν 300? αλλά έτρωγα σχεδόν πάντα φαγητό που είχα αγοράσει από το super market.
 

gg_nefeli

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Συμφωνω κ εγω με τον kabamaru. Εχω μια εβδομαδα που γυρισα κ για πεντε βραδυα που εκατσα χαλασα 400 ευρω χωρις αεροπορικα και ξενοδοχειο. Εφαγα 2 φορες σε εστιατοριο(στο ιδιο,γιατι μου αρεσε) κ ολες τις αλλες μερες απο σουπερ μαρκετ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.403
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom