Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
μπορείς να χρησιμοποιήσεις σχεδόν όλα τα κουπόνια με μια κράτηση.
παράδειγμα χρησιμοποιείς το κουπόνι των 25 ευρώ, τελειώνεις την κράτηση,
μπαίνεις στη διαχείριση της κράτησης σου και αγοράζεις μπροστινή θέση, έξτρα βαλίτσα και φαστ τρακ βάζοντας τους κωδικούς στα αντίστοιχα πεδία.
δοκιμασμένο.
Πολυ ενδιαφερον. Να το καρφιτσωσουμε καπου γιατι θα εχουμε μερικους εκπληκτους που θα πρεπει να πληρωσουν μερικα flex εισιτηρια, νομιζω 4 συνολικα διορθωστε με αν κανω λαθος, οπως ο συμφορουμιτης, δεν θυμαμαι ποιος.
 

Raul

Member
Μηνύματα
64
Likes
195
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
μπορείς να χρησιμοποιήσεις σχεδόν όλα τα κουπόνια με μια κράτηση.
παράδειγμα χρησιμοποιείς το κουπόνι των 25 ευρώ, τελειώνεις την κράτηση,
μπαίνεις στη διαχείριση της κράτησης σου και αγοράζεις μπροστινή θέση, έξτρα βαλίτσα και φαστ τρακ βάζοντας τους κωδικούς στα αντίστοιχα πεδία.
δοκιμασμένο.
Miles+Bonus Όροι και Προϋποθέσεις | Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό

Εδώ γράφει ακριβώς τα αντίθετα...
 
D

Delmem38110

Guest
δηλαδή;

Πολυ ενδιαφερον. Να το καρφιτσωσουμε καπου γιατι θα εχουμε μερικους εκπληκτους που θα πρεπει να πληρωσουν μερικα flex εισιτηρια, νομιζω 4 συνολικα διορθωστε με αν κανω λαθος, οπως ο συμφορουμιτης, δεν θυμαμαι ποιος.
καταχώρηση κωδικών μετά την διαδικασία κράτησης σε υπάρχουσα κράτηση.
τους δέχεται.
εννοείτε πως είναι ο/η κάτοχος της κάρτας.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τελικά να την ενεργοποιήσω την απλή, να ζητήσω την premium ή να μείνω με την παλιά;

Δεν ξέρω τι να κάνω.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Τελικά να την ενεργοποιήσω την απλή, να ζητήσω την premium ή να μείνω με την παλιά;

Δεν ξέρω τι να κάνω.
Η απλη κοστιζει 40 ευρω και τα 20 επιστρεφονται με μορφη κουπονιου απαιτωντας αγορα μονο ενος εισιτηριου flex σε 12 μηνες. Μου φαινεται η πιο μετριοπαθης επιλογη για οποιον θελει να κρατησει τον ιδιο ρυθμο αποδοσης μιλιων και δεν θελει να μπει στο τριπακι των πολλων αγορων για τα προνομια.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Πήρα τηλέφωνο πρόσφατα στην Aegean για άλλο λόγο και ζήτησα να προστεθούν τα κουπόνια της αποσκευής σε υπάρχουσα κράτηση, μου λένε ότι δεν γίνεται και θα έπρεπε να τα βάλω κατά την διαδικασία της αρχικής κράτησης. Οκ λέω, κλείνουμε το τηλέφωνο, κάνω διαχείριση κράτησης, βάζω τον κωδικό της αποσκευής στο πήγαινε, τον κωδικό της αποσκευής στην επιστροφή και το fast pass. Θεωρητικά και σύμφωνα με τους όρους δεν γίνεται, στην πράξη μια χαρά...
 

Attachments

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Η απλη κοστιζει 40 ευρω και τα 20 επιστρεφονται με μορφη κουπονιου απαιτωντας αγορα μονο ενος εισιτηριου flex σε 12 μηνες. Μου φαινεται η πιο μετριοπαθης επιλογη για οποιον θελει να κρατησει τον ιδιο ρυθμο αποδοσης μιλιων και δεν θελει να μπει στο τριπακι των πολλων αγορων για τα προνομια.
Μόνο flex θέλει;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Πήρα τηλέφωνο πρόσφατα στην Aegean για άλλο λόγο και ζήτησα να προστεθούν τα κουπόνια της αποσκευής σε υπάρχουσα κράτηση, μου λένε ότι δεν γίνεται και θα έπρεπε να τα βάλω κατά την διαδικασία της αρχικής κράτησης. Οκ λέω, κλείνουμε το τηλέφωνο, κάνω διαχείριση κράτησης, βάζω τον κωδικό της αποσκευής στο πήγαινε, τον κωδικό της αποσκευής στην επιστροφή και το fast pass. Θεωρητικά και σύμφωνα με τους όρους δεν γίνεται, στην πράξη μια χαρά...
Τα γνωστα bugs της Aegean. Να την ιδιωτικοποιησουν να τελειωνουμε, που θα παει αυτο.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.524
Likes
7.775
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Θα ήθελα να μου πεις πόσο είναι αυτό το διάστημα, για να ξέρω πότε θα εξαφανιστεί η κάρτα.



Γιατί ποιος είπε οτι δεν υπάρχει;

----
Και εγώ έλαβα μειλ σήμερα για αναβάθμιση της παλιάς μπλέ και θα περιμένω να έρθει η κάρτα να δω τι θα τη συνοδεύει.
μου ηλθε εμενα.. 3000 μιλια στην ενεργοποιηση , επιτοκιο 13.5% απο το 17% που ειχα στην παλια αλλα 80 ευρω ετησια εξοδα..τωρα εχει bonus 1 eyrv = 4 milia.. εχεις προτεραιοτητα σε επιβιβαση, σε αποσκευη 23 κιλων ( δεν θυμαμαι ακριβως τωρα ποσα/..) παντως το 80 ευρω με κρατησε πισω και ακομη δεν την ενεργοποιησα..

καλημέρα σας,υπάρχει κάποιος στον οποίο ήρθε η νέα κάρτα με δωρεάν συνδρομή για πάντα?
80 ευρω το χρονο.......δυστυχως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom