Alpha bank bonus

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Μπηκαν σημερα αργοπορημενα χωρις να κανω κατι.
Ε μα και εσύ,false alarm χωρίς λόγο; Όταν δεν μπαίνουν οι πόντοι με την ολοκλήρωση της συναλλαγής, μπαίνουν με την εκκαθάρισή της, δεν είναι κάτι σπάνιο, το πιθανότερο είναι να σου έχει ξανατύχει και να μην το παρατήρησες. Πιο συχνά στα BP.
 

Gioref

Member
Μηνύματα
163
Likes
133
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλημέρα! Πριν λίγες μέρες που χρεώθηκε η συνδρομή της Visa (40€). Έστειλα μέιλ σε προσπάθεια να μου το επιστρέψουν όπως παλιότερα και η απάντηση ήταν η παρακάτω:
''Επιπλέον θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι οι νέες κάρτες Aegean (Bonus Visa & Bonus Visa Premium) δεν διατίθενται χωρίς συνδρομή, καθώς τα ταξιδιωτικά και τραπεζικά προνόμια που προσφέρουν έχουν πολλαπλάσια αξία, ως εκ τούτου το αίτημά σας για επιστροφή συνδρομής δεν δύναται να ικανοποιηθεί.''

Τουλάχιστον προσπαθήσαμε :p ...!
 

georgekrax

Member
Μηνύματα
73
Likes
14
Για την Aegean Debit, το ανώτατο όριων των 15.000 πόντων σε μετατροπή για μίλια εξαργύρωσης, είναι μηνιαίο, ετήσιο ή μπορώ να μετατρέψω μέχρι 15.000 bonus πόντους σε μίλια με κάθε μετατροπή?
 
D

Delmem38110

Guest
Για την Aegean Debit, το ανώτατο όριων των 15.000 πόντων σε μετατροπή για μίλια εξαργύρωσης, είναι μηνιαίο, ετήσιο ή μπορώ να μετατρέψω μέχρι 15.000 bonus πόντους σε μίλια με κάθε μετατροπή?

2103260000
να μας πεις και εμάς να ξέρουμε.
από τις 8 το πρωί μέχρι και τις 9 το βράδυ. πάνω κάτω.
προλαβαίνεις.
 

georgekrax

Member
Μηνύματα
73
Likes
14
Μου είπαν πως το όριο είναι ετήσιο. Αν έχω 15.000 bonus πόντους, και μεταφέρω τους 10.000 bonus πόντους σε άλλον πελάτη, τότε θα μου μείνουν 5.000 bonus πόντοι στον δικό μου λογαριασμό. Παρόλα αυτά, και πάλι, δεν μπορώ να συνεχίσω να συλλέγω bonus πόντους. Άρα μέχρι 15.000 bonus πόντοι με την Aegean Debit κάθε χρόνο και τίποτα παραπάνω.
 
D

Delmem38110

Guest
την παίρνεις, αποκτάς τα μίλια αναβάθμισης, αν ενδιαφέρεσαι και δεν την ξανάανανεώνεις.
ένα 20ρικο δεν είναι τίποτε. απορώ με ποιο σκεπτικό την προωθούν και ποιος ο λόγος να την αναφέρουμε εδώ μέσα. είναι απάτη.
 

georgekrax

Member
Μηνύματα
73
Likes
14
Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να δω αναλυτικά, από που και πόσους πόντους συγκεντρώνω στο Alpha Bonus?

Γιατί προς το παρόν μπορώ να δω μόνο όσα έχω συνολικά, και αυτά προστίθενται οπότε τα βάζει η Alpha, όχι απαραίτητα την στιγμή που κάνω την συναλλαγή.
 
D

Delmem38110

Guest
Υπάρχει περίπτωση να μπορώ να δω αναλυτικά, από που και πόσους πόντους συγκεντρώνω στο Alpha Bonus?

Γιατί προς το παρόν μπορώ να δω μόνο όσα έχω συνολικά, και αυτά προστίθενται οπότε τα βάζει η Alpha, όχι απαραίτητα την στιγμή που κάνω την συναλλαγή.
bonus app αυτή με τους χρωματιστούς κύκλους, πατάς ιστορικό.
αν δεν την έχεις την κατεβάζεις.
κάνεις σύνδεση με τον αριθμό της κάρτας σου και 2 νούμερα από το πιν σου.
Στιγμιότυπο 2022-10-06, 7.25.08 μμ.png
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.561
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom