Alpha bank bonus

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Και εμένα σήμερα μετατράπηκαν αυτόματα οι bonus πόντοι από τον κουμπαρά των καρτών τηςAlphabank σε μίλια εξαργύρωσης στον λογαριασμό της Aegean.
 

x7777

Member
Μηνύματα
872
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Παραταση στη συλλογη η το μοιραιο τηλεφωνημα του αποχωρισμου?
Θεωρησα αυτονοητο οτι εφοσον η μεταφορα θα επιτρεπεται μεχρι 27/1 το ιδιο ισχυει για τη συλλογη.
Λες να ειναι μονο για τη μεταφορα ;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
Θεωρησα αυτονοητο οτι εφοσον η μεταφορα θα επιτρεπεται μεχρι 27/1 το ιδιο ισχυει για τη συλλογη.
Λες να ειναι μονο για τη μεταφορα ;
Δεν ξερω. Εσεις που το πληροφορηθηκατε τι σας ειπαν? Παραταση σε τι?
 

x7777

Member
Μηνύματα
872
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Δεν ξερω. Εσεις που το πληροφορηθηκατε τι σας ειπαν? Παραταση σε τι?
Εγώ ρώτησα μέχρι πότε θα μπορεί κάποιος να μετατρέψει τους πόντους σε μίλια.
Και μου είπε (αφού ρώτησε κάποιον) 27/1.
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
Στο τηλ κέντρο της Aegean πάντως, μου είπαν ότι επίσημη ενημέρωση δεν έχουν ακόμη από την alpha bank
 

pluss

Member
Μηνύματα
63
Likes
89
Κι εδώ το λέει (κάτω-κάτω στους Όρους) ότι θα μπορούν να μετατραπούν οι bonus πόντοι σε μίλια από όλες τις κάρτες μέχρι τις 27/01/2020.
 

x7777

Member
Μηνύματα
872
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Αυτο το βρηκα στο site της τραπεζας
  • Από 27.01.2020 θα επιτρέπεται η εξαργύρωση (μετατροπή) Bonus πόντων σε μίλια του προγράμματος miles+bonus της Aegean, μόνο για τους Bonus πόντους που θα συλλεχθούν αποκλειστικά μέσω της χρήσης της co-branded κάρτας Aegean Bonus Visa. Έως την παραπάνω ημερομηνία εξακολουθεί να ισχύει η δυνατότητα εξαργύρωσης/μετατροπής Bonus πόντων σε μίλια, μέσω της κάρτας Aegean Bonus Visa, για όλους ανεξαιρέτως τους πόντους του my Βonus ενιαίου λογαριασμού πόντων των κατόχων, ανεξαρτήτως της αρχικής κάρτας με την οποία οι πόντοι συλλέχθηκαν.
  • Μετά τις 27.01.2020 αν έχει δηλωθεί ως κάρτα προορισμού των πόντων που συλλέγονται από προθεσμιακές καταθέσεις ή άλλα τραπεζικά προϊόντα, η Aegean Βonus Visa, τότε θα μπορούν και οι πόντοι αυτοί να μετατρέπονται σε μίλια Aegean.
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κοσμου
Και έγινε το θαύμα !!!! Αφού ξεπουπουλιαστηκαμε με 2 υπαλλήλους του τηλεφωνικού τηςΑλφαμπανκ επιτέλους μου πέρασαν τους πόντους από την αγορά που έκανα στο Κοτσωβολο, και επίσης κράτησα το όνομα της θειτσας που με ενημέρωσε τηλεφωνικά για τη παράταση της εξαργύρωσης .
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.758
1) Περιμενω εδω και 9 μερες να χρεωθει στην Platinum (και να παρω τα σχετικα μιλια) συναλλαγη στον Κωτσοβολο αλλα η αγορα δεν φαινεται ουτε καν σε επεξεργασια, ποια μιλια?
2) Περιμενω εδω και 10ημερο τα μιλια απο εστιατοριο συνεργαζομενο με τη Miles and Bonus. Τιποτα ακομη.
3) Περιμενω εδω και 5 μερες τα μιλια απο αγορα στο Duty Free. Τιποτε ακομη.
Μια εκκωφαντικη ησυχια στον λογαριασμο μου.
Τελικα μετετρεψε κανεις σε τους ποντους που συλλεχθηκαν τον Γεναρη? Να συνεχισω να χρεωνω την Platinum?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom