Alpha bank bonus

andpsy

Member
Μηνύματα
268
Likes
648
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο, Νορβηγία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Μάλλον βγήκε, χθες πλήρωσα εισητήρια 52ε και σήμερα πήρα 26 πόντους. Εκτός αν ΄χαθηκαν κάπου στην μετάφραση με την μετονομασία και τους βάλουνε ξανά. Αλλά αν κρίνω απο το ότι η HT σταμάτησε κατι εκπτώσεις που ειχε δικές της, σιγα μην κράτησε την συνεργασία με την ALPHA bank.
 

oasisAthens

Member
Μηνύματα
298
Likes
203
Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση..... Όταν μετατρέπεις χειροκίνητα τπυ; πόντους σε μίλια στους εμφανίζει εκείνη την στιγμή τα διαθέσιμα μίλια + παίρνει κάποιες μέρες όπως το αυτόματο? Γιατί έκανα την μετατροπή χειροκίνητα αφού για κάποιο λόγο δεν τους αφαίρεσε σήμερα όπως έπρεπε αλλά δεν μου τους εμφάνισε.

Άκυρο μου τους εμφάνισε κανονικά απλώς άργησε λίγο...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπέρα παιδιά μια ερώτηση..... Όταν μετατρέπεις χειροκίνητα τπυ; πόντους σε μίλια στους εμφανίζει εκείνη την στιγμή τα διαθέσιμα μίλια + παίρνει κάποιες μέρες όπως το αυτόματο? Γιατί έκανα την μετατροπή χειροκίνητα αφού για κάποιο λόγο δεν τους αφαίρεσε σήμερα όπως έπρεπε αλλά δεν μου τους εμφάνισε.

Άκυρο μου τους εμφάνισε κανονικά απλώς άργησε λίγο...
Άμεσα τους μεταφέρει, απλά δεν τους βλέπεις γιατί έχει κασαρισμένο το προηγούμενο νούμερο. Κάνε Logout από την Aegean, κλείσε το browser και ξαναξεκίνα τον και τα τους δεις αμέσως.
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
Η προϊσταμένη ταμείων στον ΑΒ μου είπε οτι θα βγουν από συνεργάτες του bonus.

Ξέρει καποιος/α κατι περισσότερο;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Η προϊσταμένη ταμείων στον ΑΒ μου είπε οτι θα βγουν από συνεργάτες του bonus.

Ξέρει καποιος/α κατι περισσότερο;
Θα μας αναγκάσουν να παίρνουμε τα μπρόκολλα με delivery από το BOX?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.920
Likes
40.748
Η προϊσταμένη ταμείων στον ΑΒ μου είπε οτι θα βγουν από συνεργάτες του bonus.

Ξέρει καποιος/α κατι περισσότερο;
Ευκαιρια να αρχισουμε κανενα φθηνοτερο σουπερμαρκετ και με τις διαφορες να ψωνιζουμε απο τον Κωτσο ×50.
Οι 1×4 δεν θα θρηνησουν και πολυ.
 
D

Delmem38110

Guest
Η προϊσταμένη ταμείων στον ΑΒ μου είπε οτι θα βγουν από συνεργάτες του bonus.

Ξέρει καποιος/α κατι περισσότερο;
να υποθέσω ότι της το είπε ο ίδιος ο βασιλόπουλος όταν την είχε καλέσει να πιουν μαζί και του πουλιού το γάλα.
 

domino

Member
Μηνύματα
289
Likes
269
να υποθέσω ότι της το είπε ο ίδιος ο βασιλόπουλος όταν την είχε καλέσει να πιουν μαζί και του πουλιού το γάλα.
να υποθέσω ότι της το είπε ο ίδιος ο βασιλόπουλος όταν την είχε καλέσει να πιουν μαζί και του πουλιού το γάλα.
Να υποθέσεις ότι ήρθε οδηγία διαχείρισης του θέματος και ενημέρωσης κοινού.

Με ιδιόχειρη σημείωση του Βασιλόπουλου ειδικά για τους επισκέπτες του φεγγαριού.
 
D

Delmem38110

Guest
Να υποθέσεις ότι ήρθε οδηγία διαχείρισης του θέματος και ενημέρωσης κοινού.

Με ιδιόχειρη σημείωση του Βασιλόπουλου ειδικά για τους επισκέπτες του φεγγαριού.
επειδή έτυχε να με πάρουν τηλέφωνο για την παραγγελία μου και το ρώτησα, εδώ έχουν πλήρη άγνοια.
κρίμα γατί μας έδινε αρκετούς πόντους τον μήνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom