Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Θα τους μετατρέψεις, μην αγχώνεσαι
Ευχαριστώ για την εμψύχωση αλλά είναι ότι να ναι. Και καθυστέρηση στην απόδοση και πανικός μετά στην μετατροπή λες και έχουμε χρόνο να παίρνουμε να κάνουμε συνέχεια αιτήματα.
 

giannis228

Member
Μηνύματα
52
Likes
36
Ευχαριστώ για την εμψύχωση αλλά είναι ότι να ναι. Και καθυστέρηση στην απόδοση και πανικός μετά στην μετατροπή λες και έχουμε χρόνο να παίρνουμε να κάνουμε συνέχεια αιτήματα.
παιδια γινονται κανονικα οι μετατροπες των εξτρα ποντων ακομα και για προιοντα που αγοραστηκαν σε μεταγενεστερη προσφορα απο τις ηλεκτρικες συσκευες ! εχει και αλλος αυτο το προβλημα με τη μετατροπη των εξτρα ποντων?
 

tampnick

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
παιδια γινονται κανονικα οι μετατροπες των εξτρα ποντων ακομα και για προιοντα που αγοραστηκαν σε μεταγενεστερη προσφορα απο τις ηλεκτρικες συσκευες ! εχει και αλλος αυτο το προβλημα με τη μετατροπη των εξτρα ποντων?
καλησπέρα στην ομάδα! Έκανα και εγώ αγορά ps5 το Μάρτιο, μετά από 5 τηλέφωνα μπήκαν οι επιπλέον πόντοι (20.000) στην Aegean Premium που έχω αλλά ΔΕ μετατρέπονται σε μίλια! Έβγαλε κανείς κάποια άκρη;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.139
Likes
20.420
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Η καλύτερη λύση αυτή τη στιγμή είναι οι χ8 κάρτες και η μετατροπή με παλιά μπλε και μετά η premium.
Η μοναδική λύση πλέον για περισσότερα μίλια είναι η premium. Η παλιά μπλε μας τελείωσε, δεν βλέπει τους πόντους των καρτών χ8. Την έκλεισαν και αυτή τη τρύπα. Με τις υγείες μας.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Γνωρίζει κάποιος με ποια διαδικασία γίνεται χρήση του κουπονιού για 1+1 δώρο? Προσπαθώ να κλείσω τώρα μέσω της εφαρμογής αλλά δεν τα καταφέρνω.

Επίσης το 1+1 δώρο μπ
γίνεται να χρησιμοποιηθεί συνδυαστικά με κουπόνια έκπτωσης 20?
Ευχαριστώ
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.604
Γνωρίζει κάποιος με ποια διαδικασία γίνεται χρήση του κουπονιού για 1+1 δώρο? Προσπαθώ να κλείσω τώρα μέσω της εφαρμογής αλλά δεν τα καταφέρνω.
Επίσης το 1+1 δώρο μπ
γίνεται να χρησιμοποιηθεί συνδυαστικά με κουπόνια έκπτωσης 20?
Ευχαριστώ
Επιλέγεις υποχρεωτικά 2 επιβάτες και στο πεδίο εκπτωτικός κωδικός αντιγράφεις το κουπόνι. Εκπτωτικά κουπόνια δεν συνδυάζονται, αλλά μετά από τη διαχείριση της κράτησης μπορείς να προσθέσεις κουπόνι αποσκευής, θέσης ή προτεραιότητας.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Επιλέγεις υποχρεωτικά 2 επιβάτες και στο πεδίο εκπτωτικός κωδικός αντιγράφεις το κουπόνι. Εκπτωτικά κουπόνια δεν συνδυάζονται, αλλά μετά από τη διαχείριση της κράτησης μπορείς να προσθέσεις κουπόνι αποσκευής, θέσης ή προτεραιότητας.
Αυτό κάνω αλλα εξακολουθεί να μου βγαζει τη διπλή τιμή ...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Από την Παρασκευή δεν έχω καμία εξέλιξη για την μη μετατροπή των BONUS σε μίλια από την προσφορά του ΚΩΤΣΌΒΟΛΟΥ. Θα φάνε βρίσιμο αύριο, και θα στρώσουν όλα.

Εκτός του ότι είναι απαράδεκτοι, με παίζουν μπάλα του τύπου (σας καλούμε μέσα στην επόμενη ώρα) και έχουν περάσει 2 εργάσιμες. Ακόμα και σήμερα το ίδιο μου έκαναν.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.604
Από την Παρασκευή δεν έχω καμία εξέλιξη για την μη μετατροπή των BONUS σε μίλια από την προσφορά του ΚΩΤΣΌΒΟΛΟΥ. Θα φάνε βρίσιμο αύριο, και θα στρώσουν όλα.

Εκτός του ότι είναι απαράδεκτοι, με παίζουν μπάλα του τύπου (σας καλούμε μέσα στην επόμενη ώρα) και έχουν περάσει 2 εργάσιμες. Ακόμα και σήμερα το ίδιο μου έκαναν.
Από την Παρασκευή μέχρι σήμερα είναι μία εργάσιμη, υπομονή, με γκρίνια εδώ δεν θα λυθεί τίποτα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Από την Παρασκευή μέχρι σήμερα είναι μία εργάσιμη, υπομονή, με γκρίνια εδώ δεν θα λυθεί τίποτα.
Το ότι λέει σας καλώ στην επόμενη ώρα να σας ενημερώσω και δεν πήραν ποτέ όπως και σήμερα δεν σου λέει κάτι. Το ότι καθυστερούν να αποδώσουν τα BONUS από 15 Μαΐου και τα αποδίδουν μόνο όταν κάνεις αίτηση τηλεφωνική δεν σου λέει κάτι. Αλλά ναι, γκρινιάζουμε που ζητάμε τα αυτονόητα, λες και έχουμε χρόνο να παίζουμε στα τηλέφωνα μαζί τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.268
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom