Alpha bank bonus

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
1x40 ο Κωτσος για λευκες συσκευες Samsung
1×30 η Fast Ferries.
Σε ποια νησια παει η Fast Ferries?
Μία Άνδρος για τον Ιούλιο στα 188€ x 30 είμαστε καλά; Έχουμε αφήσει και νησιά που δεν έχουμε πάει..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Μία Άνδρος για τον Ιούλιο στα 188€ x 30 είμαστε καλά; Έχουμε αφήσει και νησιά που δεν έχουμε πάει..
Ωραιο νησι. Αν κλεισεις και διαμονη απο το ekdromi, αρχιζει να μετραει πολυ. Γιατι η διαμονη τσουζει εκει, να βγαλει τα λεφτα της.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
γιατι τις λεμε ετσι?μηπως ξερεις?
τα μικροκυματα ειναι μεσα στον ορισμο κ στην προσφορα?
Εχει καθιερωθει οι μεγαλες σε ογκο συσκευες να λεγονται ετσι.
Αυτη ειναι η ανακοινωση. Νομιζω πως οχι εκτος κι αν εντοιχιζεται. Συνηθως εχει ενδειξη διπλα στην τιμη.
Screenshot_20220504-231119_Bonus.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.778
Μεταξυ μας, ποτε δεν θα αγοραζα μεγαλη συσκευη γιατι δινει μιλια παρα μονο αν ηξερα οτι η εταιρεια βγαζει εδω και χρονια καλες μεγαλες συσκευες στο συγκεκριμενο ειδος. Καθενας στο ειδος του...
 
D

Delmem38110

Guest
Μεταξυ μας, ποτε δεν θα αγοραζα μεγαλη συσκευη γιατι δινει μιλια παρα μονο αν ηξερα οτι η εταιρεια βγαζει εδω και χρονια καλες μεγαλες συσκευες στο συγκεκριμενο ειδος. Καθενας στο ειδος του...
περιμένω να τελειώσει το σπίτι στο χωριό και να δεις μετά πως θα αγοράσω οικοσκευές από προσφορά με πόντους, βγάζει κατά καιρούς εξευρετικές μάρκες.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.098
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
περιμένω να τελειώσει το σπίτι στο χωριό και να δεις μετά πως θα αγοράσω οικοσκευές από προσφορά με πόντους, βγάζει κατά καιρούς εξευρετικές μάρκες.
καλά συγνώμη μόλις φτιάξεις το σπίτι στο χωριό θα αγοράσεις συσκευές να πάρεις μίλια να ταξιδεύεις συνέχεια? και στο χωριό πότε θα πηγαίνεις? δεν μας τα λες καλά....
 
D

Delmem38110

Guest
καλά συγνώμη μόλις φτιάξεις το σπίτι στο χωριό θα αγοράσεις συσκευές να πάρεις μίλια να ταξιδεύεις συνέχεια? και στο χωριό πότε θα πηγαίνεις? δεν μας τα λες καλά....
ε ναι. αφού πρέπει να το εξοπλίσω.
στο χωριό πάω σπάνια αλλά είναι το πατρικό μου.. μπορεί κάποτε να επιστρέψω.
και τα μίλια δεν χαλάνε.
και δεν μπορώ ακόμα να ταξιδεύω συνέχεια. αλλά σε λίγα χρόνια ναι.
γι αυτό τα μαζεύω.
υπάρχουν όμως άτομα εδώ που ταξιδεύουν πολύ περισσότερο από μένα λόγο χρόνου. εγώ ακόμα δεν έχω αυτή την πολυτέλεια.
 

StoneChris

Member
Μηνύματα
29
Likes
5
ε ναι. αφού πρέπει να το εξοπλίσω.
στο χωριό πάω σπάνια αλλά είναι το πατρικό μου.. μπορεί κάποτε να επιστρέψω.
και τα μίλια δεν χαλάνε.
και δεν μπορώ ακόμα να ταξιδεύω συνέχεια. αλλά σε λίγα χρόνια ναι.
γι αυτό τα μαζεύω.
υπάρχουν όμως άτομα εδώ που ταξιδεύουν πολύ περισσότερο από μένα λόγο χρόνου. εγώ ακόμα δεν έχω αυτή την πολυτέλεια.
Πόσοι ποντοι πιστεύεις θα σου είναι αρκετοί για ταξίδια στα επόμενα 10 χρόνια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom