aegean or imperia?

angel

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
σκεφτομαι να παω μια βολτιτσα στη μαδριτη...εχετε μηπως να μου προτεινετε μια απο τις 2 αεροπορικες για καποιο λογο?aegean or imperia? το κοστος ειναι το ιδιο...και οι 2 πανε απευθειας...thanks...;)
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Γεια σου Angel! Δεν ξερω για ποτε σκεφτεσαι να πεταξεις η Aegean παντως ξεκιναει πτησεις για Μαδριτη απο αρχες Δεκεμβρη με το ωραριο που ειχε η παλια Ολυμπιακη. Εχω πεταξει με Aegean για Βαρκελωνη και η πτηση ηταν εξαιρετικη, θα πεταξω και απο Μαδριτη τα Χριστουγεννα και περιμενω επισης να ειναι ολα καλα! Με iberia εχω πεταξει μια φορα, γενικως ειναι αρκετα ακριβη, δεν ειχα προβλημα αν και νομιζω οτι τα αεροπλανα της Aegean ειναι πιο καινουργια και ανετα. Κοιταξε ποιες ωρες σε βολευουν καλυτερα και αποφασισε, εχε υποψη σου ομως οτι τελευταια γινονται καποιες απεργιες στην Iberia και για παρεδειγμα πριν μια δυο εβδομαδες ακυρωσε ενα σωρο πτησεις (κυριως του εσωτερικου βεβαια)
Οτι και να διαλεξεις να περασεις τελεια, η Μαδριτη ειναι μια κουκλα!
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
σκεφτομαι να παω μια βολτιτσα στη μαδριτη...εχετε μηπως να μου προτεινετε μια απο τις 2 αεροπορικες για καποιο λογο?aegean or imperia? το κοστος ειναι το ιδιο...και οι 2 πανε απευθειας...thanks...;)
αν θες να κανεις την βολτιτσα σου μεταξύ 11 ιανουαρίου και 27 μαρτίου, μπορεις να βρεις εισιτήρια με aegean με 63 ευρω!!! αρκει να τα κλείσεις μεχρι 11 νοεμβριου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
σκεφτομαι να παω μια βολτιτσα στη μαδριτη...εχετε μηπως να μου προτεινετε μια απο τις 2 αεροπορικες για καποιο λογο?aegean or imperia? το κοστος ειναι το ιδιο...και οι 2 πανε απευθειας...thanks...;)
Απέφυγε καλύτερα μια εταιρία που δεν ξέρεις ούτε πως γράφεται...

Και πέρα από την πλάκα, πως να σου προτείνουμε εταιρία όταν δεν ξέρουμε τι ζητάς? Η iberia έχει βολικότερες ώρες, η aegean είναι πιο καλά αεροπλάνα, τα terminals είναι ίδια...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
Εχοντας εμπερεια και απο τις 2 εταιρειες, οχι ομως για το συγκεκριμενο δρομολογιο, θα σου προτεινα την ελληνικη, προσωπικα αποφευγω την ισπανικη οσο μπορω.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.290
αν θες να κανεις την βολτιτσα σου μεταξύ 11 ιανουαρίου και 27 μαρτίου, μπορεις να βρεις εισιτήρια με aegean με 63 ευρω!!! αρκει να τα κλείσεις μεχρι 11 νοεμβριου.

Δεν ισχυει αυτο ή τουλαχιστον τις ημερομηνιες που κοιταξα εγω, μου βγαζει στα 114 ευρω το πηγαινε ελα.
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Και εγω την aegean θα σου προτεινα, με την iberia ταξιδεψα απο Μαδριτη για Αβανα και ηταν αυτο που λεμε "ουτε στον εχθρο μου" απο θεμα συμπεριφορας πρωσοπικου
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Και γω προτείνω την aegean, κυρίως για την έλλειψη καθυστερήσεων και την εξυπηρέτηση του προσωπικού, διότι αν πρόκειται να πάω ένα τετραήμερο κάπου και να περιμένω ατέλειωτες ώρες στις πύλες του αεροδρομίου με τα νεύρα τσατάλια δε λέει...
 

Evelpistos

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
βιρμανια
σκεφτομαι να παω μια βολτιτσα στη μαδριτη...εχετε μηπως να μου προτεινετε μια απο τις 2 αεροπορικες για καποιο λογο?aegean or imperia? το κοστος ειναι το ιδιο...και οι 2 πανε απευθειας...thanks...;)
AEGEAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.989
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom