Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.941
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Μυρίζομαι ότι μετά από όλες αυτές τις ανακοινώσεις ...θα σκάσει και 30 % προσφορά ! σσσσσσσ... 🤟
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Πέρσι Δευτέρα του Πάσχα στη διακεκριμένη το αρνάκι που πρόσφεραν ήταν απογοητευτικό.
Θα δούμε φέτος.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Αρνουμαι να ξαναφαω τη νηστησιμη αηδια που προσφερουν με το ζορι ακομη κι αν δεν νηστευεις καθε φορα πριν την Ανασταση.
Τα δε πασχαλινα κουνελια και αυγα ειναι τοσο φθηνης ποιοτητας που ολοι τα παρατανε στα καθισματα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.444
Likes
5.267
Ευχάριστη έκπληξη να ταξιδεύεις την ημέρα των γενεθλίων σου (μπορεί και της ονομαστικής σου εορτής) και η αιγαίου να σου κάνει ένα συμβολικό δωράκι. Η κίνηση μετράει.
IMG_0.jpg
 
Last edited:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ευχάριστη έκπληξη να ταξιδεύεις την ημέρα των γενεθλίων σου (μπορεί και της ονομαστικής σου εορτής) και η αιγαίου να σου κάνει ένα συμβολικό δωράκι. Η κίνηση μετράει.
View attachment 429953
Πριν 3 χρόνια μου είχαν φέρει μικρή τουρτίτσα στα γενέθλια, σε μια φίλη μου την είχαν βάλει πιλοτήριο την ώρα της πτήσης στα γενέθλια της, δύσκολο να το βρεις σε άλλες star alliance.

Ναι, η κίνηση μετράει. Πόσες χιλιάδες κόσμο θα αποκλείσει από το Business lounge (Αθήνα, εντός Σενγκεν) από τις 12/5 άραγε;
Που κολλάει τώρα αυτό σε σχέση με αυτό που έγραψε ο άνθρωπος από πάνω;; Και από που προκύπτει ότι θα αποκλείσει χιλιάδες κιόλας κόσμο από το business lounge...;
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
Πριν 3 χρόνια μου είχαν φέρει μικρή τουρτίτσα στα γενέθλια, σε μια φίλη μου την είχαν βάλει πιλοτήριο την ώρα της πτήσης στα γενέθλια της, δύσκολο να το βρεις σε άλλες star alliance.



Που κολλάει τώρα αυτό σε σχέση με αυτό που έγραψε ο άνθρωπος από πάνω;; Και από που προκύπτει ότι θα αποκλείσει χιλιάδες κιόλας κόσμο από το business lounge...;
Δεν απάντησα προσωπικά στον άνθρωπο, ειρωνικά σχολίασα μία από τις κινήσεις της εταιρείας. Προς Θεού, δεν ήταν προσωπικό. Προκύπτει από τα σημερινά email που έστειλε σε gold και silver μελη, εκτός αν θεωρείς πως είναι δεκάδες ή εκατοντάδες μόνο.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ναι, η κίνηση μετράει. Πόσες χιλιάδες κόσμο θα αποκλείσει από το Business lounge (Αθήνα, εντός Σενγκεν) από τις 12/5 άραγε;
Και δεν μας λέει και μέχρι πότε.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
496
Likes
1.628
Και δεν μας λέει και μέχρι πότε.
Σε περιπτώσεις silver που συνήθως ταξιδεύουν από το Ελ. Βενιζέλος, όπως η δική μου, αποκλείει την είσοδο εμού και του/της συνόδου *4 φορές (εφόσον κάποιος δεν έχει κάνει χρήση των κουπονιών), άρα η εταιρεία γλιτώνει ΑΜΕΣΑ την είσοδο 8 ατόμων στην Αθήνα με ανταπόδοση 2 κουπονιών fast track...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom