Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.783
Likes
1.110
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλημέρα στην παρέα, γνωρίζει κάποιος/καποια αν τα προνόμια που δίνει η aegean premium δίνονται και συνδιαστικά? δλδ μπορώ να αγοράσω ένα εισητήριο με έκπτωση 25ευρώ και ταυτόχρονα δωρεάν εισητηρίο για την συνοδό μου και το voucher της δωρεάν βαλίτσας? Ή ένα απόλα κάθε φορά?
 

xanthi3

Member
Μηνύματα
72
Likes
89
Καλημέρα και από εμένα..Χρησιμοποίησα το κουπόνι συνοδού αλλά δεν είδα να υπάρχει δυνατότητα ταυτόχρονης χρήση και δωρεάν βαλίτσας (που επίσης ήθελα)..Σύμφωνα με τον ToTheMoonAndBack υπήρχε δυνατότητα ταυτόχρονης χρήσης αλλά εγώ δεν το είδα κατά την κράτησή μου..έκανα δηλαδή χρήση μόνο ενός voucher..
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Καλημέρα συμφορουμήτες,
Είχα στείλει ένα αίτημα για επιστροφή της συνδρομής στο site της alpha bank με προυπόθεση ότι χρησιμοποίω πολύ την κάρτα, κάνοντας μεγάλες αγορές κτλ κτλ. Φυσικά έφαγα άκυρο με το γάντι όπως ήταν αναμενομένο.
Ωστόσο με ενημέρωσαν ότι μπορώ να κάνω αίτημα αντιλογισμού ετησίως, το οποίο η τράπεζα αξιολογεί αντιστοίχως βάσει της ισχύουσας πιστωτικής πολιτικής. Έχει κανείς παλίος γνώση αν αυτό γίνεται ηλεκτρονικά ή πρεπει να περάσεις απο κατάστημα? Υπάρχει ελπίδα ή να μην μπω καν στη διαδικασία?
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Υπάρχει αν ο τζίρος της κάρτας είναι μεγάλος πχ 2-3-4 χιλιάδες ευρώ. Αν είναι πχ 500€ δεν υπάρχει ελπίδα.
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Καλημέρα συμφορουμήτες,
Είχα στείλει ένα αίτημα για επιστροφή της συνδρομής στο site της alpha bank με προυπόθεση ότι χρησιμοποίω πολύ την κάρτα, κάνοντας μεγάλες αγορές κτλ κτλ. Φυσικά έφαγα άκυρο με το γάντι όπως ήταν αναμενομένο.
Ωστόσο με ενημέρωσαν ότι μπορώ να κάνω αίτημα αντιλογισμού ετησίως, το οποίο η τράπεζα αξιολογεί αντιστοίχως βάσει της ισχύουσας πιστωτικής πολιτικής. Έχει κανείς παλίος γνώση αν αυτό γίνεται ηλεκτρονικά ή πρεπει να περάσεις απο κατάστημα? Υπάρχει ελπίδα ή να μην μπω καν στη διαδικασία?
κανω αίτημα για αντιλογισμο τηλεφωνικά κάθε φορα που μου χρεώνετε η συνδρομή και πάντα γίνετε επιστροφή. οποτε αν έχεις χρησιμοποίηση αρκετά την καρτα μπορείς να το κανεις
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
κανω αίτημα για αντιλογισμο τηλεφωνικά κάθε φορα που μου χρεώνετε η συνδρομή και πάντα γίνετε επιστροφή. οποτε αν έχεις χρησιμοποίηση αρκετά την καρτα μπορείς να το κανεις
Μιλάμε για την aegean bonus την απλή ή την premium;
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Δεν έχει σημασία.

Δουλεύοντας αρκετά χρόνια στον τραπεζικό τομέα, το σίγουρο είναι ότι στην πράξη δεν υπάρχουν κανόνες, αν ο πελάτης ειναι σημαντικός, και όλα μπορούν να γίνουν κατ΄εξαίρεση.
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Μιλάμε για την aegean bonus την απλή ή την premium;
Για καμία απο της παραπάνω,
για την diners prestige με συνδρομή 80€ και την Χρυση με 50€
αλλα ειναι το ιδιο για ολες τις καρτες αν εχουν κινηση σου κανουν τον αντιλογισμο.
 
D

Delmem38110

Guest
καλημέρα στην παρέα, γνωρίζει κάποιος/καποια αν τα προνόμια που δίνει η aegean premium δίνονται και συνδιαστικά? δλδ μπορώ να αγοράσω ένα εισητήριο με έκπτωση 25ευρώ και ταυτόχρονα δωρεάν εισητηρίο για την συνοδό μου και το voucher της δωρεάν βαλίτσας? Ή ένα απόλα κάθε φορά?
το κουπόνι των 25 πάει μόνο του (γιατί δεν έχει άλλο κουτάκι να βάλεις αλλά κωδικό) όπως επίσης και του δωρεάν εισιτηρίου.
το 25ευρο είναι μόνο γι ένα άτομο και μόνο για τον κάτοχο της κάρτας σε μια κράτηση.
αν δοκιμάσεις να το βάλεις σε κράτηση περισσότερων ατόμων δεν θα το πάρει.
στο άλλο μόνο δυο ατόμων ( ο ένας πρέπει να είναι ο κάτοχος της κάρτας)
όλα τα υπόλοιπα κουπόνια τα χρησιμοποιείς μετά την κράτηση από τη διαχείριση της κράτησης σου αρκεί να είναι δικιά σου. αγοράζει θέση αποσκευή η fast track αλλά μόνο αν είσαι ο κάτοχος της κράτησης,
έχει ένα κουτάκι εκπτωτικού κωδικού που βάζεις. έχω παραθέσει και φωτό λίγο πιο πάνω..
τα κουπόνια για θέση η βαλίτσα.... μπορεί και να δουλεύουν και για άλλα άτομα άλλα δεν το έχω δοκιμάσει.
όταν τα βάζεις δεν στα ακυρώνει όπως και θα έπρεπε, παραμένουν ενεργά αλλα η εκτωση γίνετε.. υποθέτω πως τα ακυρώνει μετά την πτήση. θα σας πω σε κάνα δυο βδομάδες που έχει το έτερων ήμισυ ταξίδι.
μην χαραμίζεις το κουπόνι του εισιτηρίου δώρο για δεύτερο άτομο., βρες μια Καλή πτήση και αξιοποίησε το. είναι ότι καλύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.164
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom