Aegean Airlines Aegean lounge

nick07

Member
Μηνύματα
297
Likes
567
Την Παρασκευή πάντως έπιασε. Αισθητά λιγότερος κόσμος, 2 άτομα αναμονή στις 2 το μεσημέρι, όσοι έρχονταν με συνοδό τους έλεγαν να πάνε στο Goldair, δεν είδα κάποια γκρίνια (τουλάχιστον την ώρα που ήμουν εγώ εκεί) και έξτρα τα 200 μίλια εξαργύρωσης.

View attachment 430171

View attachment 430172




Ναι όντως, αλλά εδώ μάλλον ταιριάζει η φράση "μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά". Το κατά πόσο θα είναι προσωρινό μέτρο, θα δείξει. Φαίνεται δύσκολο να το επαναφέρουν πριν τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη.
Δεν βλεπω να το επαναφερουν πριν επεκταθει ο χωρος. Απο τη φωτο, γεματο φαινεται και παλι...
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
Αν είμαι στο AEGEAN Business Lounge της Θεσσαλονίκης, με χρήση όμως κουπονιού και όχι σαν Business Class, θα πρέπει να πάω στη Πύλη επιβίβασης ή ισχύει η επιβίβαση κανονικά απο το χώρο του Lounge όπως για επιβάτες Business?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αν είμαι στο AEGEAN Business Lounge της Θεσσαλονίκης, με χρήση όμως κουπονιού και όχι σαν Business Class, θα πρέπει να πάω στη Πύλη επιβίβασης ή ισχύει η επιβίβαση κανονικά απο το χώρο του Lounge όπως για επιβάτες Business?
Αν είναι πτήση εντός Σένγκεν η επιβίβαση γίνεται από το lounge για όλους. Αν ο προορισμός είναι εκτός Σένγκεν αναγκαστικά πρέπει να πας στην πύλη περνώντας από έλεγχο διαβατηρίων πρώτα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.060
Δεν βλεπω να το επαναφερουν πριν επεκταθει ο χωρος. Απο τη φωτο, γεματο φαινεται και παλι...
Πολυ γεματο. Θα θελουν οι gold να κλεψουν ποτα μεχρι μαρμελαδιτσες στην τσαντα τους οπως εχω δει και δεν θα μπορουν :D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.556
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολυ γεματο. Θα θελουν οι gold να κλεψουν ποτα μεχρι μαρμελαδιτσες στην τσαντα τους οπως εχω δει και δεν θα μπορουν :D
Σου είπαν ότι είναι gold ή το κατάλαβες από τις φυσιογνωμίες τους;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πολυ γεματο. Θα θελουν οι gold να κλεψουν ποτα μεχρι μαρμελαδιτσες στην τσαντα τους οπως εχω δει και δεν θα μπορουν :D
Θα μπορούν καθώς πρόκειται για κλεπτομανία και όχι ανάγκη.

Σου είπαν ότι είναι gold ή το κατάλαβες από τις φυσιογνωμίες τους;
Οι gold δεν είναι αυτοί που έχουνε χρυσά δόντια;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.044
Likes
41.060
Με όλους εσάς τους κλεπτομανείς, καταργήσανε τα μικρά μπουκαλάκια νερού και τώρα δε μπορώ να πάρω ένα μαζί μου στο αεροπλάνο...
Υπερβολες της Aegean. Παιρνουμε τοσα σαμπουανακια ξενοδοχειων για να μας μεινει το μπουκαλακι και δεν τα καταργουν
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Με όλους εσάς τους κλεπτομανείς, καταργήσανε τα μικρά μπουκαλάκια νερού και τώρα δε μπορώ να πάρω ένα μαζί μου στο αεροπλάνο...
Με όλους εσάς τους κλεπτομανείς δεν προλαβαίνω να κλέψω αυτά που θέλω κι έχω γεμίσει την τσάντα με γιαούρτια που δεν τα τρώω. Αμάν...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom