7 χρόνια Travelstories !!

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
3 χρονια πριν γραφτηκα στο φορουμ επειδη υπηρχε διαθεση για ταξιδια αλλα οι παρεες μου δεν μπορουσαν να τα υποστηριξουν. Κι εγω ηθελα παρεα. 3 χρονια μετα και εχω πραγματοποιησει ταξιδια τα οποια προ φορουμ τα εβλεπα στον υπνο μου και πιστευα οτι θα εμεναν απραγματοποιητα. Μπορει λοιπον μια σελιδα στο internet να αλλαξει το ρου της ζωης σου; ε, ναι! ευχαριστουμε Δεφ και χρονια πολλα στο φορουμ αλλα και σε εσενα
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
ε τί είναι αυτά;
σε βίντεο το θέλουμε Σπύρο ;)
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...

οριστε! μεχρι και τα corgi της σακαφιορας σας φερνω, τι με θετε εμενα? αλλωστε η ηγεσια προηγειται

Πως βαζουμε youtube, ξεχασα. Αλτσχαιμερ)

ΦΙΤΖ φτιαχτω να χαρεις γιατ εχω αρχισει και φορτωνω....
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
7 χρόνια κι η φαγούρα για ταξίδια καλά κρατεί. Χρόνια πολλά στo travelstories και τον Δευκαλίωνα!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
εμεις χθες κατα τυχη καναμε τα γενεθλια του Travelstories στα χανια με καποιους αλλους συμφορουμιτες πινοντας μπυρες και κοκταιλς!
χρονια πολλα travelstories!χαιρομαι που εχεις μπει στην ζωη μας και υπαρχεις σε καθημερινη βαση!
καλα ταξιδια να εχουμε!
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Χρόνια πολλά και από μένα στο travelstories και χρόνια πολλά στον Δευκαλίωνα!!! Έχω πάρει άπειρες πληροφορίες από το forum που με έχουν βοηθήσει να κάνω τα ταξίδια μου ακόμη καλύτερα και σας ευχαριστώ πολύ γι'υτό!!! Να είστε όλοι καλά και να ταξιδεύετε πολύ!!!
 

inik

Member
Μηνύματα
72
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Εύχομαι χρόνια πολλά στο Travel Stories!!
Ελπίζω όλοι να μπορούμε να κάνουμε πολλά ταξίδια!!! Def πίστεψε με είσαι τυχερός που έφυγες... Μην ζηλεύεις καθόλου... Εγώ θα σου δώσω και άλλη μια ιδέα για site: Να μας ενημερώνεις για θέσεις εργασίας στην Αυστραλία!!!! Ούτως ή άλλως από εδώ και πέρα τα ταξίδια των περισσότερων θα είναι one-way!!! Αν ακούσεις να θέλουν κανένα γιατρό ειδοποίησε...
Καλά να περνάς!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.820
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom