Aegean Airlines Προσφορες

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
a
Πολύ δύσκολο έως απίθανο
από ιούλιο για νοεμβριο πχ? θα ξαναβγουν σιγουρα. χωρια που μαλλον κατι δεν καταλαβαινω. λεει οτι ειχε 70 και τωρα βλεπω εχει ενα σωρο με 80..δηλ 10 Ε ειναι τοσα πολλα που αξιζει να περιμενει κανεις ή δεν βολευουν οι ημερομηνιες? οι τιμες παντως ειναι σουπερ και καλυτερες του ανταγωνισμου. πλην Ρωμης...
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
a

από ιούλιο για νοεμβριο πχ? θα ξαναβγουν σιγουρα. χωρια που μαλλον κατι δεν καταλαβαινω. λεει οτι ειχε 70 και τωρα βλεπω εχει ενα σωρο με 80..δηλ 10 Ε ειναι τοσα πολλα που αξιζει να περιμενει κανεις ή δεν βολευουν οι ημερομηνιες? οι τιμες παντως ειναι σουπερ και καλυτερες του ανταγωνισμου. πλην Ρωμης...
Εξαρταται απο τις κρατησεις που εκαναν. Αν τα αεροπλανα εχουν πολλες κενες θεσεις, αναγκαστικα θα βγαλουν προσφορες, δν τους συμφερει να πετανε αδειοι. Ειδικα Νοεμβριο για παραδειγμα που δν ειναι δυνατη περιοδος. Αμεσα δεν θα ξαναβγαλουν, λιγο καιρο πριν μπορει.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
συνηθως αν δεν εχουν πουλησει ολες τις θεσεις τις προσφορας ,οι τιμες μετα την προσφορα ειναι ελαφρως ανεβασμενες,οποτε αν μιλαμε για 10ευρω δεν αξιζει να το συζηταμε
 

Juan2013

Member
Μηνύματα
56
Likes
25
Αμα τη συγκρίνεις με τιμές Λιγδη, σου φαίνονται ακριβά. Για regular ειναι πολυ φθηνά
Δεν ξέρω ποιες είναι οι τιμές Λίγδη ούτε πώς τις συγκρίνεις εσύ, αλλά για ένα πολύ μεγάλο διάστημα που με βόλευε να ταξιδέψω και κοίταξα δε βρήκα τις τιμές που έγραψες. Επίσης, αν υπάρχει μια τέτοια τιμή για μια συγκεκριμένη μέρα μέσα σε ένα 10μηνο, εγώ δεν το λέω προσφορά. Τέλος πάντων, όποιος βρίσκει προσφορές που του κάνουν, ας τις κλείσει κ καλό του ταξίδι.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Δεν ξέρω ποιες είναι οι τιμές Λίγδη ούτε πώς τις συγκρίνεις εσύ, αλλά για ένα πολύ μεγάλο διάστημα που με βόλευε να ταξιδέψω και κοίταξα δε βρήκα τις τιμές που έγραψες. Επίσης, αν υπάρχει μια τέτοια τιμή για μια συγκεκριμένη μέρα μέσα σε ένα 10μηνο, εγώ δεν το λέω προσφορά. Τέλος πάντων, όποιος βρίσκει προσφορές που του κάνουν, ας τις κλείσει κ καλό του ταξίδι.

Οι τιμες Λιγδη ειναι τα 30 και 40 ευρω μετ επιστροφης που κανουν τα 130-140 που ζηταει η Aegean να φαινονται πολλα.

Υπηρχαν προσφορες, απλα δεν ηταν ολες οι μερες και υπηρχαν αρκετα περιορισμενες θεσεις. Και 140€ με regular ειναι προσφορα...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το κλειδώνω, κάθε προσφορά πρέπει να μπαίνει σε καινούριο τόπικ. :)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom