Aεροδρομιο μακεδονια parking

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
για σκέψου, να έρχεσαι ξετιναγμένος από ψώνια στο Λονδίνο, να ποντάρεις τα τελευταία σου ευρώ στα μηχανάκια.....και να γυρίσεις σπίτι πάλι φορτωμένος:D
Μας δίνεις ιδέες romantic woman
Μπα δεν γυρίζεις σπίτι, πιο πιθανό να γυρίσεις Λονδίνο!:bleh:
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
Και εχει καθε μερα με 6 ε φαγητο, ,,κανεις μια σταση,
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Σήμερα πάντως που πήρα ένα τηλέφωνο στο παρκιγκ του αεροδρομίου μπας και έπεσαν καθόλου οι τιμές μου είπαν 25 ευρώ για το πρώτο 24h και 12 τα επόμενα!!!
Εκεί σταθεροί και αμετακίνητοι.....
Με αγχώνει αρκετά η λύση του καζίνο (δεν είμαι για παρανομίες εγώ) αλλα απο την άλλη και αυτές δεν είναι τιμές!!!!!
Μάλλον θα εφαρμόσω την πρόταση των thespyros /nenena θα μπω να παίξω, να φάω θα τους αφήσω και το αυτοκίνητο για 4-5 μέρες, χωρίς τύψεις!
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Eγω που ειμαι ασχετος με θεσ/νικη που να παρακαρω???Στο καζινο δεν θελω στο αεροδρομιο λετε ειναι πανακριβα που να το αφησω?Μεσα στην πολη που?ποσο εχει το λεωφορειο το εισητηριο και το ταξι?θα ειμαστε 4 ατομα.αν το ταξι θελει κανα 20αρικο 40 πηγαινε ελα καλυτερα στο αεροδρομιο.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Eγω που ειμαι ασχετος με θεσ/νικη που να παρακαρω???Στο καζινο δεν θελω στο αεροδρομιο λετε ειναι πανακριβα που να το αφησω?Μεσα στην πολη που?ποσο εχει το λεωφορειο το εισητηριο και το ταξι?θα ειμαστε 4 ατομα.αν το ταξι θελει κανα 20αρικο 40 πηγαινε ελα καλυτερα στο αεροδρομιο.
Δες τα προηγούμενα ποστ, προτείνεται από πολλούς (και από μένα) το πάρκινγκ στο ΙΚΕΑ λίγο πριν το αεροδρόμιο. Από εκεί μπορείς να πάρεις ταξί με 7 ευρώ ή αστικό.
Μέσα στην πόλη ή θα το αφήσεις σε πάρκινγκ (το πιο φτηνό είναι στο λιμάνι αλλά και πάλι νομίζω ασύμφορο) ή χύμα παρκαρισμένο κάπου που δεν το συνιστώ καθόλου. Ταξί από το κέντρο της πόλης έως αεροδρόμιο περίπου 20-25 ευρώ μονή διαδρομή. Έχει και το αστικό νο 78 που περνάει μέσα από την πόλη (πχ Αριστοτέλους) και πάει αεοδρόμιο, απλώς αργεί περισσότερο απ΄οτο ταξί.
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Σήμερα πάντως που πήρα ένα τηλέφωνο στο παρκιγκ του αεροδρομίου μπας και έπεσαν καθόλου οι τιμές μου είπαν 25 ευρώ για το πρώτο 24h και 12 τα επόμενα!!!
Εκεί σταθεροί και αμετακίνητοι.....
Παρ' όλο που πιστεύω στην Ελεύθερη αγορά, κάτι τέτοια τα θεωρώ αλήτικους εκβιασμούς, έκφραση υπανάπτυκτης καπιταλιστικά οικονομίας (βλ. Ελληνική Σοβιετία, Χρ. Γιανναράς).
Υ. Γ.
Παρακαλώ γνωρίζει κανείς, υπάρχει παρεμφερές θέμα για το Ρ. του Ελ. Βενιζέλος??
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Παρ' όλο που πιστεύω στην Ελεύθερη αγορά, κάτι τέτοια τα θεωρώ αλήτικους εκβιασμούς, έκφραση υπανάπτυκτης καπιταλιστικά οικονομίας (βλ. Ελληνική Σοβιετία, Χρ. Γιανναράς).
Υ. Γ.
Παρακαλώ γνωρίζει κανείς, υπάρχει παρεμφερές θέμα για το Ρ. του Ελ. Βενιζέλος??
για το πάρκινγκ στο βενιζελος ισχύει μία προσφορά εδώ και πολύ καιρό μίας εβδομάδας με 50€ στο πάρκινγκ3 το οποίο είναι μάλλον και το ποιο απομακρυσμένο (λογικό) πρόσφατα μάλιστα είδα και ενα βανακι που κυκλοφορει με ονομασια εξπρες παρκινγκ 3 που λογικα σε πηγαινοφερνει στο πάρκινγκ αυτο για να μη ταλαιπωρήσαι... είδα και μία διαφήμηση όπου τα τριήμερα π/σ/κ χρεώνουν 25€ (τις βρίσκω λογικες τιμες για αεροδρόμιοάλλο 50 άλλο 100 στης θεσ/κης)
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
για το πάρκινγκ στο βενιζελος ισχύει μία προσφορά εδώ και πολύ καιρό μίας εβδομάδας με 50? στο πάρκινγκ3 το οποίο είναι μάλλον και το ποιο απομακρυσμένο (λογικό) πρόσφατα μάλιστα είδα και ενα βανακι που κυκλοφορει με ονομασια εξπρες παρκινγκ 3 που λογικα σε πηγαινοφερνει στο πάρκινγκ αυτο για να μη ταλαιπωρήσαι... είδα και μία διαφήμηση όπου τα τριήμερα π/σ/κ χρεώνουν 25? (τις βρίσκω λογικες τιμες για αεροδρόμιοάλλο 50 άλλο 100 στης θεσ/κης)
Αυτό με το 50ρι το ξέρω, έλα ντε όμως που και ένα 2ήμερο να σταθμεύσεις, πχ. Τρ-Τετ., πάλι 50ρι δίνεις. Βέβαια η περίπτωση μου, αφορά επαγγελματικά ταξίδια. Κι αυτά όμως πρέπει να γίνουν πιο οικονομικά πλέον.
 

elin

Member
Μηνύματα
15
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
όχι, κάποιο συγκεκριμένο
Για το Ελευθέριος Βενιζέλος υπάρχουν ήδη 4 ιδιώτες που παρκάρεις πολύ φθηνότερα από το πάρκινκ του αεροδομίου και φυσικά σε σύγκριση με το Μακεδονία θεωρούνται τζάμπα. Εννοείται ότι σε μεταφέρουν δωρεάν με τις βαλίτσες σου προς και από την πύλη του αεροδρομίου, όπως τα ταξί. Δεν θα βρεθεί κάποιος ιδιώτης να κάνει το ίδιο και στο αεροδρόμια Μακεδονία; Και οι 4 είναι γεμάτοι. Πολύ καλή επιχείρηση. Βοηθώ με διευθύνσεις: Euro United Long Term Parking For The Airport
Parking airport Athens - Πάρκιν Αεροδρομίου ΕΛEΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - Παρκινγκ Αεροδρομιο Αθηνα Ελ. Βενιζελος | xtrimairportparking.gr
AetoiParking
Αρχική Σελίδα - Park2Fly.gr
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Για το Ελευθέριος Βενιζέλος υπάρχουν ήδη 4 ιδιώτες που παρκάρεις πολύ φθηνότερα από το πάρκινκ του αεροδομίου και φυσικά σε σύγκριση με το Μακεδονία θεωρούνται τζάμπα. Εννοείται ότι σε μεταφέρουν δωρεάν με τις βαλίτσες σου προς και από την πύλη του αεροδρομίου, όπως τα ταξί. Δεν θα βρεθεί κάποιος ιδιώτης να κάνει το ίδιο και στο αεροδρόμια Μακεδονία; Και οι 4 είναι γεμάτοι. Πολύ καλή επιχείρηση. Βοηθώ με διευθύνσεις: Euro United Long Term Parking For The Airport
Parking airport Athens - Πάρκιν Αεροδρομίου ΕΛEΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ - Παρκινγκ Αεροδρομιο Αθηνα Ελ. Βενιζελος | xtrimairportparking.gr
AetoiParking
Αρχική Σελίδα - Park2Fly.gr
Δεν το πιστεύω!!!!
Που ζω?? Δυστυχώς οι καθημερινοί ρυθμοί και ...η συνήθεια, μου κοστίζουν τουλάχιστον +200Ε./έτος (και υφίσταμαι: ψάξημο θέσης, καιρικές συνθήκες, περπάτημα με κουβάλημα αποσκευών, ενίοτε δυσκολία πληρωμής, απρόσωπο σέρβις και ειδικά στο "Μακεδονία" νυσταγμένου "δημοσίου", κλπ)
Και οι τέσσερις φαίνονται εξαιρετικοί!!! (δεν ξέρω ποιόν να διαλλέξω, εσείς τι λέτε?)
Πότε θα γίνει το ίδιο και πάνω???
Αν πω, τώρα, κάτι για ιδ. πρωτοβουλία, ελεύθερη αγορά, ανταγωνισμό κλπ., φαντάζομαι, δεν πρέπει να υπάρξει διαφωνία???
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom