7 χρόνια Travelstories !!

nancyap

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη αμερικη, Κουβα
το travelstories ειναι ενα site που βοηθαει πολυ οσους θελουν να κανονισουν ταξιδια στο εξωτερικο.! πολυ πριν γινω μελος διαβαζα ιστοριες απο τα μελη και μπορω να πω οτι επαιξαν σημαντικο ρολο στις τελικες μου επιλογες! συγχαρητηρια και χρονια πολλα!!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Χρονια πολλα!!Ευχαριστω πολυ που υπαρχετε ολοι σας!!Μου ειστε χρησιμοι και πολυ ευχαριστοι ολοι σας!!Πολυτιμοι βοηθοι!Σας ευχαριστω:clap::clap::clap:
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Xρόνια πολλά στο αγαπημένο μας site που ακόμα κι όταν δεν το κάνουμε εμείς, μας ταξιδεύει μέσα από τις ιστορίες των άλλων
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Tα χρόνια μου πολλά και από μένα στο καλύτερο ταξιδιωτικό forum της Ελλάδας και όχι μόνο!!!! Να ευχαριστήσω αφεντικό πρώτα εσένα για την προσπάθεια που κάνεις τόσα χρόνια όσο και όλα τα μέλη παλιά και καινούρια για την προσφορά τους και για τον χρόνο που διαθέτουνε ο καθένας προσωπικά για να λειτουργήσει αυτό καλύτερα... Χρόνια πολλά λοιπόν και ας μ'έχει "καταστρέψει" οικονομικά (εδώ και πολλάααα χρόνια), σωματικά και ψυχικά για τα ταξίδια που έκανα και γι'αυτά που θέλω και δεν θα κάνω ή γι'αυτά που θα κάνω....
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Χρόνια πολλά και απο μένα στο travelstories στον Def και σε όλα τα παιδιά, εύχομαι υγεία και καλά ταξίδια σε όλους και έλπίζω κάποια στιγμή να κάνω κάποιο ταξιδάκι με παρέα απο εδώ μέσα. Σόρρυ για την καθυστέρηση αλλά ...ταξίδευαααααα.......;):lol::lol:
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Γεια σας και απο εμένα και χρόνια πολλά travelstories!
Ήθελα να γράψω εδω και ημέρες αλλα με το διάβασμα και το ψαξιμο για ΗΠΑ ξεχάστηκα :p
Θα ήθελα λοιπον,εκτος απο τα κλασσικα χρονια πολλα κλπ. να πω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη του forum που με εχουν βοηθησει κατα καιρούς αλλα και τα μέλη που χωρις να το καταλάβουν με εχουν βοηθήσει μεσα απο τις ιστορίες τους και της επισυμανσεις τους σε ερωτησεις αλλων.Ειμαι σχετικα μικρος και μερικες φορες νιωθω αταιριαστος εδω(τωρα θα κλεισω τα 17) αλλα νιώθω πως επιτέλους,εδω και 2 χρόνια, έχω ενα διαδικτυακό μέρος στο οποίο μπορώ να περνώ τις ώρες μου παραγωγικά,σχεδιάζοντας το επομενο πιθανό ταξιδι.Θα ήθελα καποια στιγμή στο μέλλον να γνωρισω και εγώ καποια μέλη του forum και να συζητήσω μαζί τους για το αγαπημένο μου hobby.
Προς το παρόν όμως,ας ξαναγυρίσω στο διάβασμά μου...! :p
Α,και by the way,το travelstories ίσως θα μπορούσα να πω πως συνέβαλλε και αύτο στη γενικότερη μόρφωσή μου μεχρι τώρα,σε αυτά τα δυο χρόνια παρακολουθησης του.
Καληνυχτα και ενα μεγαλο ευχαριστώ και παλι,σε όλους(και εννοειται στον Def που είχε αυτή την καταπληκτική ιδέα 7 χρόνια πριν)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Χρόνια πολλά και καλά στο travelstories με την ευχή να συνεχίζει να μας κάνει παρέα στα ταξίδια όλων μας!!!
 
Μηνύματα
245
Likes
893
Η καλή δουλειά μακροημερεύει και φέρνει επιτυχια!
Μακάρι να συνεχίσετε έτσι, και να γιορτάσετε την εικοσαετία σ α ς, κ α ι για ....
χάρη μ α ς ....
Με εκτίμηση
Αδαμαντίδου Στέλλα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.825
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom