Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Μπορείς να καλέσεις στην Εξυπηρέτηση Πελατών της Alpha Bank και να ζητήσεις να σταματήσει η αυτόματη μετατροπή των bonus πόντων σε μίλια. Μόλις παραλάβεις τη νέα κάρτα, αν θες την ενεργοποιείς εκ νέου.
 
Last edited:

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Και όταν "φορτώνεις" το e-pass για τα διόδια δίνει +50%
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Από τις 9 Ιουλίου αίτηση για την Premiun και ακόμα δεν έχει εκδοθεί...
 

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Α, νωρίς είναι ακόμα! :p Εγώ είχα κάνει την αίτηση 3/6 και εκδόθηκε στις 30/6!
 

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Στο internet banking εννοείς; Αν ναι, τότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Με το που εκδοθεί η κάρτα και τη δεις στο internet banking, θα φανεί εκεί ότι έχει μόλις 1€ πιστωτικό όριο. Ωστόσο, όταν την παραλάβεις και την ενεργοποιήσεις κανονικά, θα μεταφερθεί αυτόματα στην καινούργια σου κάρτα το πιστωτικό όριο της παλιάς (και θα εμφανίζεται πλέον στο internet banking η παλιά/ακυρωθείσα κάρτα με 1€ όριο).
 
Last edited:

oasisAthens

Member
Μηνύματα
303
Likes
204
Στο internet banking εννοείς; Αν ναι, τότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Με το που εκδοθεί η κάρτα και τη δεις στο internet banking, θα φανεί εκεί ότι έχει μόλις 1€ πιστωτικό όριο. Ωστόσο, όταν την παραλάβεις και την ενεργοποιήσεις κανονικά, θα μεταφερθεί αυτόματα στην καινούργια σου κάρτα το πιστωτικό όριο της παλιάς (και θα εμφανίζεται πλέον στο internet banking η παλιά/ακυρωθείσα κάρτα με 1€ όριο).
Ναι εκεί εννοώ. Αυτό έχει γίνει εδώ και αρκετές ημέρες αλλά ακόμα τα όρια δεν φαίνονται σωστά όπως πριν.... Και μου είπαν και άλλοι έχουν αυτό το πρόβλημα. Και έτσι ρώτησα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.006
Likes
40.910
Μαλλον λυθηκε το μυστηριο της ΤΡΕΝΟΣΕ. Εισιτηρια απο τον σταθμο καταχωρηθηκαν ως travel entertainment και πηρα το +50%, εισιτηρια απο την εφαρμογη ειναι other expenses και δεν το πηρα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Έκανα ενεργοποίηση την Premium αλλά στο Web Banking δεν δείχνει τα όρια που έχω στην πιστωτική! Θα φτιάξει μόνο του η πρέπει να πάρω τηλ την τράπεζα ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.803
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom