Alpha bank bonus

Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Ούτε εγώ το ήξερα. Μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών και το προχώρησα έτσι για να τους πάρω.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Ούτε εγώ το ήξερα. Μου το είπαν από την εξυπηρέτηση πελατών και το προχώρησα έτσι για να τους πάρω.
Τελικα πήρες κωδικούς φίλε μου; και αν πόσες μέρες αφού έκανες το αιτημα;
Εγώ μιλησα τώρα με εξυπηρέτηση και μου είπαν ότι έχουν καθυστερήσει και θα ξεκινήσει η αποστολή απο το Σεπτέμβρη και δε μπορώ να κάνω εγώ κάποιο αίτημα που τη ρωτήσα αν μπορω. Επεσα σε ασχετη αραγε;
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Δεν τους έχω πάρει ακόμα, μου είπαν ότι έκαναν άιτημα και θα τους πάρω αρχές Σεμπτεμβρίου με sms.

Τώρα αν θα αποσταλλούν σε όλους αυτόματα ή αν πρέπει να γίνει αίτημα πραγματικα, δεν το ξέρω.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Δεν τους έχω πάρει ακόμα, μου είπαν ότι έκαναν άιτημα και θα τους πάρω αρχές Σεμπτεμβρίου με sms.

Τώρα αν θα αποσταλλούν σε όλους αυτόματα ή αν πρέπει να γίνει αίτημα πραγματικα, δεν το ξέρω.
A οκ νομίζα οτι κάνεις αιτημα και θα ερθουν σε 2-3 μέρες. Από εξυπηρέτηση μου ειπαν οτι αρχες Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η αποστολή σε όλους. Για να δούμε
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Μια διευκρίνιση: Στο bonus έχει βγάλει προσφορά ο Κωτσόβολος για κυριακάτικες αγορές στο αεροδρόμιο και λέει ότι κερδίζεις 5 φορές περισσότερους πόντους. Εννοει ότι το ένα σου ευρώ αντιστοιχεί σε 5 πόντους, αντί για 4 ή εννοεί 1€*4*5=20 πόντους?
Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.129
Likes
20.374
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μια διευκρίνιση: Στο bonus έχει βγάλει προσφορά ο Κωτσόβολος για κυριακάτικες αγορές στο αεροδρόμιο και λέει ότι κερδίζεις 5 φορές περισσότερους πόντους. Εννοει ότι το ένα σου ευρώ αντιστοιχεί σε 5 πόντους, αντί για 4 ή εννοεί 1€*4*5=20 πόντους?
Ευχαριστώ προκαταβολικά
Το δεύτερο εννοεί, δλδ οτι θα κέρδιζες * 5
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
A οκ νομίζα οτι κάνεις αιτημα και θα ερθουν σε 2-3 μέρες. Από εξυπηρέτηση μου ειπαν οτι αρχες Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η αποστολή σε όλους. Για να δούμε
Εχθές μου ήρθαν οι εκπτωτικοί κωδικοί της Platinum. Δεν μπορώ να ξέρω βέβαια αν στάλθηκαν σε όλους ή σε αυτούς που είχαν κάνει άιτημα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εχθές μου ήρθαν οι εκπτωτικοί κωδικοί της Platinum. Δεν μπορώ να ξέρω βέβαια αν στάλθηκαν σε όλους ή σε αυτούς που είχαν κάνει άιτημα.
Δεν είχα κάνει αίτημα, δε μου ήρθαν.
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Επίσης προσοχή με τους κωδικούς γτ είναι μόνο για την καθαρή αξία του ναύλου. Σε πτήση Αθήνα Λονδίνο με επιστροφή που είναι 99€, μου δίνει μόνο 12€ έκπτωση καθώς τόσο είναι ο ναύλος. Το υπόλοιπο ποσό από τα 25€ χάνεται.
 

pan82

Member
Μηνύματα
622
Likes
772
Επίσης προσοχή με τους κωδικούς γτ είναι μόνο για την καθαρή αξία του ναύλου. Σε πτήση Αθήνα Λονδίνο με επιστροφή που είναι 99€, μου δίνει μόνο 12€ έκπτωση καθώς τόσο είναι ο ναύλος. Το υπόλοιπο ποσό από τα 25€ χάνεται.
Βέβαια αν θέλεις βγάζεις ξεχωριστά το πήγαινε και ξεχωριστά επιστροφή και επωφεληθείσε από το σύνολο. Αν και Λονδίνο επειδή είναι σε λίρες η επιστροφή δε θα παίζει
 
Μηνύματα
626
Likes
2.872
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Δεν συμφέρει να βάλουμε τους κωδικούς ξεχωριστά. Στο πήγαινε πχ που είναι 44€, η έκπτωση είναι 6€ και χάνονται τα υπόλοιπα. Το μόνο που συμφέρει είναι η αμέσως επόμενη κατηγορία εισιτηρίου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.754
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom