Alpha bank bonus

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Αν θέλεις να έχεις πρόσβαση σε μίλια μέσω της aegean για ταξίδια μέσω της star alliance πρέπει υποχρεωτικά να βγάλεις Aegean bonus visa. Κάνεις λογαριασμό στo site της Aegean για το πρόγραμμα miles and bonus και όλα τα βλέπεις μέσα από το σαιτ δε γράφεσαι πουθενά αλλού όλα τα κάνεις μέσω του σάιτ και μέσω της Aegean
Ευχαριστώ.. έχω κάνει λογαριασμό στην Aegean καί θα βγάλω κ μια κάρτα..το ερώτημα μου είναι πως κλείνεις εισητηριο με μίλια για ταυλανδη παράδειγμα..Μέσα από το λογαριασμό της aegean ή μπενω στην Turkish airline?
 

pan82

Member
Μηνύματα
605
Likes
753
Ευχαριστώ.. έχω κάνει λογαριασμό στην Aegean καί θα βγάλω κ μια κάρτα..το ερώτημα μου είναι πως κλείνεις εισητηριο με μίλια για ταυλανδη παράδειγμα..Μέσα από το λογαριασμό της aegean ή μπενω στην Turkish airline?
Αν έχεις κάνει λογαριασμό τότε ξέρεις ότι έχει επιλογή μέσα στο λογαριασμό σου να κάνεις αναζήτηση με εξαργύρωση μιλίων. Από κει αν πας βλέπεις και κλείνεις απευθείας είτε θέλεις να πας Παρίσι με aegean είτε Αμερική με άλλη εταιρεία του ομίλου δεν αλλάζει κάτι, δε μπαίνεις πουθενά αλλού
 

sinos

Member
Μηνύματα
54
Likes
79
Επιπλέον Bonus πόντοι σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων με τις κάρτες Diners Club!

Χρησιμοποιήστε τις κάρτες σας Diners Club για τις καθημερινές σας μετακινήσεις, σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων, και κερδίστε ακόμα περισσότερους Bonus πόντους!

Κερδίστε 1.000 επιπλέον Bonus πόντους κάθε μήνα!

Πραγματοποιώντας με τις κάρτες σας Diners Club αγορές αξίας 100€ και άνω τον μήνα*, σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων, επιβραβεύεστε με 1.000 επιπλέον Bonus πόντους μηνιαίως!

Η προσφορά ισχύει κάθε μήνα, από 1.5.2020 έως 30.06.2020, για τις αγορές σας με τις κάρτες Diners Club της Alpha Bank σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων σας εξυπηρετεί!
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Επιπλέον Bonus πόντοι σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων με τις κάρτες Diners Club!

Χρησιμοποιήστε τις κάρτες σας Diners Club για τις καθημερινές σας μετακινήσεις, σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων, και κερδίστε ακόμα περισσότερους Bonus πόντους!

Κερδίστε 1.000 επιπλέον Bonus πόντους κάθε μήνα!

Πραγματοποιώντας με τις κάρτες σας Diners Club αγορές αξίας 100€ και άνω τον μήνα*, σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων, επιβραβεύεστε με 1.000 επιπλέον Bonus πόντους μηνιαίως!

Η προσφορά ισχύει κάθε μήνα, από 1.5.2020 έως 30.06.2020, για τις αγορές σας με τις κάρτες Diners Club της Alpha Bank σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων σας εξυπηρετεί!
Επιπλέον Bonus πόντοι σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων με τις κάρτες Diners Club!

Χρησιμοποιήστε τις κάρτες σας Diners Club για τις καθημερινές σας μετακινήσεις, σε όλα τα πρατήρια υγρών καυσίμων, και κερδίστε ακόμα περισσότερους Bonus πόντους!

Κερδίστε 1.000 επιπλέον Bonus πόντους κάθε μήνα!

Πραγματοποιώντας με τις κάρτες σας Diners Club αγορές αξίας 100€ και άνω τον μήνα*, σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων, επιβραβεύεστε με 1.000 επιπλέον Bonus πόντους μηνιαίως!

Η προσφορά ισχύει κάθε μήνα, από 1.5.2020 έως 30.06.2020, για τις αγορές σας με τις κάρτες Diners Club της Alpha Bank σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων σας εξυπηρετεί!
Ενδιαφέρον, αλλά επειδή δεν ξέρω τι σημαίνει το αστεράκι ήθελα να ρωτήσω το εξης: αυτό ισχύει και με διαδοχικές συναλλαγές; Εμένα το αυτοκίνητο μου δεν χωράει 100€ βενζίνη. Οπότε αν πάω στο βενζινάδικο, 3 φορές, θα αθροιστουν τα ποσά των συναλλαγών και θα κερδίσω τους 1000 πόντους;
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ενδιαφέρον, αλλά επειδή δεν ξέρω τι σημαίνει το αστεράκι ήθελα να ρωτήσω το εξης: αυτό ισχύει και με διαδοχικές συναλλαγές; Εμένα το αυτοκίνητο μου δεν χωράει 100€ βενζίνη. Οπότε αν πάω στο βενζινάδικο, 3 φορές, θα αθροιστουν τα ποσά των συναλλαγών και θα κερδίσω τους 1000 πόντους;
Σωστά τα λες. Αθροιστικά πρέπει να κάνεις 100€ αγορές σε ένα μήνα, σε οποιοδήποτε πρατήριο υγρών καυσίμων.
 

cacao

Member
Μηνύματα
64
Likes
82
Σε περίπτωση που δεν αναφερθηκε η καλύτερη εξαργύρωση bonus πόντων είναι οι δωρεές.
20 ευρώ οι 4.000 πόντοι κτλ
Μακάρι κ τους πόντους που έγιναν μίλια να μπορούσα να τα εξαργυρώσω ετσι.
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
70k και σε μένα. Κανονικά 50k έπρεπε να μπουν. Anyway δωράκι 20k επιπλέον από Κωτσόβολο. Σε καλή μεριά σε όλους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.658
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom