Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

pan82

Member
Μηνύματα
628
Likes
784
Έχει κανείς ενεργοποιήσει την premium να μας πει σε πόσο χρόνο από την ενεργοποίηση έρχεται ο κωδικός για το 1+1 δώρο εισιτήριο που με ρωτάει φίλος;
Έρχεται κάποιο sms με κωδικό η δημιουργείτε κουπόνι μέσα στο miles and bonus?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.787
Likes
18.237
Έχει κανείς ενεργοποιήσει την premium να μας πει σε πόσο χρόνο από την ενεργοποίηση έρχεται ο κωδικός για το 1+1 δώρο εισιτήριο που με ρωτάει φίλος;
Έρχεται κάποιο sms με κωδικό η δημιουργείτε κουπόνι μέσα στο miles and bonus?
Μέσα στο miles & bonus εμφανίζονται, λίγες μέρες μετά από την ενεργοποίηση.
 

patsman

Member
Μηνύματα
198
Likes
527
Έχω το εξής θέμα με την κάρτα μου. Κατά την ενεργοποίησή της τον Δεκέμβριο έδωσα εντολή για μετατροπή των bonus πόντων σε μίλια στο τέλος κάθε μήνα. Ενώ οι πόντοι του Ιανουαρίου και του Φεβρουαρίου μετατράπηκαν κανονικά και μεταφέρθηκαν στον λογαριασμό μου miles-bonus, αυτό δεν συνέβη τον Δεκέμβριο, αν και στο app της bonus φαίνεται να έχουν τραβηχτεί. Από την τράπεζα μου έχουν πει επανειλημμένα ότι είναι θέμα της Aegean. Στην Aegean έχω στείλει και μήνυμα με συνημμένο το print-screen από το app της bonus και τους έχω πάρει άπειρα τηλέφωνα, ωστόσο δεν μπορούν να βγάλουν άκρη. Τους πρότεινα αν έχουν "χαθεί" τα μίλια, να μου πιστώσουν τους πόντους πίσω, ώστε σε νέα μετατροπή στο τέλος του μήνα να μετατραπούν σωστά. Μου το απέκλεισαν, όμως.

Τι προτείνετε να κάνω; Ο λόγος που ασχολούμαι και δεν θέλω να το αφήσω είναι διότι πρόκειται για σχεδόν 3.000 μίλια, δεν είναι λίγα.
 

dabes1988

Member
Μηνύματα
22
Likes
11
Καλησπερα.. εκανα online αιτηση για πιστωτικη καρτα.. γνωριζετε περιπου ποσες μερες χρειαζονται για να απαντησουν..?
 

giota235

Member
Μηνύματα
140
Likes
364
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Καλησπερα.. εκανα online αιτηση για πιστωτικη καρτα.. γνωριζετε περιπου ποσες μερες χρειαζονται για να απαντησουν..?
Μέσα σε 4-5 εργάσιμες θα λάβετε απάντηση σε email!
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Έχει κανείς ενεργοποιήσει την premium να μας πει σε πόσο χρόνο από την ενεργοποίηση έρχεται ο κωδικός για το 1+1 δώρο εισιτήριο που με ρωτάει φίλος;
Έρχεται κάποιο sms με κωδικό η δημιουργείτε κουπόνι μέσα στο miles and bonus?
Το δώρο αφορά και πτήση με επιστροφή;
 

pan82

Member
Μηνύματα
628
Likes
784
Μέσα στο miles & bonus εμφανίζονται, λίγες μέρες μετά από την ενεργοποίηση.
Eνημερώνω επειδή χρησιμοποιήθηκε ο κωδικός 1+1 φίλου, ότι η κάρτα ενεργοποιήθηκε Τρίτη και Πέμπτη εμφανίστηκαν οι κωδικοί μέσα στο miles and bonus
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
αφορά την κράτηση δυο ατόμων σε οποία θέση επιλέξουν, απλή διαδρομή η με επιστροφή, με η χωρίς ανταπόκριση.
δηλ μιλαμε εως εκατονταδες € δωρο. not bad. κ ειναι ετησιο αυτο η απαξ?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.653
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom