Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Ατύχησες!!

Αυτό το ξέρω, εννοούσα αν πρέπει να βρω κάπου την προσφορά των έξτρα μιλίων.
Ή απλά θα πάρω το μπόνους απλά μετατρέποντας τα μίλια?
A δε κάνεις κάτι απλα να κάνεις μετατροπή online και ανάλογα τους ποντους μετατροπής θα πάρεις και την αντίστοιχη αναλογία δώρου.
Μετατρέψτε online τους Bonus πόντους σας σε μίλια και κερδίστε επιπλέον μίλια! | Miles+Bonus
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.735
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Από τους όρους και προϋποθέσεις:

"H προσφορά των επιπλέον μιλίων ισχύει για μετατροπές Bonus πόντων σε μίλια εξαργύρωσης, που θα πραγματοποιηθούν έως και 16.05.2021 (23:59, ώρα Ελλάδας)".
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Σημερα ψωνισα απο δυο μεγαλους συνεργατες και πηρα +50% bonus. Ξερει κανεις ως ποτε ειναι αυτη η προσφορα? Σε συνδυασμο με τα εξτρα για τη μετατροπη σε μιλια, εχει αρκετο οφελος.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Σημερα ψωνισα απο δυο μεγαλους συνεργατες και πηρα +50% bonus. Ξερει κανεις ως ποτε ειναι αυτη η προσφορα? Σε συνδυασμο με τα εξτρα για τη μετατροπη σε μιλια, εχει αρκετο οφελος.
Ποιοι είναι αυτοί οι μεγάλοι να σπεύσω? Το βενζινάδικο και το σούπερ μάρκετ?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.042
Likes
1.583
Σημερα ψωνισα απο δυο μεγαλους συνεργατες και πηρα +50% bonus. Ξερει κανεις ως ποτε ειναι αυτη η προσφορα? Σε συνδυασμο με τα εξτρα για τη μετατροπη σε μιλια, εχει αρκετο οφελος.
Πρόλαβες την πασχαλινή προσφορά πριν καν εκδώσουν δελτίο τύπου!

Γκαντεμια ομως, πριν 2 μερες εκλεισα αεροπορικα και δεν ετρεχε η προσφορα :(
Μεγάλοι Συνεργάτες - Πρόγραμμα Bonus | ALPHA BANK
Έπρεπε να είσαι ψυλλιασμένη, είσαι παλαίουρας σε αυτά!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Πρόλαβες την πασχαλινή προσφορά πριν καν εκδώσουν δελτίο τύπου!


Έπρεπε να είσαι ψυλλιασμένη, είσαι παλαίουρας σε αυτά!
Δεν εχω παραπονο, μου επεστρεψαν ολα τα ακυρωμενα εισιτηρια απο περσι στον τραπεζικο λογαριασμο μου (πλην δυο που κοστιζαν 12,5 ευρω Χ 2 που επιστραφηκαν στην καρτα) οποτε μου εμειναν τα bonus της αγορας απο περσι. Ας χασω κατι απο τα φετινα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.459
Likes
28.734
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ρε παιδιά τι προσφορά είναι αυτή με το 50%? Γιατί δεν αναγράφεται τίποτα στο επίσημο site της Alpha και στα ενημερωτικά που στέλνουν; Να πάω να στοκάρω μακαρόνια και χαρτιά υγείας από το Βασιλόπουλο ή δεν είναι ανάγκη;

Edit: Μόλις το ανέβασαν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.889
Likes
40.631
Ρε παιδιά τι προσφορά είναι αυτή με το 50%? Γιατί δεν αναγράφεται τίποτα στο επίσημο site της Alpha και στα ενημερωτικά που στέλνουν; Να πάω να στοκάρω μακαρόνια και χαρτιά υγείας από το Βασιλόπουλο ή δεν είναι ανάγκη;

Edit: Μόλις το ανέβασαν.
Και φουλαρισμα καταψυξης και αναλωσιμα γραφειου απο τον Κωτσο, τωρα που καναμε το σπιτι home office. Θα φαει μυγα σιδερο. Με τον συν της μετατροπης σε μιλια ειναι σουπερ.
Moνο κραγιον χειλιων δεν παιρνουμε. Κατι μου λεει οτι δεν θα χρειαστουν.
 
Last edited:

x7777

Member
Μηνύματα
871
Likes
3.390
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Επιστραφηκε χθες και σε εμενα η συνδρομη των 40ευρω. Με ενα απλο εμαιλ στην εξυπηρετηση πελατων μετα απο 3 μερες ειχαν απαντησει οτι δεχονται το αιτημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.074
Μηνύματα
879.683
Μέλη
38.807
Νεότερο μέλος
elendim7576

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom