Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.503
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εννοείς η τρύπα με τον κλειστό τραπεζικό λογαριασμό ή με τις τριγωνικές μεταφορές;
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Να μας κάνει καρδιακους ο tatooine βραδιάτικα. Ευτυχώς πριν μισή ώρα ψώνισα από βασιλόπουλο με τη platinum και τους πόντους συνέχιζει να τους βλέπει κανονικά η aegean όπως βλέπω όποτε ληξη συναγερμου για μένα (έστω προσωρινά) . Τώρα οι λοιπές τρύπες είναι λεπτομερειες.
Μάλλον για προθεσμιακες θα λεει που είχαν σταλεί και τα μηνύματα προσφατα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.261
Εννοείς η τρύπα με τον κλειστό τραπεζικό λογαριασμό ή με τις τριγωνικές μεταφορές;
Το δεύτερο.
Όχι μόνο δεν επιτρέπει την μετατροπή τρίτων, αλλά είναι σαν να κάνει watermark τους πόντους από την κάρτα της αιγαίου.
Τους στέλνεις οπουδήποτε και όταν ξανά επιστρέφουν μαζί με άλλους πόντους πίσω, βλέπει μόνο αυτούς, όχι τους τρίτους.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.261
Να μας κάνει καρδιακους ο tatooine βραδιάτικα. Ευτυχώς πριν μισή ώρα ψώνισα από βασιλόπουλο με τη platinum και τους πόντους συνέχιζει να τους βλέπει κανονικά η aegean όπως βλέπω όποτε ληξη συναγερμου για μένα (έστω προσωρινά) . Τώρα οι λοιπές τρύπες είναι λεπτομερειες.
Μάλλον για προθεσμιακες θα λεει που είχαν σταλεί και τα μηνύματα προσφατα.
Οι δικοί μου δυστυχώς γιοκ και από μάστερ και από νταινερς σήμερα από αβ.
Ευτυχώς κάτι αγορές που έκανα από κότσο τις έκανα με την αιγαίου για τους έξτρα μπόνους πόντους..
Η είναι μπαγκ, η το κάνουν σταδιακά.
Ας μας πουν και άλλοι.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Οι δικοί μου δυστυχώς γιοκ και από μάστερ και από νταινερς σήμερα από αβ.
Ευτυχώς κάτι αγορές που έκανα από κότσο τις έκανα με την αιγαίου για τους έξτρα μπόνους πόντους..
Η είναι μπαγκ, η το κάνουν σταδιακά.
Ας μας πουν και άλλοι.
Δηλαδή βλέπεις κανονικά τους πόντους που έχεις μαζέψει με άλλες κάρτες μέχρι χθες στην aegean και όχι τους σημερινούς;
Περίεργο πράγματα, εγώ τώρα 20.15 έκανα αγορά με platinum και επειδή διάβασα το post μπήκα στη μετατροπή πόντων και τους βλέπει κανονικα.
Σήμερα περίεργη μέρα λόγω γενικά τραπεζικής αργίας να εφαρμόστηκαν νέα συστήματα και πιλοτικά σε κάποιους. Τι να πω θα φανεί προσεχώς
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.261
Δηλαδή βλέπεις κανονικά τους πόντους που έχεις μαζέψει με άλλες κάρτες μέχρι χθες στην aegean και όχι τους σημερινούς;
Περίεργο πράγματα, εγώ τώρα 20.15 έκανα αγορά με platinum και επειδή διάβασα το post μπήκα στη μετατροπή πόντων και τους βλέπει κανονικα.
Σήμερα περίεργη μέρα λόγω γενικά τραπεζικής αργίας να εφαρμόστηκαν νέα συστήματα και πιλοτικά σε κάποιους. Τι να πω θα φανεί προσεχώς
Βλέπει μόνο τους πόντους που έχουν αποκτηθεί με την συγκεκριμένη κάρτα. Κανένα άλλο.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.722
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σε μένα δεν υπήρξε πρόβλημα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Που στο καλό βλέπετε ξεχωριστά πόσους πόντους έχει η κάθε κάρτα; Εμένα τους γράφει συνολικά.
 

pan82

Member
Μηνύματα
623
Likes
774
Που στο καλό βλέπετε ξεχωριστά πόσους πόντους έχει η κάθε κάρτα; Εμένα τους γράφει συνολικά.
Τους πόντους στην alpha τους βλέπεις όλους μαζί. Αν πας όμως στην εφαρμογή της aegean στη μετατροπή πόντων σε μίλια και βάλεις τη καρτα σου βλέπεις τους πόντους προς μετατροπή. Εκεί θεωρητικά αν δε βλέπει όλους τους πόντους θα βλέπεις μονο τους μαζεμενους από aegean.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τους πόντους στην alpha τους βλέπεις όλους μαζί. Αν πας όμως στην εφαρμογή της aegean στη μετατροπή πόντων σε μίλια και βάλεις τη καρτα σου βλέπεις τους πόντους προς μετατροπή. Εκεί θεωρητικά αν δε βλέπει όλους τους πόντους θα βλέπεις μονο τους μαζεμενους από aegean.
Εγινε μαλακία, εχω 5500 και βλέπει μόνο έναν!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.304
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom