About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Πανάξια η Αργεντινή, έστω κ με λίγη τύχη στο χιτσκοκικο τελικό, στην κορυφή του κόσμου.
Και ο βασιλιάς του ποδοσφαίρου Λιονελ Μεσι δεν είναι... γυμνός αφού η χρυσή κούπα μπήκε στην πλούσια τροπαιοθηκη του
Υ. Γ. : Το να ακούς τον Στέλιο Γιαννακοπουλο να λέει κι αυτός ότι δεν ήταν πέναλτι, εεε, χαμογέλασα λίγο.
Μαζί μου και οι δεκάδες χλωροταπητες των ελληνικών γηπέδων, όταν επικρατούσε εκεί το δόγμα "εμείς να κερδαμε, και όλοι οι άλλοι, να πάνε να κάνουν έρωτα"
Πόσα τέτοια πέναλτι έχουμε δει που ήταν μούφα και προσπαθούσαν να μας πείσουν ότι τελικά ήταν...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Μαζί μου και οι δεκάδες χλωροταπητες των ελληνικών γηπέδων, όταν επικρατούσε εκεί το δόγμα "εμείς να κερδαμε, και όλοι οι άλλοι, να πάνε να κάνουν έρωτα"
Ρε συ. Σήμερα ήταν μια γιορτή του ποδοσφαίρου που συμβαίνει κάθε 4 χρόνια.
Καθήστε , απολαύστε την και αύριο μέρα είναι να αρχίσετε για συμμορίες, ε.ο. πλοία και λευκά πόλο.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.371
Likes
6.868
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Breaking news
"θέλω να παίξω ακομη μερικά ματς με την Εθνική ως παγκόσμιος πρωταθλητής"
Τάδε έφη Λιονελ Μέσι, λίγη ώρα, μετά την κατάκτηση του Μουντιάλ

Υ. Γ. : @panpan μια χαρά την απόλαυσα τη γιορτή που λες, αν και το σασπένς ήταν λίγο παραπάνω από το κανονικό. 😁
Ο συγκεκριμένος όμως βοηθός σχολιαστή με το συγκεκριμένο σχόλιο περί μη πέναλτι θύμισε άλλες λαμπρές εποχές διαιτητικων αστοχιων που είχαμε την ατυχία να βιώσουμε στο ποδοσφαιρικό Ελλάδισταν όπου ζούμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom