Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Καλωσορίζουμε τις νέες, αναβαθμισμένες κάρτες Aegean Bonus Visa!
Ζήστε ένα διαφορετικό ταξίδι προνομίων με τις νέες κάρτες Aegean Bonus Visa και ταξιδέψτε σε νέους ορίζοντες, απολαμβάνοντας μοναδικά προνόμια.

Οι νέες κάρτες Aegean Bonus Visa δημιουργήθηκαν, για να συνεχίζετε να απολαμβάνετε όλα τα προνόμια του προγράμματος επιβράβευσης Βοnus της Alpha Bank και του Miles+Bonus, καθώς και μια σειρά από νέα μοναδικά αποκλειστικά προνόμια, που θα αναβαθμίσουν την ταξιδιωτική σας εμπειρία!

Μετατρέψτε την υφιστάμενη κάρτα σας επιλέγοντας μεταξύ της νέας Aegean Bonus Visa, ή της νέας Αegean Bonus Visa Premium ανάλογα με τις ανάγκες σας και αναβαθμίστε την ταξιδιωτική σας εμπειρία!


Γνωρίζει κανείς κάτι για την ανωτέρω ειδοποίηση??
Εχει αρχίσει συζήτηση από τον Ιούνιο αν θέλεις να πας προς τα πίσω.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Εχει αρχίσει συζήτηση από τον Ιούνιο αν θέλεις να πας προς τα πίσω.
Ευχαριστώ, εμένα εχθές μου ήρθε το μέιλ.

Η Premium πάντως αν και εχει 80 ευρω συνδρομή αντι για 40 της απλής κάρτας σου δίνει 25 ευρώ έκπτωση στην επόμενη πτήση αρα αυτόματα το 80 γινεται 55... Με μια γρηγορη ματια.. Βαλε και τη μετατροπή των ποντων σε 5 μιλια αντι για 4 οταν μετατρέπεις 4 πόντους... Μου φαίνεται συμφέρει.. Χμμμ..
Εγώ που δεν πληρώνω συνδρομή δηλαδή θέλουν να με βάλουν στο τρυπακι να την αλλάξω για να αρχίσω να πληρώνω. οεο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Εγώ που δεν πληρώνω συνδρομή δηλαδή θέλουν να με βάλουν στο τρυπακι να την αλλάξω για να αρχίσω να πληρώνω. οεο
Μονο αν μας την προσφερουν δωρεαν με τη ληξη της.
Ήρθε και σε μένα mail για αναβάθμιση, αλλά δεν είμαι διατεθειμένη να πληρώσω συνδρομή. Θα συνεχίσω με την υφιστάμενη κάρτα κι ας μου δίνει λιγότερα.
Κι εγω προτιμω να τα δωσω στον Κωτσο για εξτρα μιλια να μεινει καμια συσκευη στο σπιτι, παρα στη διοικηση της Alpha για να παρουν bonus προωθησης.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Προθεσμιακη στην alpha bank για συγκέντρωση πόντων συμφέρει γενικα? εχετε κάποια αποψη? Δεν το εχω ψαξει γενικα να ειμαι ειλικρινής...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Προθεσμιακη στην alpha bank για συγκέντρωση πόντων συμφέρει γενικα? εχετε κάποια αποψη? Δεν το εχω ψαξει γενικα να ειμαι ειλικρινής...
Συνέφερε παλιά. Και πολύ μάλιστα.
Εδώ και 1-2 χρόνια όχι, οι πόντοι / μίλια που παίρνεις είναι γελοία
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.316
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προθεσμιακη στην alpha bank για συγκέντρωση πόντων συμφέρει γενικα? εχετε κάποια αποψη? Δεν το εχω ψαξει γενικα να ειμαι ειλικρινής...
Ό,τι είπε ο από πάνω, τώρα πια όχι, εκτός κι αν τα έχεις και κάθονται έτσι κι αλλιως
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ήρθε και σε μένα mail για αναβάθμιση, αλλά δεν είμαι διατεθειμένη να πληρώσω συνδρομή. Θα συνεχίσω με την υφιστάμενη κάρτα κι ας μου δίνει λιγότερα.
Μονο αν μας την προσφερουν δωρεαν με τη ληξη της.
Κι εγω προτιμω να τα δωσω στον Κωτσο για εξτρα μιλια να μεινει καμια συσκευη στο σπιτι, παρα στη διοικηση της Alpha για να παρουν bonus προωθησης.
Καλημέρα, η απλή AEGEAN VISA θα έχει υποβάθμιση πλέον στους πόντους, όπως είχαμε συζητήσει στις πίσω σελιδες!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Καλημέρα, η απλή AEGEAN VISA θα έχει υποβάθμιση πλέον στους πόντους, όπως είχαμε συζητήσει στις πίσω σελιδες!
Μια επισκεψη στοχευμενα στον Κωτσο τον χρονο και ρεφαρεις. Και μενει και το προιον να το κρατησεις η να το πουλησεις.
Τα 80 της συνδρομης ειναι για πεταμα για οσους πληρωνουμε 0 συνδρομη.

Σκεψου οτι για να παρω την εκπτωση των 25 ευρω πρεπει εκτος απο τα 80 να πληρωσω αλλα δυο εισιτηρια στην Aegean, ενω δεν πληρωνω κανενα. Αυτο λεγεται "κινουμενη αμμος", θα πληρωνω καθε χρονο πολυ περισσοτερα απο το απολυτο 0 που πληρωνω ως τωρα.
 
Last edited:

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μια επισκεψη στοχευμενα στον Κωτσο τον χρονο και ρεφαρεις. Και μενει και το προιον να το κρατησεις η να το πουλησεις.
Τα 80 της συνδρομης ειναι για πεταμα για οσους πληρωνουμε 0 συνδρομη.

Σκεψου οτι για να παρω την εκπτωση των 25 ευρω πρεπει εκτος απο τα 80 να πληρωσω αλλα δυο εισιτηρια στην Aegean, ενω δεν πληρωνω κανενα. Αυτο λεγεται "κινουμενη αμμος", θα πληρωνω καθε χρονο πολυ περισσοτερα απο το απολυτο 0 που πληρωνω ως τωρα.
Το Miles and Bonus πλέον σιγά σιγά, με τον καιρό θα γίνει πολύ κλειστό και μόνο για όσους θέλουν να ακολουθήσουν με τους κανόνες / όρους της AEGEAN / Alpha Bank!

Οι υπόλοιποι θα είναι στην απ έξω! Θα μου πεις, ε και ; Να είναι καλα και η Ryanair ! :D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Το Miles and Bonus πλέον σιγά σιγά, με τον καιρό θα γίνει πολύ κλειστό και μόνο για όσους θέλουν να ακολουθήσουν με τους κανόνες της AEGEAN / Alpha Bank!

Οι υπόλοιποι θα είναι στην απ έξω! Θα μου πεις, ε και ; Να είναι καλα και η Ryanair ! :D
Γιατι καλε? Μια χαρα μιλια θα μαζευουμε. Και με 0 κοστος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom