Alpha bank bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα και από εμένα παιδιά! Μπορεί να μου πει κάποιος που μπορώ να δω ποιες πτήσεις θεωρεί η aegean κοντινων αποστάσεων και ποιες μακρινών? Τα 1300 μίλια δεν Μ λένε κάτι! Ρωτάω αν υπάρχει κάπου κάποιος σχετικός πίνακας! Ευχαριστώ!
Λογικό που να καταλάβεις απο τα μιλια αλλά εχει το link στο κάτω μέρος της σελίδας που εξαργυρωνεις https://el.aegeanair.com/organoste/...ns/?_id=05F1955C30D149A28AF738FDC374A9B2&_z=z
Αν δεν κανω κάποιο μεγάλο λάθος , υπολογίζονται βαση τις χιλιομετρικής απόστασης του προορισμού...
Με βάση τον πίνακα αυτόν δηλαδή για να πας π.χ Ρώμη θες 1.300 μίλια;

Προφανώς και όχι αλλά τι ακριβώς είναι αυτό το λινκ; Επάνω λέει εξαργύρωση Alpha Bank Bonus
Μη μπερδεύετε τον κόσμο, όλα αυτά δεν έχουν καμία σχέση με το πρόγραμμα Miles & Bonus που συζητάμε στο θέμα αυτό, αλλά μόνο με το πρόγραμμα Bonus της Alpha Bank.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Η ερώτηση για τις πτήσεις κοντινών και μακρινών αποστάσεων μεταφέρθηκε εδώ, μαζί με τις απαντήσεις της, από το θέμα του miles & bonus.
 

croce

Member
Μηνύματα
223
Likes
401
Ενώ η Άλφα δίνει το σύνολο των πόντων από τις κάρτες bonus, η AEGEAN βλέπει μόνον τους πόντους που προέρχονται από την AEGEAN BONUS VISA .
 

Blackfacu

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Ενώ η Άλφα δίνει το σύνολο των πόντων από τις κάρτες bonus, η AEGEAN βλέπει μόνον τους πόντους που προέρχονται από την AEGEAN BONUS VISA .
Δηλαδή εγώ που δεν έχω την κάρτα της aegean δεν μπορώ να εξαργυρώσω τους πόντους μου που έχω μαζέψει με άλλη κάρτα της alpha στην aegean!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.773
Likes
1.099
Επόμενο Ταξίδι
paris- japan
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan
Δηλαδή εγώ που δεν έχω την κάρτα της aegean δεν μπορώ να εξαργυρώσω τους πόντους μου που έχω μαζέψει με άλλη κάρτα της alpha στην aegean!
Μπορείς αλλά η εξαργύρωση με μπόνους θέλει ποιο πολλούς μπόνους από ότι μίλια
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen

steven386

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Παιδιά να οργανωθούμε αν γίνεται η μεταφορά από άλλη κάρτα π.χ. platinum σε κάρτα AEGEAN BONUS VISA μέσω ενός τρίτου προσώπου όπως λένε πιο πάνω κάποια παιδιά. Και οι πόντοι αυτοί τους βλέπει η Αεροπορική εταιρεία για να γίνουν μίλια τότε όλα καλά. Απλά πρέπει να οργανωθούμε για να κάνουμε μεταφορά πόντων μεταξύ μας.
TRANSFER.png
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.310
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μέχρι τώρα είχα δει μαύρη αγορά κωλόχαρτου, μαγιονέζας, βενζίνης, νουτέλλα και οικοδομικών υλικών. Μαύρη αγορά μιλίων δεν το φανταζόμουν.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Παιδιά να οργανωθούμε αν γίνεται η μεταφορά από άλλη κάρτα π.χ. platinum σε κάρτα AEGEAN BONUS VISA μέσω ενός τρίτου προσώπου όπως λένε πιο πάνω κάποια παιδιά. Και οι πόντοι αυτοί τους βλέπει η Αεροπορική εταιρεία για να γίνουν μίλια τότε όλα καλά. Απλά πρέπει να οργανωθούμε για να κάνουμε μεταφορά πόντων μεταξύ μας.
Το πρόβλημα για να το δω χθες που προσπάθησα με φίλο ήταν ότι δεν ήταν εφικτή η μεταφορά πόντων ούτε μέσω web ούτε μέσω bonus app. Aν λειτουργεί σήμερα θα δοκιμάσω το απόγευμα και θα ενημερώσω.

ΥΓ: επαλήθευσε κανένας από aegean αυτό που είπα χθες που τους πήρα τηλέφωνο και έδειχναν ότι όλοι οι πόντοι μου είναι μετατρέψιμοι ενώ δεν έχουν συλλεχθεί με την aegean visa;
 

Anastasia3

Member
Μηνύματα
55
Likes
141
Παιδιά να οργανωθούμε αν γίνεται η μεταφορά από άλλη κάρτα π.χ. platinum σε κάρτα AEGEAN BONUS VISA μέσω ενός τρίτου προσώπου όπως λένε πιο πάνω κάποια παιδιά. Και οι πόντοι αυτοί τους βλέπει η Αεροπορική εταιρεία για να γίνουν μίλια τότε όλα καλά. Απλά πρέπει να οργανωθούμε για να κάνουμε μεταφορά πόντων μεταξύ μας.
View attachment 297975
Γίνεται. Όλα καλά για τους οργανωμένους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.683
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom