Alpha bank bonus

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Τελικά λύγισα και το πήρα το smartphone από Κώτσο. Το ποσό αγοράς επί 10 σε πόντους πιστώθηκε άμεσα και αναμένω να πιστωθούν και οι πολλοί πόντοι 15.06.
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Σε αγορά δύο καρτών από vodafone online πάντως τη Κυριακή δε πήρα το Χ10 παρόλο που η vodafone είναι στους συνεργάτες που το δίνουν. Πήρα κανονικά Χ8 όπως πάντα γιατί άραγε;;
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Γιατι στην alpha bank πρωτα κανουν προωθητικες ενεργειες και μετα στελνουνε στο IT τι κανανε και τρεχουν να φτιαξουν τα συστηματα για να το υποστηριζει.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Σε αγορά δύο καρτών από vodafone online πάντως τη Κυριακή δε πήρα το Χ10 παρόλο που η vodafone είναι στους συνεργάτες που το δίνουν. Πήρα κανονικά Χ8 όπως πάντα γιατί άραγε;;
Την Τρίτη το απόγευμα πλήρωσα λογαριασμό της vodafone online. Σημερα μπηκαν οι πόντοι Χ10. Σε άλλη αγορά απο Κωτσο οι πόντοι Χ10 μπήκαν άμεσα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Και με χρεωστική και με AEGEAN οι πόντοι χ10 μπήκαν την ίδια στιγμη σε αγορά από Κωτσο!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Γιατι στην alpha bank πρωτα κανουν προωθητικες ενεργειες και μετα στελνουνε στο IT τι κανανε και τρεχουν να φτιαξουν τα συστηματα για να το υποστηριζει.
Ονόμασε μου μία (1) μεγάλη εταιρία στην Ελλάδα όπου δε συμβαίνει ακριβώς αυτό.
 

MerNion

Member
Μηνύματα
62
Likes
33
Χαχα! Ενταξει αυτο ομως δεν δικαιολογει ουτε την alpha ουτε καμια αλλη εταιρια..
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Καλησπέρα, χρόνια πολλά . Έχω μισθοδοσία στην alpha bank και μόλις πριν λίγες μέρες έκανα αίτηση για να αλλάξω την κάρτα σε μπόνους.. επειδή πρώτη φορά ,δεν είχα γνώση γενικά για μίλια κτλ θέλω να ρωτήσω:
1.απαραιτητα θέλει να βγάλω πιστωτική aegean bonus για μεταφορά-μετατροπη?
2.αν θέλω ένα ταξίδι παράδειγμα να πάω νέα Υόρκη εξαργυρώνοντας μίλια θα πρέπει να γραφτώ στην εκάστοτη αεροπορική να βγάλω εισητηρια ή υπάρχει κάποιο σάιτ συνολικό ώστε μέσα από εκεί κάνεις όλες τις διαδικασίες ? κάτι διαβασα για star alliance..
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Καλησπέρα, χρόνια πολλά . Έχω μισθοδοσία στην alpha bank και μόλις πριν λίγες μέρες έκανα αίτηση για να αλλάξω την κάρτα σε μπόνους.. επειδή πρώτη φορά ,δεν είχα γνώση γενικά για μίλια κτλ θέλω να ρωτήσω:
1.απαραιτητα θέλει να βγάλω πιστωτική aegean bonus για μεταφορά-μετατροπη?
2.αν θέλω ένα ταξίδι παράδειγμα να πάω νέα Υόρκη εξαργυρώνοντας μίλια θα πρέπει να γραφτώ στην εκάστοτη αεροπορική να βγάλω εισητηρια ή υπάρχει κάποιο σάιτ συνολικό ώστε μέσα από εκεί κάνεις όλες τις διαδικασίες ? κάτι διαβασα για star alliance..
Αν θέλεις να έχεις πρόσβαση σε μίλια μέσω της aegean για ταξίδια μέσω της star alliance πρέπει υποχρεωτικά να βγάλεις Aegean bonus visa. Κάνεις λογαριασμό στo site της Aegean για το πρόγραμμα miles and bonus και όλα τα βλέπεις μέσα από το σαιτ δε γράφεσαι πουθενά αλλού όλα τα κάνεις μέσω του σάιτ και μέσω της Aegean
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.794
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom