Aegean - Ετοιμάσου για… ΤΟ πάρτι! Με έκπτωση έως 60% σε όλο το δίκτυο ζήσε μία ακόμη χρονιά γεμάτη πτήσεις και ταξίδια.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Εγώ έκλεισα ταξίδι-ξεπέτα δύο ημερών για να βάλω pin στο Λουξεμβούργο το Νοέμβριο! :p
109, μια χαρά!
Κι εγω για pin το ειχα προσθεσει ως τερματικη πολη σε ταξιδι στη Γαλλια, αλλα τελικα ειναι καλουτσικο για ταξιδι. Με δωρεαν συγκοινωνιες συμφερει η διαμονη διπλα στο αεροδρομιο λογω νορμαλ τιμων σε Ibis και σε 15 λεπτα εισαι καρακεντρο η σε 30 λεπτα στο Trier με δωρεαν λεωφορειο!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.718
Likes
11.372
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κι εγω για pin το ειχα προσθεσει ως τερματικη πολη σε ταξιδι στη Γαλλια, αλλα τελικα ειναι καλουτσικο για ταξιδι. Με δωρεαν συγκοινωνιες συμφερει η διαμονη διπλα στο αεροδρομιο λογω νορμαλ τιμων σε Ibis και σε 15 λεπτα εισαι καρακεντρο η σε 30 λεπτα στο Trier με δωρεαν λεωφορειο!
Θεωρώ εκείνη την εποχή θα έχει όμορφα φθινοπωρινά χρώματα!
 

poised

Member
Μηνύματα
879
Likes
6.552
Κι εγω για pin το ειχα προσθεσει ως τερματικη πολη σε ταξιδι στη Γαλλια, αλλα τελικα ειναι καλουτσικο για ταξιδι. Με δωρεαν συγκοινωνιες συμφερει η διαμονη διπλα στο αεροδρομιο λογω νορμαλ τιμων σε Ibis και σε 15 λεπτα εισαι καρακεντρο η σε 30 λεπτα στο Trier με δωρεαν λεωφορειο!
Το δωρεάν λεωφορείο εννοείς από το ξενοδοχείο;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.168
Το δωρεάν λεωφορείο εννοείς από το ξενοδοχείο;
Δωρεαν ειναι τα κρατικα λεωφορεια σε ολο το κρατιδιο.
Μπροστα απο το Ibis του αεροδρομιου εχει καθε 10 λεπτα συγκοινωνια για το κεντρο της πολης και τις εργασιμες μερες λεωφορειο δημοσιο που καταχρηστικα παει δωρεαν ως Τριερ τις εργασιμες για να εξυπηρετησει τους εργαζομενους απο τη μια πολη στην αλλη πολη.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.447
Likes
5.332

GALERA

Member
Μηνύματα
85
Likes
96
Ούτε εμένα μου δουλεύει το law fare. Λέτε να το έχουν αφήσει μόνο για τους gold?:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom