Alpha bank bonus

D

Delmem38110

Guest
Προσπάθησα να κάνω μεταφορά πόντων τρίτου στην δική μου Aegean bonus και μου ρίχνει άκυρο! Εμφανίζεται ενας όρος από κάτω που λέει ότι μεταφορά πόντων μπορεί να πραγματοποιηθεί μεταξύ ιδίων προγραμμάτων (δεν το γράφω επί λέξη..)

Παίζει να ήταν κάποιο προσωρινό Bug ή έχει τύχει και σε κάποιον άλλο;

Μέχρι πριν λίγο καιρό, έκανα κανονικά την συναλλαγή και μετέτρεπα σε μίλια.
από το μπόνους αππ δουλεύει μια Χαρά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Όταν φτάσω κάμποσες δεκάδες χιλιάρικα σε μίλια, θα σας συμβουλευτώ.
Για κοιτα λιγο τον Κωτσοβολο. Με μια τηλεοραση δεκαδες χιλιαδες μιλια. Αμα περιμενεις απο τα ρεπανακια και τα καροτα του ΑΒ, σου φεξε.
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Για κοιτα λιγο τον Κωτσοβολο. Με μια τηλεοραση δεκαδες χιλιαδες μιλια. Αμα περιμενεις απο τα ρεπανακια και τα καροτα του ΑΒ, σου φεξε.
Μόλις τώρα παρατήρησα ότι έχω τηλεόραση στο σπίτι, χρειάστηκε ξεσκόνισμα εκεί στον τοίχο που στέκεται. Λειτουργεί τόσο λίγο, που μάλλον θα την πουλήσω να βγει κανένα εισιτήριο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.908
Μόλις τώρα παρατήρησα ότι έχω τηλεόραση στο σπίτι, χρειάστηκε ξεσκόνισμα εκεί στον τοίχο που στέκεται. Λειτουργεί τόσο λίγο, που μάλλον θα την πουλήσω να βγει κανένα εισιτήριο.
Στηριζω. Χρειαζεται και μια αλλη οπτικη στη συζητηση για τα δωρεαν εισιτηρια. Μας εχει φαει τα σικωτια η συζητηση για καταναλωση εδω μεσα
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μόλις τώρα παρατήρησα ότι έχω τηλεόραση στο σπίτι, χρειάστηκε ξεσκόνισμα εκεί στον τοίχο που στέκεται. Λειτουργεί τόσο λίγο, που μάλλον θα την πουλήσω να βγει κανένα εισιτήριο.
Άμα θέλετε, πάω την Κυριακή να σας πάρω μια καινούργια από τον Κωτσόβολο του αεροδρομίου που έχει προσφορά και τα μοιραζόμαστε τα μίλια; Ε; Ε; Ε;

Και σας φέρνω την τηλεόραση σε 3 βδομάδες στο Ρέθυμνο :D
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Άμα θέλετε, πάω την Κυριακή να σας πάρω μια καινούργια από τον Κωτσόβολο του αεροδρομίου που έχει προσφορά και τα μοιραζόμαστε τα μίλια; Ε; Ε; Ε;

Και σας φέρνω την τηλεόραση σε 3 βδομάδες στο Ρέθυμνο :D
Κάτσε να βρω να την πουλήσω κιόλας, αν είναι. Έλα να την βάλουμε στο Ροδάκινο, να στήσουμε σκηνή, να βλέπουμε σουρβάιβορ :p
 
D

Delmem38110

Guest
Κάτσε να βρω να την πουλήσω κιόλας, αν είναι. Έλα να την βάλουμε στο Ροδάκινο, να στήσουμε σκηνή, να βλέπουμε σουρβάιβορ :p
υπ όψιν ότι στο Σκρουτζ οι τηλεοράσεις μπορεί να κοστίζουν μέχρι και 200 ευρώ (η και περισσότερο) παρακάτω, και όταν θελήσεις να την πουλήσεις να είναι ακόμα πιο χαμηλά.
στο τέλος ζημιά μπορεί να έχεις όχι κέρδος. θέλει προσοχή. και όχι ενθουσιασμό.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.604
Likes
9.841
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.738
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom