Aegean - Super Προσφορές Εσωτερικού (μέχρι Μαρ.2010)

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
awww.aegeanair.com_aegeancms_Uploads_AllDestinations_images_mainGR.jpg

[FONT=Arial, sans-serif]
[FONT=Arial, sans-serif]Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις εσωτερικού από/προς Αθήνα & Θεσσαλονίκη, ισχύει για κρατήσεις έως 29/09/2009 και για πτήσεις από 18/10/2009 έως 27/03/2010. Εξαιρείται το διάστημα 18/12/09 – 07/01/10 & 12/02/10 – 16/02/10. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 8? ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Η προσφορά αφορά στις απευθείας πτήσεις από Θεσσαλονίκη προς στους προορισμούς: Αθήνα, Ηράκλειο, Χανιά, Μυτιλήνη & Ρόδο. Ο ναύλος της προσφοράς για το δρομολόγιο Αθήνα – Θεσσαλονίκη είναι ?39*.

[FONT=Arial, sans-serif]
[FONT=Arial, sans-serif]Aegean Newsletter
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Βρήκα προσφορές για πτήσεις εσωτερικού ακόμη και στα 40 Ευρώ το πήγαινε - έλα... ο πόλεμος μόλις ξεκίνησε!!! (???) :clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Πριν λίγες μέρες είχα κλείσει με Aegean από Θεσσαλονίκη για Μυτιλήνη, 1-5 Δεκεμβρίου, με 70 ευρώ πάνε έλα και χοροπηδούσα από την χαρά μου με την πολύ καλή αυτή τιμή.

Τώρα, με την προσφορά αυτή, το ίδιο πάνε-έλα εισιτήριο κοστίζει ... 40 ευρώ!

Αν είναι δυναμόν!!!! :( :( :( :mad: :mad: :mad:

(από ένα ευρώ το εισιτήριο, 30 ευρώ οι φόροι και 8 ευρώ χρέωση συναλλαγής...)


Υ.Γ: Παίζει να μπορώ να "κερδίσω" κάτι από αυτό; ή ... ας πρόσεχα και να μην βιαζόμουν; και μετά σ λέει, όσο νωρίτερα, τόσο φθηνότερα...! Γκρ.....
 

GEOARIS

Member
Μηνύματα
43
Likes
120
Εγώ υπήρξα τυχερή. Μόλις χθες έκλεισα HER-ATH-HER με ένα ευρώ + φόρους.
Τρία εισιτήρια,αρχές Δεκεμβρίου με 155 ευρώ τελική τιμή.
Επ' ευκαιρία θα ήθελα τη γνώμη σας. Θέλω να κλείσω αρχές Ιανουαρίου για Κωνσταντινούπολη αλλά μου βγαίνει πολύ ακριβά γύρω στα 680 ευρώ για τρία εισιτήρια. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν καμμιά προσφορά ή λόγω εορτών είναι απίθανο;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Πριν λίγες μέρες είχα κλείσει με Aegean από Θεσσαλονίκη για Μυτιλήνη, 1-5 Δεκεμβρίου, με 70 ευρώ πάνε έλα και χοροπηδούσα από την χαρά μου με την πολύ καλή αυτή τιμή.

Τώρα, με την προσφορά αυτή, το ίδιο πάνε-έλα εισιτήριο κοστίζει ... 40 ευρώ!

Αν είναι δυναμόν!!!! :( :( :( :mad: :mad: :mad:

(από ένα ευρώ το εισιτήριο, 30 ευρώ οι φόροι και 8 ευρώ χρέωση συναλλαγής...)


Υ.Γ: Παίζει να μπορώ να "κερδίσω" κάτι από αυτό; ή ... ας πρόσεχα και να μην βιαζόμουν; και μετά σ λέει, όσο νωρίτερα, τόσο φθηνότερα...! Γκρ.....
Την ίδια διαδρομή την έκλεισα για την ανιψιά μου που είναι φοιτήτρια εκεί και δεν είχα προλάβει την προσφορά την τελευταία φορά. Οπότε της έκανα τώρα απόσβεση και της έκλεισα 2 εισιτήρια για 2 διαφορετικές περιόδους (καλά..τα των εορτών είναι εκτός προσφοράς οπότε τα αφήσαμε προς το παρόν).

Αλλά το όσο πιο νωρίς τόσο καλύτερα είναι πάντα σχετικό...είναι πάντα θέμα προσφορών και καλής τύχης! Μάλλον θα πρέπει να γίνει το ρητό... "Όσο πιο νωρίς έχεις το νού σου, τόσο πιο τυχερός έχεις την πιθανότητα να σταθείς"

Βέβαια, πιστεύω πως στην συγκεκριμένη προσφορά έπαιξε ρόλο ο επερχόμενος ανταγωνισμός και ο χθεσινός πόλεμος που ξεκίνησε!

Επ' ευκαιρία θα ήθελα τη γνώμη σας. Θέλω να κλείσω αρχές Ιανουαρίου για Κωνσταντινούπολη αλλά μου βγαίνει πολύ ακριβά γύρω στα 680 ευρώ για τρία εισιτήρια. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν καμμιά προσφορά ή λόγω εορτών είναι απίθανο;
Αυτή τη στιγμή δεν τρέχει κάποια προσφορά για Κωνσταντινούπολη! Εγώ στη θέση σου θα το ρίσκαρα να περιμένω...αλλά ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος...
 

EvNick

Member
Μηνύματα
177
Likes
132
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
USA - JAPAN - AUS
O πόλεμος OA και Aegean έχει αρχίσει ήδη! Η Aegean τέλειες προσφορές. Σήμερα θα κλείσω 1 ΘΕΣ-ΑΘΗ-ΘΕΣ, για τον κολλητό μου...χεχε
 
Μηνύματα
78
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Σχέδια για την ώρα...
Super οι προσφορές με το 1 Ευρώ + φόρους

..... τη μπηχτή στο Βγενόπουλο για το "πάρτυ" που τη πάτε!!!!

:bleh: στη μούρη του είναι χαχαχα!

Πρέπει να περιμένουμε αντίδραση από μέρος του.........
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Εγώ υπήρξα τυχερή. Μόλις χθες έκλεισα HER-ATH-HER με ένα ευρώ + φόρους.
Τρία εισιτήρια,αρχές Δεκεμβρίου με 155 ευρώ τελική τιμή.
Επ' ευκαιρία θα ήθελα τη γνώμη σας. Θέλω να κλείσω αρχές Ιανουαρίου για Κωνσταντινούπολη αλλά μου βγαίνει πολύ ακριβά γύρω στα 680 ευρώ για τρία εισιτήρια. Υπάρχει περίπτωση να δώσουν καμμιά προσφορά ή λόγω εορτών είναι απίθανο;

ακου τι εκανα εγω φετος το καλοκαιρι. αεροπορικα για την Πολη πανακριβα (200+)
εκλεισα με aegean για αλεξανδρουπολη με 60 ευρω με επιστροφη απο αθηνα. απο αλεξανδρουπολη υπαρχουν λεωφορεια καθε μερα για Πολη. εμεις κλεισαμε το λεωφοριο απο ενα ντοπιο πρακτοριο . κανει γυρω στις 4 ή 6 ωρες (δεν θυμαμαι ακριβως) το ταξιδι ανετο , το λεωφοειο σχεδον αδειο ,προσφερουν σνακς και νερο. γενικα ηταν καλη φαση και οικονομικο το φοιτητικο γυρω στα 25-30(με επιστροφη ).αυτα
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
και εγω εκλεισα 40 πηγαινε ελα θεσ-μυτιληνη για νοεμβριο...
αντε να παμε και στον αγ ραφαηλ μεγαλη η χαρη του και τα θαυματα του....
 

PAPTAS

Member
Μηνύματα
55
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία - Βέλγιο.
Ταξίδι-Όνειρο
Ευρώπη με το αυτοκίνητο
Εγώ έκλεισα Θεσ/νίκη Χανιά Θεσ/νίκη εφτά (7) άτομα 280 Ευρώ.
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Εγώ πάλι Ηράκλειο-Θεσσαλονίκη- Ηράκλειο 2 άτομα 80 ευρώ!:clap: Όσον αφορά την Πόλη περιμένετε λίγο κάτι θα βγάλει πάλι σε προσφορά.Εγώ έκλειισα πριν δυο μήνες Αθήνα/Κων/πολη Αθήνα 120 ευρώ το άτομο μπορεί στο άμεσο μέλλον να υπάρξει κάτι καλύτερο!Περιμένουμε..
 

evaggelia

Member
Μηνύματα
64
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ψάχνω προορισμό..
Ταξίδι-Όνειρο
ΧΑΒΑΗ
και εγω εκλεισα 40 πηγαινε ελα θεσ-μυτιληνη για νοεμβριο...
αντε να παμε και στον αγ ραφαηλ μεγαλη η χαρη του και τα θαυματα του....

ψάχνω και εγώ για μυτιλήνη...μόνο συγκεκριμένες ημ/νίες έχει τόσο φτηνά? δηλ μπαίνω στο site και δοκιμάζω στην τύχη ημερομηνίες, γιατί μια δοκιμή που έκανα για οκτώβρη 196Ε είχε.....;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.560
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom