6 χρόνια Travelstories - The Party! - Εντυπώσεις

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έλα τι έγινε; πόσα σπίτια κλείσανε; :D

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο τον κόσμο που ήρθε, νομίζω ήταν πάνω από 110 άτομα συνολικά, και κυρίως στα μέλη που ήρθαν από μακριά. :clap:

Ως συνήθως με ελάχιστα άτομα πρόλαβα να πω κάτι παραπάνω από ένα γεια, αλλά ελπίζω να περάσατε όσο το δυνατόν πιο καλά γινόταν! Χάρηκα που είδα πολλές γνωστές φάτσες, αλλά και πολλά νέα μέλη και κόσμο που δεν είναι καν ακόμα γραμμένος στο φόρουμ (αλλά μετά το αποψινό είπαν όλοι ότι θα γραφτούν) :)

Νομίζω πρόκειται πια για μια μεγάλη παρέα που φαίνεται ακόμα και από τις συναντήσεις ότι αντιμετωπίζει διαφορετικά, πιο αισιόδοξα και πιο ανοιχτά τη ζωή. Και αυτό με κάνει ιδιαίτερα χαρούμενο.

Άντε και στα επόμενα! :clap:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Λοιπόν νομίζω ότι πλέον αρκετοί έχουν γυρίσει.
Για πείτε πως περάσατε για να ζηλέψουν οι υπόλοιποι...
Τι σας άρεσε περισσότερο?

Να παρουσιαστούν αυτοί που κέρδισαν...
Αυτοί που δε κέρδισαν μπορούν ανοιχτά να κατηγορήσουν εμένα που έκανα την κλήρωση. Δεν έχω πρόβλημα.

Άντε πείτε ντε...

Να πω όμως κι εγώ με τη σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλο τον κόσμο που ήρθε.
Ήταν το πολυπληθέστερο (μέχρι στιγμής) πάρτι γενεθλίων του TravelStories και σας ευχαριστούμε όλους γι'αυτό.

Να πω και ένα έξτρα ευχαριστώ σε αυτούς που έδωσαν τα δώρα, σε αυτούς που ασχολήθηκαν ώστε να έχουμε τα δώρα και φυσικά last but not least σε εκείνους που διοργάνωσαν και εκείνους που συμμετείχαν στα δύο event της βραδιάς.

Υ.Γ.: Μια φωτογραφία από την είσοδο
DSC00160_.JPG
και μία από το χώρο
atapatalk.com_mu_d4985521_0cbc_9814.jpg
 

NATASA 09

Member
Μηνύματα
129
Likes
70
Ταξίδι-Όνειρο
Λαος Καμποτζη Βιετναμ
Δηλαδή περισσότερες λεπτομέρειες για μας που δεν ήρθαμε αλλά ξενυχτήσαμε σαν πιστές Πηνελόπες, περιμένοντας να μας τα πείτε όλα αναλυτικά; Να πάμε για ύπνο ή να βάλουμε ποτάκι και να περιμένουμε;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γυρίσαμε ,γυρίσαμε !! Ξεκιναω τις κατηγορίες
Καταγγελω τον σπόρο γιατί ενώ τον δωροδοκησα με μια ντουζίνα cupcakes , εκείνος δεν με προώθησε στην κλήρωση !!!!
Τίποτα δεν κερδισα πάλι !!
Πέρασα πολύ ωραία ,ήπια τα κοκτειλς μου , ξαναειδα τα φιλαράκια μου , γνώρισα πολλά νέα !!
Χάρηκα που συνάντησα ανθρώπους που εκτιμώ πολύ , αν και δεν είχαμε τον χρόνο να μιλήσουμε πολύ (αυτός ο χρόνος ποτέ δεν φτάνει γμτ )
Η ΜΕΓΑΛΗ έκπληξη της βραδιάς ήταν η άφιξη του tripakia (ΕΣΥ ήσουν βρε ή εστειλες κανένα να μας κάνει πλακα ;)
Εκτός από το μπος και την διαχειριστική ομάδα που έκανε όλα τα κουμαντα , ευχαριστώ και τον/τη Verka serduska που μας έκανε την τιμή να εμφανιστεί στην συγκέντρωση καθώς και τον Παπα που άφησε το Βατικανο και ήρθε να μας ευλογήσει !!
Αυτά τα ολίγα και πα πεσω διότι το πολύ το κυρ ελεησον το βαριέται και ο παπας ( όχι ο δικός μας ο άλλος )
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Η ΜΕΓΑΛΗ έκπληξη της βραδιάς ήταν η άφιξη του tripakia (ΕΣΥ ήσουν βρε ή εστειλες κανένα να μας κάνει πλακα ;)
Σας τα'πα εγω ή δε σας τα'πα εδω http://www.travelstories.gr/334908-post342.html ;;; Αντε βρε τριπακια ανοιχτο βιβλιο εισαι, σε καταλαβα :bleh:
Μραβο βρε παιδια! Πειτε μας ποιος κερδισε, ποιος εκανες τελικα αποτριχωση, ποιος ειχε παει κομμωτηριο, ποιος ηπιε και ποιος εφαγε περισσοτερο;:haha:
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Και εγώ μόλις γύρισα (μάπα το party στην Αγία Παρασκευή που πήγα μετά) αλλά στο travelstories party ήταν καταπληκτικά!

Διατηρώ ακόμα τις επιφυλάξεις μου αν όντως ήταν ο tripakias ή μας έστειλε κανέναν για να μας κάνει πλάκα. :ppp

Tα ποτά τουλάχιστον που έκαναν ήταν δυνατά αρκετά...
Συγνώμη αν φάνηκε κάπως freelancer η συμμετοχή μου στο όλο σκηνικό με τον Πάπα αλλά μόλις χθες ενημερώθηκα μέσω του forum Πως είχε αποφασιστεί η συμμετοχή μου.
:-D

Εγώ πάντως το κέρδισα το χαρτάκι για τα μαθήματα χορού ;-)
Xαίρομαι που γνώρισα νέα άτομα και ειδικά τον admin τον sporos.
Ένα μεγάλο respect στις Ουκρανές χορεύτριες και στην Verka serduska, σας αγαπώ!!!
Παναγιώτα ήμασταν οι μόνοι που χορέψαμε (μέχρι που έφυγα εγώ τουλάχιστον)...δεν πειράζει, την άλλη φορά θα τους σηκώσουμε με το ζόρι!

Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα την ΕΡΣΗ από κοντά επιτέλους.

PS: Mαμά μου την κοπάνησες αυτή τη φορά, αχ αχ με άφησες μόνο :p
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Να μαι κι εγω.σας γραφω σε απευθειας συνδεση απ το ξενοδοχειο στην ομονοια.φτασαμε σωες.η μαρια ροχαλιζει ηδη.
ευχαριστω ολους σας για την καλη παρεα και να ξερετε σας παω ολους.
πιο πολυ ομως να ευχαριστησω την αννα μαρια για την προταση της να μας φιλοξενησει.
την ισαβελλα που την κουβαλησα αρον αρον κι ελπιζω να περασε καλα και τελος
τον ενα και μοναδικο τριπακια γιατι μας τιμησε με την παρουσια του αλλα και μου κανε την ιδιαιτερη
τιμη να ενημερωσει μονο εμενα για την εκπληξη.
οι συμπαθειες δε κρυβονται !
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Καθε φορα και καλυτερα !!!
Σουπερ οργανωση και χωρος και αυτη τη φορα...!
Χαρηκα παρα παρα πολυ που σας ειδα ολους , νεους και παλιους!

Τα σοου για ακομα μια φορα ηταν σπεσιαλ, μπραβο στους συμμετεχοντες!(ΥΒΟΝΝΗ το ξανθο σου παει τρελα!)

tripakia μας την εκανες για τα καλα:bleh::clap:

Def ευχαριστουμε γιατι αν δεν ησουν εσυ δεν θα γινοντουσαν ολα αυτα τα ομορφα!

Α!Και εκτος των αλλων ημουν και τυχερουλα! To 4μερακι στο Refanidis!(babaduma ευχαριστουμε :roll: , Spore super κληρωση!:D) Επισυλασσομαι με ιστοριουλα οταν παμε!

Ευχομαι συντομα να σας ξαναδω συντομα ειστε ΟΛΟΙ υπεροχοι!!!:clap:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
περάσαμε τέλεια!!
να ευχαριστήσω με την σειρά μου όλους οσους βοήθησαν στην διοργάνωση αυτου του event....χαρηκα πάρα πολύ που ξανασυνάντησα παλιούς φίλους και γνωρισα και νέους....γνωρισα την Έρση,τον gts ,τον tripakia,τον gtm,τον fitziano,και άλλους... να μην παρεξηγηθω που τωρα πρωι πρωι δεν τους θυμάμαι όλους...ηταν τέλεια...μου αρεσουν αυτές οι συναντήσεις.....κερδισα και 2 δωρακια.. ενα γευμα στο hard rock και εκπτωση 50 ευρώ από το viva.gr...
να ειστε όλοι καλά και σε άλλα τωρα....
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τι θέλετε να ακούσετε, ότι ζηλεύουμε;;; Ε, ναι, ζηλεύουμε.

(Σε 4 φεύγω για Ζιμπάμπουε όμως...να μην ξεχνιόμαστε!)

Πραγματικά χαίρομαι που περάσατε τόσο καλά, παρά το μέγεθος του πλήθους, που συνήθως κάπως μπερδεύει τα πράγματα.

Είμαι βέβαιος πάντως, πως με τις ευλογίες τυ Πάπα, όλα σας τα ταξίδια θα είναι υπέροχα απο δώ και πέρα! :D Εύχομαι οι ευλογίες του να έχουν πιάσει ολόκληρο το travelstories και όχι μόνο όσους παρευρέθηκαν.

Τέλος, για τα δώρα δε ζηλεύω καθόλου-είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να κέρδιζα τίποτα!!!!!!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Αν και δεν έκατσα όσο θα ήθελα, λόγοι ανωτέρας βίας, περάσαμε όμορφα για άλλη μια φορά, γνώρισα κι άλλους που δεν είχα καταφέρει παρελθοντικά και συνάντησα πάλι αγαπημένα πρόσωπα ακόμη και από Θεσσαλονίκη!

ΕΡΣΗ, babaduma, erminathess, fenia42, tripakia, marioulita ευχαριστούμε που ήρθατε-συγνώμη αν ξεχνάω κανέναν- και τον galat φυσικά που πάλι μπήκε σε αεροπλάνα και βαπόρια για να παρευρεθεί..

Ευχαριστώ το μαγικό χεράκι του sporou που μου χάρισε ένα από τα δώρα του party και μάλιστα αυτό που ευχόμουν, τα μαθήματα salsa :D

Να σημειώσω σε αυτό το σημείο για όποιον εύστοχα παρατήρησε κοιλιά στο πρόγραμμα, ειδικώς την στιγμή της αποθέωσης του Πάπα (ioanna karagianni ας πούμε όλως τυχαίως) πως δεν υπολογίσαμε σωστά τους χρόνους....Όσοι ήταν παρόντες στη Πορταριά μπορούν να το επιβεβαιώσουν...

Dim_Kyr επιτέλους μπυρόβια φίλη μου συναντηθήκαμε!
Isabelle ήταν μια ευχάριστη έκπληξη που ήρθες, χαρήκαμε όλοι πολύ φαντάζομαι...

dmdoc βρήκα άνθρωπο εδώ μέσα να σχολιάζω τα αθλητικού ενδιαφέροντος πράγματα, μη πετάξεις το διαρκείας, ποτέ δεν είναι αργά. :bleh:

Για εσάς τους υπόλοιπους που δεν είδατε το ονοματάκι σας, ξέρετε μη τα ξαναλέμε. Θα τα πούμε λίαν συντόμως, θέλω να ελπίζω.

Οι υπόλοιποι χάσατε. Ακούς maltakia? Ακούω να λες. :cool:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καμία φωτό για εμάς που δεν μπορέσαμε να έρθουμε.
Για δεύτερη συνεχη χρονιά μου την έκανε η μικρή.
Ελπίζω η επόμενη συνάντηση να μην γίνει του χρόνου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.366
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom