Alpha bank bonus

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Ο Κωτσόβολος, αν και η ανακοίνωση της Alpha Bank λέει 1€ = 20 πόντους αδιακρίτως, δεν δίνει το x20 σε όλα τα προϊόντα, αλλά μόνο σε αυτά που έχουν από κάτω την λεζάντα για το πολλαπλασιασμό των πόντων.
Αυτό επιβεβαιώθηκε και τηλεφωνικά, στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών του Κωτσόβολου.
 
D

Delmem38110

Guest
δεν ισχύει αυτό που σου είπανε. ότι αγοράσεις είναι επί 20. μπήκαν οι πόντοι από αξεσουάρ που αγόρασα ηλεκτρονικά στο σύνολο των αγορών μερικά δεν είχαν τη λεζάντα. το τμήμα εξυπηρέτησης του Κώτσου έχει μαύρα μεσάνυχτα.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
δεν ισχύει αυτό που σου είπανε. ότι αγοράσεις είναι επί 20. μπήκαν οι πόντοι από αξεσουάρ που αγόρασα ηλεκτρονικά στο σύνολο των αγορών μερικά δεν είχαν τη λεζάντα. το τμήμα εξυπηρέτησης του Κώτσου έχει μαύρα μεσάνυχτα.
Θα συμφωνήσω μαζί σου (έστω και για πρώτη φορά :haha:)

Τα Banner μπαίνουν όπου να ναι. Σε προϊόν που δεν είχε μετά είχε και μετά ξανά δεν είχε.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Θα ήθελα να ρωτήσω τους κατόχους Χρυσής κάρτας της ALPHABANK, αν έχουν προηγούμενη εμπειρία από τις ασφαλιστικές καλύψεις που αναφέρει η τράπεζα ότι παρέχει όσον αφορά την ταξιδιωτική ασφάλιση. δηλαδή λέει ότι αν τα εισιτήρια έχουν αγοραστεί με χρυσή κάρτα η τράπεζα παρέχει χωρίς χρέωση πρόγραμμα ταξιδιωτικής ασφάλειας που καλύπτει,
1. απώλεια, κλοπή ή καταστροφή αποσκευών
2. καθυστερήσεις αφίξεως αποσκευών ή καθυστέρηση πτήσεως
3. έξοδα ματαιώσεως ταξιδιού λόγω σοβαρής ασθένειας ή ατυχήματος.

Έχει τύχει σε κάποιον κάτι από τα ανωτέρω και να απαιτήσει αποζημίωση και να έχει αποζημιωθεί??
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Ότι ισχύει και για τη δωρεάν ταξιδιωτική ασφάλεια για κρατήσεις με την Aegean Bonus Visa.
Τελευταία ανέβασαν στο site και τους όρους λίγο πιο αναλυτικά σε σύγκριση με παλαιότερα.
https://www.alpha.gr/-/media/alphag...hash=B2ADEFCCC9D07528D1D733B14E7D23527D2826B0
Δεν έχει χρειαστεί να ζητήσω αποζημίωση
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
×20 ποντοι στον Hondo απο 1-15 Δεκεμβρη!
Αντε, γιατι πηξαμε στα εξοδα στον Κωτσο.
Ισχύει μόνο για κάρτες Mastercard όμως... βιάστηκα να χαρώ

Βασικά έχω και κάρτα bonus Μastercard αλλά τη τελευταία φορά που επιχείρησα να μεταφέρω τους πόντους στη Aegean bonus visa μου είπαν δε μεταφέρονται/δε μετατρέπονται, δε θυμάμαι καλά να πω την αλήθεια. Ουφ
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.776
Ισχύει μόνο για κάρτες Mastercard όμως... βιάστηκα να χαρώ

Βασικά έχω και κάρτα bonus Μastercard αλλά τη τελευταία φορά που επιχείρησα να μεταφέρω τους πόντους στη Aegean bonus visa μου είπαν δε μεταφέρονται/δε μετατρέπονται, δε θυμάμαι καλά να πω την αλήθεια. Ουφ
Εγκληματιες. Τζαμπα χαρηκα. Μετατρεπονται πλαγιως μονο. Θα το δω, εχω κι εγω Μαστερ αλλα βαριεμαι τα περιπλοκα πραγματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.668
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom