Alpha bank bonus

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Γνωρίζει ακριβώς πως λειτουργεί το σύστημα με τους πόντους της Alpha bank bonus
Alpha Bank Bonus
και τι ακριβώς εννοώ. Άντε και αγόρασα 4 μπουκάλια ουίσκι GLENFIDDICH 12 ετών 700ml Alpha Bank Bonus
κερδίζω 24,000 πόντους μπορώ να εξαργυρώοσω τουςπόντους αυτούς παίρνοντας δωρεάν ένα εισητήριο της aegean για εξωτερικό με επιστροφή;

http://www.alphabonus.gr/default.asp?pid=27ψιλοκουφό μου φαίνετε
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Θα παρεις τηλεφωνο στην αegean και εχει τηλεφωνικες οδηγιες ωστε πατωντας τον σωστο αριθμο να σε παραπεμψουν κατευθειαν στο αναλογο τμημα. Τους λες για τις ημερομηνιες που ενδιαφερεσαι και αναλογα την διαθεσιμοτητα των πτησεων σου λενε τις ωρες που μπορεις να πεταξεις. Εσυ απο κει και περα, μαλλον τους δινεις τα στοιχεια της καρτας σου για να εξακρυβωσουν οτι εχεις συλλεξει τα απαραιτητα bonus και αφου πληρωσεις τους φορους αεροδρομιου παιρνεις και το εισιτηριο σου
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Σου φαίνεται ψιλοκουφό αλλά έτσι είναι.Οταν εχεις κερδίσει 24000 πόντους μπορείς να πάρεις τηλ. στην Aegean (2106261000 ή στο 8011120000) και θα ζητήσεις εξαργύρωση πόντων.Παίρνεις ενα ταξιδι με επιστροφή στον προορισμό που θέλεις και τις ημερομηνίες που θέλεις.Βγάζουν για καθε πτήση ένα ορισμένο αριθμό για bonus.
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
156
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru
Παντως δεν ειναι και τρελη ευκαιρια. Για καιρο μαζευα μανιωδως ποντους και οταν ζητησα να τους εξεργυρωσω δεν ειχε για τις ημερομηνιες που ηθελα, παρολο που πηρα ενα μηνα πριν και ηθελαν 80 ευρω φορους θεσσαλονικη-Βερολινο με επιστροφη. Αφου ειναι ετσι και πρεπει να το κλεισω καιρο πριν για να πετυχω τις επιθυμητες ημερομηνιες γιατι να μην κλεισω με την easyjet που μπορω να πεταξω ισως και με λιγοτερα απο 80 ευρω?
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
Παντως δεν ειναι και τρελη ευκαιρια. Για καιρο μαζευα μανιωδως ποντους και οταν ζητησα να τους εξεργυρωσω δεν ειχε για τις ημερομηνιες που ηθελα, παρολο που πηρα ενα μηνα πριν και ηθελαν 80 ευρω φορους θεσσαλονικη-Βερολινο με επιστροφη. Αφου ειναι ετσι και πρεπει να το κλεισω καιρο πριν για να πετυχω τις επιθυμητες ημερομηνιες γιατι να μην κλεισω με την easyjet που μπορω να πεταξω ισως και με λιγοτερα απο 80 ευρω?
ααα δηλ οι φόροι αεροδρομίου πληρώνονται κανονικά έτσι μόνο η αξία του ναύλου είναι free
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκανδιναβία
Πραγματικά δεν ειναι τρελή ευκαιρία.Αν σκεφθεί κάποιος ότι οι φόροι ίσως να είναι παραπάνω και απο το εισιτήριο αεροπορικών εταιριών low cost
 

mobster21

Member
Μηνύματα
32
Likes
4
Ονειρεμένο Ταξίδι
Cuba
Πραγματικά δεν ειναι τρελή ευκαιρία.Αν σκεφθεί κάποιος ότι οι φόροι ίσως να είναι παραπάνω και απο το εισιτήριο αεροπορικών εταιριών low cost

επιβεβαιωνω για τους φορους που πρεπει να πληρωσει καποιος...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Γνωρίζει ακριβώς πως λειτουργεί το σύστημα με τους πόντους της Alpha bank bonus
Alpha Bank Bonus
και τι ακριβώς εννοώ. Άντε και αγόρασα 4 μπουκάλια ουίσκι GLENFIDDICH 12 ετών 700ml Alpha Bank Bonus
κερδίζω 24,000 πόντους μπορώ να εξαργυρώοσω τουςπόντους αυτούς παίρνοντας δωρεάν ένα εισητήριο της aegean για εξωτερικό με επιστροφή;

http://www.alphabonus.gr/default.asp?pid=27
ψιλοκουφό μου φαίνετε
και ποος σου είπε ότι με κάθε συγκεκριμένο ουίσκι κερδίζεις 6000? να υποθέσω ότι με 6000 πόντους παίρνεις μία φιάλη δωρεάν από το μάρκετ?;)
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
και ποος σου είπε ότι με κάθε συγκεκριμένο ουίσκι κερδίζεις 6000? να υποθέσω ότι με 6000 πόντους παίρνεις μία φιάλη δωρεάν από το μάρκετ?;)
το λεει το link
Alpha Bank Bonus
οι φακές ψιλές agrino έχουν 300 πόντους !!!:):):):)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
έχω την εντύπωση ότι αυτές οι τιμές είναι για ακριβώς την ανάποδη διαδικασία δηλ. εξαργυρώνεις 6000 πόντους (αν έχεις μαζέψει φυσικά) και παίρνεις το ουίσκι glenfsomething:D αν είναι να πάρω 6000 με ένα ουίσκι να τρέξω... για να βοηθήσει κάποιος
 

deja vu

Member
Μηνύματα
125
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΟΥΒΑ
έχω την εντύπωση ότι αυτές οι τιμές είναι για ακριβώς την ανάποδη διαδικασία δηλ. εξαργυρώνεις 6000 πόντους (αν έχεις μαζέψει φυσικά) και παίρνεις το ουίσκι glenfsomething:D αν είναι να πάρω 6000 με ένα ουίσκι να τρέξω... για να βοηθήσει κάποιος
και εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή. και όμως παίρνοντας τα συγκεκριμένα προιόντα κερδίζεις και όχι εξαργυρώνεις πόντους. φυσικά και μπορείς να εξαργυρώσεις τους πόντους σου και στα ΑΒ. Αν έχω καταλάβει σωστά. το όλο ζήτημα πρέπει να παίζει στην διαθεσιμότητα τον θέσεων δηλ. πρέπει να υπάρχουν λίγες θέσεις για εξαργύρωση από bonus
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.772
Likes
1.097
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
και εγώ έτσι νόμιζα στην αρχή. και όμως παίρνοντας τα συγκεκριμένα προιόντα κερδίζεις και όχι εξαργυρώνεις πόντους. φυσικά και μπορείς να εξαργυρώσεις τους πόντους σου και στα ΑΒ. Αν έχω καταλάβει σωστά. το όλο ζήτημα πρέπει να παίζει στην διαθεσιμότητα τον θέσεων δηλ. πρέπει να υπάρχουν λίγες θέσεις για εξαργύρωση από bonus
νομίζω ότι έχει μιά χαρά διαθεσιμότητα.... θα πάω να πάρω 100 χυμούς με 50 ευρώ και θα πάρω 10000 μίλια......:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.598
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom