6 χρόνια Travelstories - The Party! - Εντυπώσεις

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
ΥΓ. Ερχόμενη στο Hard Rock Cafe πήρα ταξί. Ζήτησα να με πάει στη Φιλλελήνων. "Σε ποιό ύψος;" με ρώτησε. "Στο Hard Rock Cafe" απάντησα. "Ααα πας στο Πάρτυ;" ήταν η ερώτηση. Ξερή εγώ! "Σας παρακολουθώ ανελειπώς και να περάσετε καλα απόψε! Τα χαιρετισματά μου σε όλους!" μου ευχήθηκε ο ταξιτζής. "Δεν γράφομαι γιατί φοβάμαι οτι θα φάω χειρότερο κόλημμα".
Ε, ποτέ! :haha: Είμαστε παντού τελικά :clap:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Εδω είμαι και εγω

Η πρώτη συνάντηση ( καφές -γνωριμία ) του travelstories είχε γίνει το 2008 στο Νεο Ηράκλειο .Γύρω στα 20 -25 άτομα .Πολύ άχαρο πράγμα άγνωστοι μεταξύ μας σχεδόν όλοι .
Απο τότε έγιναν και καποιες ''επίσημες'' συναντήσεις με πολύ κόσμο ( βλέπε Craft και Envy ) και παρα πολλές ''ανεπίσημες'' με κάποια απο τα παιδιά που είμαστε πιο κοντά.

Είμαστε πλεόν μια πολύ μεγάλη παρέα και χάρηκα δις για προχθές πού είδα πολλά καινούργια μέλη και μιλήσα και με καποιους που δεν είναι κάν μέλη ( ακόμα ??? ).
Αυτό το θεωρώ μεγάλη επιτυχία για τον Δευκαλίωνα που στηρίζει με όλους τους τρόπους το site και εμείς είμαστε εδώ για να περνάμε καλά είτε γράφοντας είτε συμμετέχοντας στα party του travelstories.gr

Δέφ ευχαριστώ


Χάρηκα και δεν το κρύβω οτι μου λύθηκαν και όποιες απορίες είχα περί αυτών που είναι πίσω απο καποια ιδιαίτερα avatar που παλαιότερα και πρόσφατα έιχαμε ελαφριές ''αναταράξεις'' σε διάφορα θέματα .
Να'μαστε καλά να βρεθούμε και σε επόμενες συναντήσεις !!!!!
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Παιδια χαιρομαι πολύ που περασατε καλα. Μακάρι να μπορουσα και εγω να ερθω, πραγματικά ειναι πολλά ατομα που θελω να γνωρισω και ελπιζω να τα καταφερω την επομενη φορά. Να περνάτε ολοι παντα καλά και εγω ευχομαι να ειμαστε ολοι υγειείς και ευτυχισμένοι γιατι οι εποχες που ζουμε ειναι πολύ δυσκολες... και καλα ταξιδια βεβαια! :)
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ηρθα κι εγω! Boss ευχαριστω!! χαρηκα που σας ξαναδα ολους εσας τους παλιους και καλους (πια) φιλους και τους νεους που λογω μεγαλης αποχης μου απο το φορουμ (ντροπη μου!!!):hitme: ειχα χασει την μπαλα.... αν υπαρξει και συντομα επομενη συναντηση, θα σας εμπεδωσω, το υποσχομαι!!!! :)
θελω να πω οτι το σοου ηταν ολα!!!! τα λεφτα! εχω και βιντεο, οεο! respect!!! στο team! :clap::clap:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Malysaki μας έλειψες να ξέρεις... :(

zmaria ως μπαλέτο διαπρέψατε! Μια ένσταση μόνο. Ε όχι και στο βούρκο με την θεά Verka!!! Μυρωδάτη και απαστράπτουσα ήταν!!!!

?
Στον βούρκο σου λέω στον βούρκο, μιλάμε για αααααάλλη λάσπη (κατά το άλλο φρούτο) το γουρουνάκι μας! :D


ζηλευω τοσο πολυ που δεν καταφερα να ερθω :(
Εμαθα περασατε τελεια..δεν ειχα καμια αμφιβολια βεβαια.
Ειχα την τελεια ενημερωση τουλαχιστον.
Παντα τετοια κ ελπιζω συντομα να κανονιστει η επομενη οπως επισης και κανα διημερακι οπως στο Πηλιο.
Μπραβο σε ολους σας
και καλα μας ταξιδια:clap:
Καλά μας ταξίδια, αμήν, αλλά άσε τις ζήλιες και πιάσε τις παρουσίες, άιντε, όλοι περνάνε την Μαρία το Μαράκι για αδερφή μου!


ΥΓ. Ερχόμενη στο Hard Rock Cafe πήρα ταξί. Ζήτησα να με πάει στη Φιλλελήνων. "Σε ποιό ύψος;" με ρώτησε. "Στο Hard Rock Cafe" απάντησα. "Ααα πας στο Πάρτυ;" ήταν η ερώτηση. Ξερή εγώ! "Σας παρακολουθώ ανελειπώς και να περάσετε καλα απόψε! Τα χαιρετισματά μου σε όλους!" μου ευχήθηκε ο ταξιτζής. "Δεν γράφομαι γιατί φοβάμαι οτι θα φάω χειρότερο κόλημμα".
Βασίλη γράψου λοιπόν! Τα καλύτερα είναι στο Social στο οποίο δεν έχεις πρόσβαση! Και του χρόνου σε περιμένουμε!
Τέλειο!!!!!!!!!!! Μα πόση διασημότητα πια?? :cool::lol:
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
αντε βρε παιδια πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο ομορφα...!! ζηλευω ομως και λιγακι, δεν θα σας το κρυψω....αν και σκεφτομαι οτι και να ερχομουνα-λογω των λιγων μηυματων που έχω- θα με ρωτουσατε πχ ποια εισαι εσυ? "η τινκερμπελ" (ακουω εδω nickname που εβαλα κ γω..χαχα) και θα με κοιτουσατε καλα καλα προσπαθώντας να με θυμηθείτε σε καποιο θεμα..χαχα και μετα μπορει και να φευγατε!(αν βλεπατε πχ καποιον ηδη γνωστο σας,λογικο)

Ερση ολα τα λεφτα το περιστατικο σου!!χαχα

στην επομενη συναντηση θα προσπαθησω να ερθω υπο εναν ορο. να μην υπαρχουν χορευτριες γιατι θα συνοδευομαι..γκουχ γκουχ..(..ευτυχως που δεν ηρθααα....χαχα)
 

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Καλά μας ταξίδια, αμήν, αλλά άσε τις ζήλιες και πιάσε τις παρουσίες, άιντε, όλοι περνάνε την Μαρία το Μαράκι για αδερφή μου!




Τέλειο!!!!!!!!!!! Μα πόση διασημότητα πια?? :cool::lol:
το υποσχομαι δε θα εχω αλλη απουσια εκτος αν ειμαι ταξιδι :bleh:
πραγματικα Ερση απιστευτο...τα φιλια μου
malysa μου κι εσυ απουσα?? :*
στην επομενη που ελπιζω να ειναι συντομη..
 

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
άιντε, όλοι περνάνε την Μαρία το Μαράκι για αδερφή μου!
κι οσο γι αυτο:lol::lol:..οσο μοιαζουμε εμεις μοιαζεις και με το μαρακι.
πιο πιθανον ειναι να περνανε εμενα με το μαρακι για αδερφες :clap:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καθυστερημένα μεν θα ήθελα να εκφράσω τις ευχαριστίες μου στον Def για την ευκαιρία να βρισκόμαστε όλοι μαζί και να περνάμε καλά. Είναι ενδιαφέρον να γνωρίζεις τις φυσιογνωμίες που κρύβονται πίσω από τα ψευδώνυμα και ομολογουμένως ο καθένας είναι αξιόλογη παρουσία. Χαίρομαι που μίλησα έστω και λίγο με κάποιους από αυτούς και βεβαια που συνάντησα αγαπημένους φίλους (αν και μου έλειψαν μερικοί που δεν ήρθαν)
Ως υπεύθυνος ψυχαγωγίας να εκφράσω μόνο τη συγγνώμη μου που το σκετσάκι του Πάπα δεν είχε την οργάνωση που έπρεπε καθώς μας πρόδωσε η τεχνολογία. Το cd κόλλησε και δεν μπορούσε να γίνει το απαραίτητο mix των τραγουδιών για αρτιότερη παρουσίαση. Η δε Verka Serduchka μου εξέφρασε τη χαρά της που παρεβρέθει στη συνάντησή μας και τη πεποίθηση ότι κι άλλες επιφανείς παρουσίες από το διεθνές και εγχώριο μουσικό στερέωμα θα τιμήσουν με την παρουσία τους μελλοντικές συναντήσεις. Οι Μαρίες στα χορευτικά του τραγουδιού ήταν καταπληκτικές. Η καλλιτέχνης σκέφτεται να τις προσλάβει!
Άντε και στα επόμενα!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Η δε Verka Serduchka μου εξέφρασε τη χαρά της που παρεβρέθει στη συνάντησή μας και τη πεποίθηση ότι κι άλλες επιφανείς παρουσίες από το διεθνές και εγχώριο μουσικό στερέωμα θα τιμήσουν με την παρουσία τους μελλοντικές συναντήσεις.
Μονο να μην πολύκυκλοφορήσουν οι φωτογράφίες με το κεφάλι μου ανάμεσα στο μπούστο της καλλιτέχνιδας και καταλήξω σε κανα ερημονήσι :haha::haha::haha:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μονο να μην πολύκυκλοφορήσουν οι φωτογράφίες με το κεφάλι μου ανάμεσα στο μπούστο της καλλιτέχνιδας και καταλήξω σε κανα ερημονήσι :haha::haha::haha:
:haha::haha::haha: μη μου βάζεις ιδέες.... έχεις και μια 3D αν θυμάμαι καλά....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom