Alpha bank bonus

D

Delmem38110

Guest
Believe it or not κι εγώ πήρα Aegean Bonus Visa για πρώτη φορά πριν 2 βδομάδες, οπότε έχω ερωτήσεις.

1. Άμα παραγγείλω κάτι online από τον Κωτσόβολο και το παραλάβω Κυριακή στο κατάστημα στο αεροδρόμιο, οπότε η πληρωμή γίνει Κυριακή, τότε θα ισχύει το Χ5 της Κυριακής, σωστά;

2. Για όσους το κοιτάζουν τα τελευταία χρόνια, βγάζουν συχνά προσφορές (bonus προσφορές) για λάπτοπ; Ενδεχομένως Αύγουστο-Σεπτέμβριο πριν την έναρξη σχολικής/φοιτητικής χρονιάς;

3. Όταν έκανα την αίτηση (νομίζω) ότι τίκαρα το κουτί που κάνει αυτόματα τους πόντους σε μίλια. Κοίταξα στο bonus app και μου δείχνει τους πόντους, αλλά μου έχει μόνο επιλογή για να στείλω τους πόντους σε άλλο λογαριασμό, δεν βλέπω κάπου επιλογή "μετατροπή πόντων σε μίλια". Υπάρχει κάποιος τρόπος να το ελέγξω; Και εάν το έχω τικάρει το κουτάκι, τότε η μετατροπή γίνεται κάθε πότε; 1η του επομένου μήνα;

Ευχαριστήρια :D
1) ναι
2) δες εδώ όλες τις προσφορές.
3) καλύτερα να μην τις κάνεις αυτόματα αλλά όποτε θέλεις. μερικές φορές βγάζει και προσφορά μετατροπής.
ελπίζω να έβγαλες την πριμιουμ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
@orestcrete περσι αρχες Σεπτεμβρη ο Κωτσοβολος εβγαλε για καθε laptop 1ε ×50 bonus. Πηρα 2.
Δυστυχως δεν εχει δωσει τιποτε εξτρα για το προγραμμα Ψηφιακης Μεριμνας 2 για εκπκους και ευαλωτους μαθητες, παροτι περιμενα οτι θα εδινε κινητρα για να μαζεψει πελατες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Λαπτοπ βγάζει ναι, εκεί στην έναρξη της σχολικής χρονιάς πέρυσι πήραμε mac με καλούς πόντους. Έβγαλε και πρόσφατα για mac, με τραγικά λιγότερους πόντους όμως. Συνήθως και κατά καιρούς βλέπω να παίζουν προσφορές με Lenovo.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Εχει ξεκαθαρισει κανεις ποσα bonus παιρνει καποιος αν παρει tv 500e απο Κωτσοβολο αεροδρομιου την Κυριακη? Με συντελεστη καρτας ×4? @orestcrete ποιο ειναι το νουμερο?
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Εχει ξεκαθαρισει κανεις ποσα bonus παιρνει καποιος αν παρει tv 500e απο Κωτσοβολο αεροδρομιου την Κυριακη? Με συντελεστη καρτας ×4? @orestcrete ποιο ειναι το νουμερο?
x120. x20 άμεσα στο POS =4*5) και x100 τη μέρα που ορίζει η προσφορά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
x120. x20 άμεσα στο POS =4*5) και x100 τη μέρα που ορίζει η προσφορά.
Για μενα ειναι 4•4 .
Αρα 500×120?
Οχι σπουδαια πραγματα, καλυτερα να τα δωσω για καλλυντικα οταν βγαλει το Attica η ο Χοντος κανενα ×50 να πιασουν τοπο, γιατι η tv θα πηγαινε δωρεα σε κανενα ΚΑΠΗ η σχολειο.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Για μενα ειναι 4•4 .
Αρα 500×120?
Οχι σπουδαια πραγματα, καλυτερα να τα δωσω για καλλυντικα οταν βγαλει το Attica η ο Χοντος κανενα ×50 να πιασουν τοπο, γιατι η tv θα πηγαινε δωρεα σε κανενα ΚΑΠΗ η σχολειο.
Απλά γελάω μόνος μου....θεϊκό
Πριν κάνα μήνα είχε βγάλει προσφορά το Samsung Z Fold 3 και με την αγορά του έδινε 100.000 πόντους. Το πήρα, το πούλησα 100 ευρώ λιγότερα από την τιμή του Skroutz και εισέπραξα τους πόντους - μίλια. Κοίτα κανά τέτοιο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Απλά γελάω μόνος μου....θεϊκό
Πριν κάνα μήνα είχε βγάλει προσφορά το Samsung Z Fold 3 και με την αγορά του έδινε 100.000 πόντους. Το πήρα, το πούλησα 100 ευρώ λιγότερα από την τιμή του Skroutz και εισέπραξα τους πόντους - μίλια. Κοίτα κανά τέτοιο
Πωληση tv σε γνωστους αποκλειεται γιατι κανεις δεν βλεπει/θελει tv στο σπιτι του. Το κινητο πουλιεται πολυ πιο ευκολα.
Γιατι θεικο?
Απο το Attica μπορεις να παρεις δωροεπιταγες και να κανεις τα δωρα της χρονιας σε φιλους, να τις ανταλλασσεις χερι με χερι, να παρεις χρησιμα ρουχα και καλλυντικα για ολο το σοι.
Tv= πεταμενα λεφτα κυριολεκτικα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πωληση tv σε γνωστους αποκλειεται γιατι κανεις δεν βλεπει/θελει tv στο σπιτι του. Το κινητο πουλιεται πολυ πιο ευκολα.
Γιατι θεικο?
Απο το Attica μπορεις να παρεις δωροεπιταγες και να κανεις τα δωρα της χρονιας σε φιλους, να τις ανταλλασσεις χερι με χερι, να παρεις χρησιμα ρουχα και καλλυντικα για ολο το σοι.
Tv= πεταμενα λεφτα κυριολεκτικα.

Και τι είμαστε ρε συ για να κάνουμε τα δώρα της χρονιάς σε όλο το σόι? Ο θείος από το Αμερικα? Ούτε λουκούμι δεν βλέπουμε πλέον... :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.776
Και τι είμαστε ρε συ για να κάνουμε τα δώρα της χρονιάς σε όλο το σόι? Ο θείος από το Αμερικα? Ούτε λουκούμι δεν βλέπουμε πλέον... :haha:
Ποτε δεν βγαινεις χαμενος δειχνοντας γενναιοδωρια σε γενναιοδωρους.
Αν ειναι σπαγγοραμμενοι, αστο, καλα κανεις.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
495
Likes
1.628
Προσπάθησα να κάνω μεταφορά πόντων τρίτου στην δική μου Aegean bonus και μου ρίχνει άκυρο! Εμφανίζεται ενας όρος από κάτω που λέει ότι μεταφορά πόντων μπορεί να πραγματοποιηθεί μεταξύ ιδίων προγραμμάτων (δεν το γράφω επί λέξη..)

Παίζει να ήταν κάποιο προσωρινό Bug ή έχει τύχει και σε κάποιον άλλο;

Μέχρι πριν λίγο καιρό, έκανα κανονικά την συναλλαγή και μετέτρεπα σε μίλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.654
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom