Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Προσπαθω να καταλάβω το εξής:
Η Aegean διαφημίζει 30% για πτήσεις από Κύπρο και για όλους τους προορισμούς του εξωτερικού!
Εγώ εκτός απο πτήσεις για Κύπρο, δεν βλέπω εκπτώσεις!
Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;
 

psyhas

Member
Μηνύματα
49
Likes
68
Προσπαθω να καταλάβω το εξής:
Η Aegean διαφημίζει 30% για πτήσεις από Κύπρο και για όλους τους προορισμούς του εξωτερικού!
Εγώ εκτός απο πτήσεις για Κύπρο, δεν βλέπω εκπτώσεις!
Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;
Εννοει μόνο για πτήσεις απο και προς Κύπρο . Οι πτήσεις μπορει να είναι είτε απο Ελλάδα είτε απο το εξωτερικο.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.343
Likes
4.975
Εννοει μόνο για πτήσεις απο και προς Κύπρο . Οι πτήσεις μπορει να είναι είτε απο Ελλάδα είτε απο το εξωτερικο.
Έχει δυο προσφορές μια για Κύπρο και μια για όλο το δίκτυο.
Εγώ πάντως 65 ευρώ Κωνσταντινούπολη Θεσσαλονίκη δεν έχω ξανά πληρώσει. Δέχεται και εκπτωτικούς κωδικούς για επιπλέον έκπτωση.
Ταξιδέψτε τώρα σε Ελλάδα ή εξωτερικό με έως -30% & μίλια x2!
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Τι κωδικούς εννοείς? ... Τύπου cosmote ή έχεις κάτι άλλο υπόψιν.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πήρα μόλις COSMOTE deals κωδικό και με ενημέρωσε πως δεν έχει διαθεσιμότητα για αυτό τον μήνα, καλά καλά σε μπήκε ακόμα ο Απρίλιος και τελείωσαν.... Πρωταπριλιάτικο ΨΈΜΑ ΘΑ ΕΊΝΑΙ.....
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.343
Likes
4.975
Τι κωδικούς εννοείς? ... Τύπου cosmote ή έχεις κάτι άλλο υπόψιν.
Οποιονδήποτε κωδικό έχει διαθέσιμο ο καθένας. Μπορεί να προστεθεί ταυτόχρονα με την προσφορά και να μειώσει περαιτέρω το κόστος του εισιτηρίου.
Και φυσικά στηρίζουμε αιγαίου.
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Πήρα μόλις COSMOTE deals κωδικό και με ενημέρωσε πως δεν έχει διαθεσιμότητα για αυτό τον μήνα, καλά καλά σε μπήκε ακόμα ο Απρίλιος και τελείωσαν.... Πρωταπριλιάτικο ΨΈΜΑ ΘΑ ΕΊΝΑΙ.....
Θα είναι του Μαρτίου που δεν θα ανανεώθηκε ακόμα
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Εννοει μόνο για πτήσεις απο και προς Κύπρο . Οι πτήσεις μπορει να είναι είτε απο Ελλάδα είτε απο το εξωτερικο.
Ναι το κατάλαβα! Πήρα τηλέφωνο και έπειτα από έντονη πίεση στην υπάλληλο και αρκετά λεπτά αναμονή μου είπε πως είναι λάθος γραμμένο και είναι από Κύπρο προς και Ελλάδα και όλους τους προορισμούς εξωτερικού!
Ευχαριστώ πάντως
 

nick07

Member
Μηνύματα
290
Likes
523
Έχει δυο προσφορές μια για Κύπρο και μια για όλο το δίκτυο.
Εγώ πάντως 65 ευρώ Κωνσταντινούπολη Θεσσαλονίκη δεν έχω ξανά πληρώσει. Δέχεται και εκπτωτικούς κωδικούς για επιπλέον έκπτωση.
Ταξιδέψτε τώρα σε Ελλάδα ή εξωτερικό με έως -30% & μίλια x2!
Ενταξει ας μην υπερβάλουμε. 65-68 ευρω θεσσαλονικη-Κωνπολη εχει μονο περιπου 10 μερες ολο το χρονο (καποιες τον οκτωβριο και καποιες τον Νοεμβριο) σε light. Σε γενικες γραμμες οι τιμες φετος ειναι αρκετα ακριβες, ευτυχως εχει συχνα τις προσφορες τυπου ελληνικου σουπερ μαρκετ και κλεινουμε ακομα σε καπως πιο λογικες τιμες.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.343
Likes
4.975
Ενταξει ας μην υπερβάλουμε. 65-68 ευρω θεσσαλονικη-Κωνπολη εχει μονο περιπου 10 μερες ολο το χρονο (καποιες τον οκτωβριο και καποιες τον Νοεμβριο) σε light. Σε γενικες γραμμες οι τιμες φετος ειναι αρκετα ακριβες, ευτυχως εχει συχνα τις προσφορες τυπου ελληνικου σουπερ μαρκετ και κλεινουμε ακομα σε καπως πιο λογικες τιμες.
Τέλος Σεπτεμβρίου, όλο τον Οκτώβριο όλο τον Νοέμβριο σχεδόν όλο τον Δεκέμβριο, αρετές μέρες Ιανουάριο Φεβρουάριο Μάρτιο. Δεν το λες υπερβολή.
Όποιος έχει τη δυνατότητα να κλείσει σε μακρινές ημερομηνίες έχει κέρδος πάντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.580
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom