Alpha bank bonus

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Λοιπόν έχει ναι προσφορά ο Κωτσόβολος για κινητό που σου δίνει 50.000 ή 100.000.

Έχω και ένα εκπτωτικό κουπόνι που μπορώ να μειώσω την τιμή.
Τους πόντους της προσφοράς όμως θα τους πάρω;
Με προβληματίζει γιατί βλέπω να γράφει αυτό (εκεί στον κόκκινο κύκλο εννοώ) στην εικόνα που σας παραθέτω.
IMG_20230529_154959.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.937
Likes
40.784
Λοιπόν έχει ναι προσφορά ο Κωτσόβολος για κινητό που σου δίνει 50.000 ή 100.000.

Έχω και ένα εκπτωτικό κουπόνι που μπορώ να μειώσω την τιμή.
Τους πόντους της προσφοράς όμως θα τους πάρω;
Με προβληματίζει γιατί βλέπω να γράφει αυτό (εκεί στον κόκκινο κύκλο εννοώ) στην εικόνα που σας παραθέτω. View attachment 431379
Νομιζω πως ναι. Εχω αγορασει υπολογιστη με εκπτωτικο κουπονι και πηρα ολους τους εξτρα ποντους, σαν να μην υπηρχε κουπονι.
Κανε και μια ερωτηση στον Κωτσο, μηπως αλλαξε κατι απο περσι.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Νομιζω πως ναι. Εχω αγορασει υπολογιστη με εκπτωτικο κουπονι και πηρα ολους τους εξτρα ποντους, σαν να μην υπηρχε κουπονι.
Κανε και μια ερωτηση στον Κωτσο, μηπως αλλαξε κατι απο περσι.
Έχω ρωτήσει εγώ πριν 4 μερες στο messenger και μου είπαν κανονικά!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Λοιπόν έχει ναι προσφορά ο Κωτσόβολος για κινητό που σου δίνει 50.000 ή 100.000.

Έχω και ένα εκπτωτικό κουπόνι που μπορώ να μειώσω την τιμή.
Τους πόντους της προσφοράς όμως θα τους πάρω;
Με προβληματίζει γιατί βλέπω να γράφει αυτό (εκεί στον κόκκινο κύκλο εννοώ) στην εικόνα που σας παραθέτω. View attachment 431379
Τελικά αυτοί οι πόντοι μετατρεπονται σε μίλια;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Μια μικρή βοήθεια, αγορά από Κωτσόβολο κινητό με δόσεις. Οι πόντοι δεν πέρασαν με τη μία αλλά τους βάζει με τη δόση.

Πρώτη φορά το βλέπω. Είναι σωστό ή λάθος;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Μια μικρή βοήθεια, αγορά από Κωτσόβολο κινητό με δόσεις. Οι πόντοι δεν πέρασαν με τη μία αλλά τους βάζει με τη δόση.

Πρώτη φορά το βλέπω. Είναι σωστό ή λάθος;
Λίγο πιο πριν έχω γράψει τους όρους του προγράμματος. Αν οι δόσεις είναι άτοκες, είναι λάθος.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.937
Likes
40.784
Μια μικρή βοήθεια, αγορά από Κωτσόβολο κινητό με δόσεις. Οι πόντοι δεν πέρασαν με τη μία αλλά τους βάζει με τη δόση.

Πρώτη φορά το βλέπω. Είναι σωστό ή λάθος;
Μου εχει τυχει καποιες φορες σε ατοκες. Ποτε οταν κανω δια ζωσης αγορα, μονο σε ηλεκτρονικη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom