Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

D

Delmem38110

Guest
Φαντάζομαι η διαμονή έγινε ήδη, γι αυτό σου έβαλαν κιόλας τους πόντους?

Από που συνδέθηκες στο σάιτ τους και έψαξες? Γιατί εμένα όσες φορές προσπάθησα τις τελευταίες μέρες από desktop υπολογιστή τουλάχιστον (δεν είμαι σίγουρη για το τάμπλετ) μου εμφανίζει κάτι για σφάλμα στο wordpress και κάτι τέτοια :( Όταν κάνω την αναζήτηση συμβαίνει αυτό
η διαμονή δεν έχει γίνει ακόμα.
θα μπεις στη μπουκινγ θα βρεις δυο τρία ξενοδοχεία που σου αρέσουν και μετά θα πας σε αυτούς θα βάλεις την πόλη που θα πας και το ξενοδοχείο που θέλεις. θα σου βγάλει πολλές επιλογές και θα διαλέξεις την πιο φτηνή πάνω πάνω. θα μπεις μέσα και θα έχει επιλογές δωματίων.
είναι λίγο περίπλοκο αλλά θα τα καταφέρεις. από 300 ευρώ και πάνω δίνει πόντους.
η κάρτα σου χρεώνετε άμεσα, τους πόντους τους παίρνεις μετά από μερικές μέρες, συν του πόντους δώρο όλα μαζι.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά με Υγεια :D Για κάποιον λόγο δεν μου δείχνει στο e-banking της Alpha Bank, τις πληροφορίες απο την πιστωτική μου κάρτα! Μπορεί κάποιος να το δει, αν έχει παρόμοιο πρόβλημα ;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά με Υγεια :D Για κάποιον λόγο δεν μου δείχνει στο e-banking της Alpha Bank, τις πληροφορίες απο την πιστωτική μου κάρτα! Μπορεί κάποιος να το δει, αν έχει παρόμοιο πρόβλημα ;
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Όλα τα κουλά σε εσένα συμβαίνουν; Εγώ τις βλέπω μια χαρά τις πληροφορίες. Έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στο τρόπο που φαίνονται οι κινήσεις των καρτών (πριν οι εκκρεμείς/σε επεξεργασία κινήσεις φαίνονταν όλες πάνω πάνω, ενώ τώρα φαίνονται ανα ημερομηνία μαζί με τις επιβεβαιωμένες), αλλά στις πληροφορίες δεν άλλαξε κάτι.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Όλα τα κουλά σε εσένα συμβαίνουν; Εγώ τις βλέπω μια χαρά τις πληροφορίες. Έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στο τρόπο που φαίνονται οι κινήσεις των καρτών (πριν οι εκκρεμείς/σε επεξεργασία κινήσεις φαίνονταν όλες πάνω πάνω, ενώ τώρα φαίνονται ανα ημερομηνία μαζί με τις επιβεβαιωμένες), αλλά στις πληροφορίες δεν άλλαξε κάτι.
Όπως το είπες, όλα σ εμένα. Χρόνια τώρα 😂 Εμένα δεν μου δείχνει τίποτα, λες και δεν είναι ενεργές οι κάρτες.

Θα πάρω ένα τηλέφωνο αύριο και βλέπουμε

Update: Απο το κινητό δείχνει μια χαρά.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλησπέρα, Χρόνια Πολλά με Υγεια :D Για κάποιον λόγο δεν μου δείχνει στο e-banking της Alpha Bank, τις πληροφορίες απο την πιστωτική μου κάρτα! Μπορεί κάποιος να το δει, αν έχει παρόμοιο πρόβλημα ;
Καλημέρα. Κι σε μένα το ίδιο χθες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός

deerhunter

Member
Μηνύματα
66
Likes
13
καλησπέρα σας ,χρόνια πολλά η μετατροπή των bonus πόντων της aegean visa (η παλιά με το μπλε χρώμα) σε μίλια της aegean μέχρι πότε θα είναι με αναλογία 4 προς 4 ?
θα είναι μέχρι 31/12 ή πήρε παράταση για 28/2/22?
ευχαριστώ και καλή χρονιά με πολλά ταξίδια σε όλους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom