Alpha bank bonus

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
αν ήταν και μακμπουκπρο..... ωρέ γλέντια, ένα για τη βαφτιστήρα μου. πόνεσε αλλά χαλαλι,πάει για σπουδές φέτος με το καλό. τα μίλια 50κ συν το ποσό χ 50. συν ένα μακ μίνι ακόμα. να έχουμε να λέμε.
Για παιδαγωγικους λογους παιρνουμε για παρτη μας οι νονοι τα λαπτοπ, χαριζουμε μιλια στο βαφτιστηρι για ταξιδι να το χαρει και συστηνουμε για το καλο του να μοιραζει φυλλαδια εξω απο το μετρο για μερικους μηνες για να καταλαβει πως μαζευονται τα λεφτα για μακμπουκ προ και να στρωσει χαρακτηρα :D :D.
(παλια κινεζικη παιδαγωγικη).
 
D

Delmem37668

Guest
Για παιδαγωγικους λογους παιρνουμε για παρτη μας οι νονοι τα λαπτοπ, χαριζουμε μιλια στο βαφτιστηρι για ταξιδι να το χαρει και συστηνουμε για το καλο του να μοιραζει φυλλαδια εξω απο το μετρο για μερικους μηνες για να καταλαβει πως μαζευονται τα λεφτα για μακμπουκ προ και να στρωσει χαρακτηρα :D :D.
(παλια κινεζικη παιδαγωγικη).
φέτος έχει διάβασμα, πάμε ιατρική λέμε. άρα το μακμπουκ είναι άψογο.
αν περάσει, που αυτή θα περάσει (αλλά και να μην περάσει ας είμαστε καλά θα τη στείλουμε έξω) τότε έχει ότι θέλει. αλλά τώρα διάβασμα. :clap:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.027
Likes
41.014
φέτος έχει διάβασμα, πάμε ιατρική λέμε. άρα το μακμπουκ είναι άψογο.
αν περάσει, που αυτή θα περάσει (αλλά και να μην περάσει ας είμαστε καλά θα τη στείλουμε έξω) τότε έχει ότι θέλει. αλλά τώρα διάβασμα. :clap:
Αααα εγω το παιρνω σοβαρα οταν λεει pro. Σημαινει οτι εργαζεσαι.

Εξαλλου η σοβιετικη παιδαγωγικη ειναι σκληροτερη ("Τι? Θελεις pro στα 18 πριν βγαλεις μεροκαματο? Στο γκουλαγκ να σπας πετρες στις θερινες κατασκηνωσεις που εχουν και ωραιο δροσερο κλιμα" :p). :D
 
D

Delmem37668

Guest
Αααα εγω το παιρνω σοβαρα οταν λεει pro. Σημαινει οτι εργαζεσαι.

Εξαλλου η σοβιετικη παιδαγωγικη ειναι σκληροτερη ("Τι? Θελεις pro στα 18 πριν βγαλεις μεροκαματο? Στο γκουλαγκ να σπας πετρες στις θερινες κατασκηνωσεις που εχουν και ωραιο δροσερο κλιμα" :p). :D
μια την έχω, και επίσης μπορείς να φανταστείς τι πρόγραμμα έχει. θαυμάζω την αντοχή της, από το πρωί μέχρι τα μεσάνυχτα, εμείς δεν είχαμε τέτοια τότε, άντε ένα φροντιστήριο. Αυτά μετά το σχολείο τρέχουν και δεν φτάνουν. βγήκαμε όμως εκτός θέματος και θα με σιχτιρίσει κάνας μοντ.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Βρίσκεις γνωστούς που θέλουν μακμπουκερ και τσιμπάς το πενηνταρι! Ευχαριστούμε Κώτσο, είσαι η μόνη μας σωτηρία.
 
D

Delmem37668

Guest
Βρίσκεις γνωστούς που θέλουν μακμπουκερ και τσιμπάς το πενηνταρι! Ευχαριστούμε Κώτσο, είσαι η μόνη μας σωτηρία.
δεν διάβασες σωστά. πλερω από τας τσεπας μου. δώρο είναι. εντ α ι μ νοτ κωτσος. α ι μ μποντ, τζιμης μποντ.
 
Last edited by a moderator:

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
δεν διάβασες σωστά. πλερω από τας τσεπας μου. δώρο είναι. εντ α ι μ νοτ κωτσος. α ι μ μποντ, τζιμης μποντ.
Εεεεε, αναφερόμουν στο λαπτοπ μακ που πλήρωσα για μια φίλη σήμερα. Και Κώτσος είναι ο Κωτσόβολος….
 

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Καινούρια προσφορά:
"Κερδίστε 10 Bonus πόντους για κάθε Ευρώ αγορών σας σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, κάνοντας τις φθινοπωρινές σας αγορές από τις 10.9.21 έως και τις 25.9.21 με τις κάρτες Bonus Mastercard της Alpha Bank!"
 

pan82

Member
Μηνύματα
624
Likes
774
Καινούρια προσφορά:
"Κερδίστε 10 Bonus πόντους για κάθε Ευρώ αγορών σας σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, κάνοντας τις φθινοπωρινές σας αγορές από τις 10.9.21 έως και τις 25.9.21 με τις κάρτες Bonus Mastercard της Alpha Bank!"
Να φανταστώ όσοι έχουμε κάρτες που δίνουν διπλούς πόντους δε πάει Χ20 όπως σε άλλες πρόσφορες απλά το Χ8 θα γίνει Χ10...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
(πως η λουφτ έχει τόσο χαμηλούς φόρους από Βραζιλία είναι ένα μεγάλο ερώτημα.)
Στη Βραζιλία υπάρχει νομοθεσία που απαγορεύει στις αεροπορικές να χρεώνουν επίναυλους κλπ ως φόρους. Οπότε οι φόροι που πληρώνεις είναι μόνο οι επίσημοι φλοροι του κράτους.
Το 2015 είχα πετάξει Sao Paulo - Newark buainess με €9 :)
Είναι γνωστή "τρύπα" για award εισιτήρια με όλες τις εταιρίες.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καινούρια προσφορά:
"Κερδίστε 10 Bonus πόντους για κάθε Ευρώ αγορών σας σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, κάνοντας τις φθινοπωρινές σας αγορές από τις 10.9.21 έως και τις 25.9.21 με τις κάρτες Bonus Mastercard της Alpha Bank!"
Και δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες που κάνω αγορά award ειαιτηρίου στην Aegean και χωρίς να το ξέρω έχει μόλις ξεκινήσει προσφορά που δίνει έξτρα bonus πόντους στην αγορά μου....(θα προτιμούσα βέβαια να μην είχα πληρώσει €244 για φόρους σε one-way εισιτήριο, αλλά...)
 

croce

Member
Μηνύματα
224
Likes
403
Καινούρια προσφορά:
"Κερδίστε 10 Bonus πόντους για κάθε Ευρώ αγορών σας σε όλους τους Συνεργάτες του Προγράμματος, κάνοντας τις φθινοπωρινές σας αγορές από τις 10.9.21 έως και τις 25.9.21 με τις κάρτες Bonus Mastercard της Alpha Bank!"
Επιπλέον θα κληρώνονται καθημερινά έως 25/9 , 100000 πόντοι στην απόδειξη με αύξοντα αριθμό 8000.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.412
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom