Ανάφη Aναφη!!!

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Αυτά είναι τα άσχημα... ήταν όπως το περίμενες το νησί ? Εγώ πήγα με προτροπή φίλων, δεν το είχα ακούσει καν και μου άφησε καλύτερες εντυπώσεις κ απο τις περιγραφές !

Μια χαρά ήταν το νησί.. Γραφική χώρα, ωραίες παραλίες, αλλά είναι να σου αρέσουν και αυτού του τύπου οι διακοπές.. Άνετα ξαναπήγαινα!
 

KatieVLS

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Τσεχία τα Χριστούγεννα
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ανάφη: καλοκαίρι 2008

Εχει επισκεφτεί κανείς την Ανάφη? ... Πείτε μου εντυπώσεις σας
απο τους καλυτερους προορισμους!!! δυστυχώς έμεινα μόνο για μια βδομάδα!!! φανταστικός κόσμος, εκπληκτικές γεύσεις, μιά παρέα όλο το νησί...
με κάποια παιδιά που γνωρίσαμε εκεί, έχουμε ήδη κάνει 3 ταξίδια μαζί!!!
ενώ με άλλα έχουμε κρατήσει επικοινωνία με κινητά ή e-mail.
οι περισσότεροι επιθυμούν να μην λένε πόσο ωραία είναι, για να μην το μάθουν οι πολλοί και καταστρέψουν τη μαγεία του αυθεντικού!!!
ευχαρίστως θα πήγαινα και φέτος... αλλά πιθανώς θα αγναντεύω τον Κάλαμο από την Αστυπάλαια και θα νοσταλγώ το περσινό καλοκαίρι...
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
απο τους καλυτερους προορισμους!!! δυστυχώς έμεινα μόνο για μια βδομάδα!!! φανταστικός κόσμος, εκπληκτικές γεύσεις, μιά παρέα όλο το νησί...
με κάποια παιδιά που γνωρίσαμε εκεί, έχουμε ήδη κάνει 3 ταξίδια μαζί!!!
ενώ με άλλα έχουμε κρατήσει επικοινωνία με κινητά ή e-mail.
οι περισσότεροι επιθυμούν να μην λένε πόσο ωραία είναι, για να μην το μάθουν οι πολλοί και καταστρέψουν τη μαγεία του αυθεντικού!!!
ευχαρίστως θα πήγαινα και φέτος... αλλά πιθανώς θα αγναντεύω τον Κάλαμο από την Αστυπάλαια και θα νοσταλγώ το περσινό καλοκαίρι...

Κι η Αστυπάλαια, δεν ειν' κακή...:cool:
 

KatieVLS

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Τσεχία τα Χριστούγεννα
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι οτι δεν έχουν βγεί ακόμη δρομολόγια πλοίων και αεροπλάνων ώστε να κλείσω από τώρα εισητήρια και διαμονή... και όσο περνά ο καιρός τόσο πιο δύσκολη και ακριβή θα είναι η εύρεση διαμονής...
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
το πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι οτι δεν έχουν βγεί ακόμη δρομολόγια πλοίων και αεροπλάνων ώστε να κλείσω από τώρα εισητήρια και διαμονή... και όσο περνά ο καιρός τόσο πιο δύσκολη και ακριβή θα είναι η εύρεση διαμονής...

Δεν έχουν βγει δρομολόγια??? Θυμάμαι ήμουν σε λίστα αναμονής της Ολυμπιακής από αρχές Μαϊου για Ιούλιο, και βρήκα τελευταία μέρα εισιτήρια.. Μου έμειναν και του πλοίου αμανάτι.. Ωχ, ωχ αλλάξαμε θέμα από την Ανάφη, δεν πιστεύω να μας μαλώσει ο admin :)
 

kounana

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Γνωριζετε αν υπαρχει atm στην Αναφη και ποιας τραπεζας?
 
M

member 18228

Guest
Υπαρχει ενα της αγροτικης αν θυμαμαι καλα αλλα να εχεις καλυτερα μαζι σου χρηματα γιατι ξεμενει συχνα το μηχανημα ειδικα τον αυγουστο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.780
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom