6 χρόνια Travelstories - The Party! - Εντυπώσεις

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ένα ευχαριστώ σε όλους για την πολύ ωραία χτεσινή βραδιά!

Χάρηκα που είδα πολλές γνώριμες αγαπημένες φάτσες, όλες βασικά αλλά ειδικά κάποιους (ονόματα δεν λέω, κάποιοι το ξέρουν καλά και σε κάποιους φαίνεται νομίζω) και που γνώρισα και κάποιες καινούριες, ιδιαίτερα GTS, Dmdoc, dimkyr και φυσικά tripakia! Λυπάμαι για όσους δεν πρόλαβα να γνωρίσω (δεν ήμαστε και λίγοι τι να πρωτοπρολάβεις) αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον..

Η Verka ΘΕΑ! Τιμή μου να στέκομαι δίπλα της και να έχω την ευκαιρία να κυληστώ στον βούρκο της! :D

Ο Πάπας ΜΟΡΦΗ, μην τα ξαναλέμε, είχε κάνει την εντύπωση του από το Πήλιο ακόμα! Mπράβο σε όλο το team για το κέφι τους! Το Glosolaki αποκάλυψη! Ένα νέο ταλέντο γεννιέται στο travel stories! :bleh:

Μπράβο για μια ακόμα φορά και πολλά ευχαριστώ στον Def που χωρίς αυτόν δεν θα είχε δημιουργηθεί κάτι τόσο μαγικό! Με το καλό το νέο μέλος στην οικογένεια σου!

Συγχαρητήρια σε όλους τους τυχερούς που κέρδισαν, εγώ ως συνήθως έμεινα με το χαρτάκι στο χέρι.. :rolleyes:

Μείον ο λίγος χρόνος σε σχέση με τον πολύ κόσμο που δεν σου φτάνει να μιλήσεις με όλους και όσο θα ήθελες. Να μαστε καλά, να ξαναβρεθούμε και στις γνωστές συναντήσεις αλλά και σε ότι άλλο κανονίζουμε εκτός travel stories, έχοντας όμως πάντα το φανταστικό μας φόρουμ να μας συνδέει!

Κι εις άλλα με υγεία! :clap:

Άντε που είστε?????????
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μια πραγματικα ομορφη βραδια ηταν η χτεσινη!!! :clap:

Χαρηκα πολυ που ειδα γνωστες μου φατσουλες και νεες :D και χαρηκα πολυ που επιτελους τα αβαταρ απεκτησαν προσωπο!

Θενκς για το ''ελαφρυ'' δωρο που κερδισα! :haha: 31 τομοι!!!!!

Λυπαμαι που δεν καταφερα να γνωρισω περισσοτερα μελη. Λιγος χρονος δυστυχως.

Και στις επομενες!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Για τους ακατεχους ο Παπας ποιος ητανε;;;; Ζηλευω τρελα που δεν ημουνα :( :(
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
αχ βρε getxowoman, δεν σε πηρα ειδηση!:(
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Εγώ πάντως το κέρδισα το χαρτάκι για τα μαθήματα χορού ;-)
.....

PS: Mαμά μου την κοπάνησες αυτή τη φορά, αχ αχ με άφησες μόνο :p

Bρε τυχερούλη :clap::lol:

Ναι αυτή τη φορά σε άφησα μοναχούλη, ελπίζω σύντομα σε επόμενη να ξαναμαζευτούμε.... :roll:


Πολύ χάρηκα που βλέπω ότι μαζευτήκατε και περάσατε σούπερ !!!

Αντε και στα επόμενα Def ! :clap:
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για άλλη μία φορά περάσαμε υπέροχα.
Ευχαριστούμε και πάλι τους υπεύθυνους του travelstories για την διοργάνωση.
Γνωρίσαμε πολλά καινούργια άτομα, μιλήσαμε με τους φίλους που έχουμε ήδη κάνει μέχρι σήμερα, αλλά δυστυχώς δεν προλάβαμε να γνωριστούμε με όλους. Χρειαζόμαστε περισσότερο χρόνο, άρα μία νέα προσεχή συνάντηση....

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα την μεγαλύτερη μέχρι σήμερα ομάδα των φίλων από την Θεσσαλονίκη, που μας τίμησαν με την παρουσία τους και με την αγάπη τους, όπως επίσης και αυτών από την Κόρινθο.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.497
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ μόλις μπήκα σπίτι :)
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που συντόνισαν την εκδήλωση!
ενα μεγάλο ευχαριστώ στο travelstories και σε ολα τα παιδιά για την υπέροχη παρέα.Αν και ηταν δύσκολο να γνωριστουν 105 ατομα σε τοσο λίγο χρόνο ηταν μια ευχάριστη βραδυά.Ευελπιστουμε σε μια μελλοντικη συνάντηση για να τα πουμε και με τους άλλους.
Ευχαριστώ για τον οδηγό που κέρδισα:D, αλλος ενα στην συλλογή και προτροπη για ενα ακομη ταξίδι.
Παντα τέτοια.
καλά ξύδια και ταξίδια!!:clap:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Ευχαριστουμε και μεις με τη σειρα μας για την ομορφη βραδια.Περασαμε υπεροχα και χαρηκαμε πολυ που γνωρισαμε και συνδιασαμε φατσουλες με αβαταρ αλλα και που ξαναειδαμε γνωστους απο την προηγουμενη συναντηση. Ποτε ειπαμε θα γινει η επομενη?;)
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Α!Και εκτος των αλλων ημουν και τυχερουλα! To 4μερακι στο Refanidis!(babaduma ευχαριστουμε :roll: , Spore super κληρωση!:D) Επισυλασσομαι με ιστοριουλα οταν παμε!

elenara μπράβοοοοο !!! (πολύ το λιγουρευόμουνα αυτό το δώρο !!:haha:)
ο ξενώνας δείχνει σούπερ και απ΄ότι έμαθα ΕΙΝΑΙ και σούπερ !

οπότε καλώς να πάτε !!!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
malysa μην ανησυχείς και το Glosolάκι σου έχει αποκτήσει και πατέρα και σύζυγο που ήταν εκεί! Έπρεπε να τον έβλεπες πάντως.. θα ήσουν περίφανη για το βλαστάρι σου!!! Είναι και χορευταράς, κέρδισε και τα μαθήματα salsa, ποιος τον πιάνει τώρα!

zmaria ως μπαλέτο διαπρέψατε! Μια ένσταση μόνο. Ε όχι και στο βούρκο με την θεά Verka!!! Μυρωδάτη και απαστράπτουσα ήταν!!!!

Verka υποκλίνομαι στο ταλέντο, το μπρίο και το χιούμορ σου! Όλα τα λεφτά ο εξωφορουμικός Γιάννης, ο οποίος μη γνωρίζοντας πρόσωπα και καταστάσεις ακόμα, αναρωτιόταν πώς στο καλό κατόρθωσε η Παναγιώτα να σε κάνει να έρθεις να εμφανιστείς στην συνάντησή μας!

orestcrete οι ακάτεχοι καλό είναι να μείνουν με την αγωνία, ώστε στο επόμενο ανέβασμα του Πάπα να υπάρχει και πάλι κέφι και ενθουσιασμός... Πάντως, δεν νομίζω πως ο αληθινός Πάπας θα μπορούσε να ξεσηκώσει τόσα κύμματα ενθουσιασμού, όσο ο συγκεκριμένος.

Πολλά πολλά ευχαριστώ στον Αφεντικούλη μας, που είναι η αιτία για όλα! Με το καλό το νέο μέλος!
Για άλλη μια φορά το χθεσινό πάρτυ ήταν η ευκαιρία να ξαναδούμε γνώριμες φατσούλες, να πούμε τα νέα μας, να γνωρίσουμε νέους ανθρώπους. Νιώθω πολύ τυχερή που ανήκω σε αυτήν την μεγάλη παρέα!
Αααααα και διπλά τυχερή, μιας και για πρώτη φορά στη ζωή μου κέρδισα κάτι! Τον ταξιδιωτικό οδηγό για το Θιβέτ! Θεικό σημάδι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.373
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom