Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

poised

Member
Μηνύματα
862
Likes
6.341
Αν έχεις δεύτερη κάρτα τους μεταφέρεις από τη μία κάρτα στην άλλη πριν την κλείσεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Αν έχεις δεύτερη κάρτα τους μεταφέρεις από τη μία κάρτα στην άλλη πριν την κλείσεις.
Εχω κλεισει καρτα χωρις να τους μεταφερω στην αλλη. Η δεξαμενη των bonus ειναι κοινη για ολες τις καρτες.
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
Μηπως δε χρειαζεται καν να τους μεταφερεις και τους εχεις και στις αλλες καρτες? πχ εμενα μου λεει συνολικοι ποντοι 100χιλιαδες αλλα στην Aegean εχω 30χιλιαδες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Μηπως δε χρειαζεται καν να τους μεταφερεις και τους εχεις και στις αλλες καρτες? πχ εμενα μου λεει συνολικοι ποντοι 100χιλιαδες αλλα στην Aegean εχω 30χιλιαδες.
Αν τους αφησεις ετσι, δεν εχεις ομως μετα το κλεισιμο το δικαιωμα να κανεις τους 30.000 μιλια. Εσυ αποφασιζεις.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΚΟΛΟΜΒΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
πέρασμα καρακορουμ
Αναβαθμίστε τώρα την κάρτα σας Aegean Bonus Visa γρήγορα και εύκολα!
Ενημερωθείτε στον πίνακα που ακολουθεί για τα μοναδικά προνόμια και χαρακτηριστικά των νέων Aegean Bonus Visa καρτών και επιλέξτε την κάρτα που σας ταιριάζει περισσότερο! Επιλέγοντας νέα κάρτα, η αίτησή σας καταχωρείται στην Alpha Bank και η κάρτα αποστέλλεται στη διεύθυνσή σας.

Η αίτηση αναβάθμισης της κάρτας σας μέσω του aegeanair.com θα είναι διαθέσιμη έως και τις 30.11.2021.
 

Visehrad

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά

Είμαι χρόνια GOLD γιατί από την δουλειά μου κάνω πολλά ταξίδια οπότε δεν είχα ψαχτεί για κάτι άλλο. Τώρα από την εταιρεία μου βλέπω ότι μας κάνουν τις κρατήσεις χρησιμοποιώντας μίλια από κάποιον λογαριασμό (όχι τον δικό μου μάλλον κάποιον εταιρικό) έτσι δεν παίρνω μία για κανένα ταξίδι, άρα μετά από κάποιο διάστημα πάει ο λογαριασμός GOLD.Αν καταλαβαίνω καλά μίλια αναβάθμισης δεν παίρνεις με καμία AEGAN κάρτα της ALPHA εκτός αυτά που δίνουν στην αρχή για έκδοση πιστωτικής. Σωστός?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Καλησπέρα παιδιά

Είμαι χρόνια GOLD γιατί από την δουλειά μου κάνω πολλά ταξίδια οπότε δεν είχα ψαχτεί για κάτι άλλο. Τώρα από την εταιρεία μου βλέπω ότι μας κάνουν τις κρατήσεις χρησιμοποιώντας μίλια από κάποιον λογαριασμό (όχι τον δικό μου μάλλον κάποιον εταιρικό) έτσι δεν παίρνω μία για κανένα ταξίδι, άρα μετά από κάποιο διάστημα πάει ο λογαριασμός GOLD.Αν καταλαβαίνω καλά μίλια αναβάθμισης δεν παίρνεις με καμία AEGAN κάρτα της ALPHA εκτός αυτά που δίνουν στην αρχή για έκδοση πιστωτικής. Σωστός?
Και από πτήσεις που πραγματοποιείς.
 

Visehrad

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Και μία τελευταία ερώτηση. Γνωρίζετε αν μπορώ να εκδόσω πιστωτική AEGEAN στην Alpha Bank μη έχοντας λογαριασμό μισθοδοσίας στην συγκεκριμένη τράπεζα?
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Και μία τελευταία ερώτηση. Γνωρίζετε αν μπορώ να εκδόσω πιστωτική AEGEAN στην Alpha Bank μη έχοντας λογαριασμό μισθοδοσίας στην συγκεκριμένη τράπεζα?
Φυσικα και μπορείς. Εγω κ εγώ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Επικοινωνησα με την Alpha bank για την Aegean bonus visa Premium.
Εμαθα οτι:
Ειναι το ιδιο προιον, αρα δεν μπορω να κανω αιτηση για την Premium πριν κοψω την παλια.
Δινει περιθωριο μολις 6 μηνες χωρις συνδρομη, χαθηκε το προνομιο ενος χρονου χωρις συνδρομη (που επετρεψε τα σαλταδοριλικια στη Mastercard για εναν χρονο και την καβατζα των κουπονιων εκπτωσης εισιτηριων).
Η νεα καρτα θα αποσταλει στο σπιτι στους κατοχους της παλιας με προταση αναβαθμισης και την ενεργοποιει οποιος θελει, αλλιως κραταει την παλια.


Τελος οι 1000 ποντοι δωρο απο την ενημερωση των λογαριασμων θα μπουν απο Γεναρη και δεν θα μετατρεπονται σε μιλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom