Alpha bank bonus

Яна

Member
Μηνύματα
268
Likes
299
Οι τιμές που δίνει στην αναζήτηση είναι παρόμοιες με trip.com και booking.com. Αναρωτιέμαι, η επιβεβαίωση κράτησης γίνεται άμεσα? όπως στις παραπάνω πλατφόρμες?
Αααα. Προσοχή. Η επιβεβαίωση είχε αργήσει. Πολύ. Τόσο που ανησύχησα λίγες μέρες πριν, πήρα τηλ και δεν την είχαν αποθηκεύσει την κράτησή μου. Μου την έκαναν ξανά επί τόπου. Προσπαθώ να θυμηθώ πότε μπήκαν οι πόντοι. Νομίζω πολύ αργότερα από την πληρωμή.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.225
Likes
41.722
Αααα. Προσοχή. Η επιβεβαίωση είχε αργήσει. Πολύ. Τόσο που ανησύχησα λίγες μέρες πριν πήρα τηλ και δεν την είχαν αποθήκευση την κράτησή μου. Μου την έκαναν ξανά επί τόπου. Προσπαθώ να θυμηθώ πότε μπήκαν οι πόντοι. Νομίζω πολύ αργότερα από την πληρωμή.
Αστο, δεν θα παθουμε συγκοπη με τα 300ρια στον αερα. Τζαμπα το ΕΣΠΑ που τσιμπησαν οπως διαφημιζουν στ σελιδα τους.
Hotels.com και ξερο ψωμι.
 

Яна

Member
Μηνύματα
268
Likes
299
Αστο, δεν θα παθουμε συγκοπη με τα 300ρια στον αερα. Τζαμπα το ΕΣΠΑ που τσιμπησαν οπως διαφημιζουν στ σελιδα τους.
Hotels.com και ξερο ψωμι.
Όχι όχι. Τους πήρα κανονικά. Μην τους χάσεις. Απλά πάρε ένα τηλ για επιβεβαίωση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.225
Likes
41.722
Όχι όχι. Τους πήρα κανονικά. Μην τους χάσεις. Απλά πάρε ένα τηλ για επιβεβαίωση.
Δεν καταλαβες. Θελω να κλεισω Κοπεγχαγη. Ετσι και ολιγωρησουν οι ΕΣΠΑΤΖΗΔΕΣ και δεν βρω δωματιο, θα παμε στα 200- 250 το βραδυ.
 

Яна

Member
Μηνύματα
268
Likes
299
Έχω κλείσει και ακτοπλοϊκά από κει από κοντά για τον γάμο μου για πολλά άτομα μαζεμένα. Είναι πολύ εξυπηρετικοί!

Δεν καταλαβες. Θελω να κλεισω Κοπεγχαγη. Ετσι και ολιγωρησουν οι ΕΣΠΑΤΖΗΔΕΣ και δεν βρω δωματιο, θα παμε στα 200- 250 το βραδυ.
Ε, πάρε τηλ αμέσως μετά την κράτηση!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.225
Likes
41.722
Έχω κλείσει και ακτοπλοϊκά από κει από κοντά για τον γάμο μου για πολλά άτομα μαζεμένα. Είναι πολύ εξυπηρετικοί!
Θα παω απο κοντα και θα κρατησω απο το κινητο, δεν θελω να το ρισκαρω. Κι αν δεν ερθει η επιβεβαιωση στη στιγμη θα μαλωσουμε.
 

Arwindan

Member
Μηνύματα
44
Likes
156
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πόσο καιρό κάνουν να εμφανιστούν οι πόντοι από συναλλαγές σε επιχειρήσεις που δεν είναι συνεργάτες του προγράμματος;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.225
Likes
41.722
Οσοι ανοιξατε λογαριασμο μισθοδοσιας δημοσιου η συντσξης στην Αλφα, ρωτηστε αν δικαιουστε καποια πιστωτικη bonus (οχι της Aegean) δωρεαν χωρις συνδρομη. Αυτο εμαθα χθες μετα απο επισκεψη στην Τραπεζα που υπαλληλος αδυνατουσε να θυμηθει οτι υπαρχουν δωρεαν πιστωτικες απο τις εποχες ΠΑΣΟΚ προ 20ετιας και επεμενε οτι ειναι "αυτη που δινει δωρεαν ο λογαριασμος μισθοδοσιας".
 

pan82

Member
Μηνύματα
656
Likes
811
Οσοι ανοιξατε λογαριασμο μισθοδοσιας δημοσιου η συντσξης στην Αλφα, ρωτηστε αν δικαιουστε καποια πιστωτικη bonus (οχι της Aegean) δωρεαν χωρις συνδρομη. Αυτο εμαθα χθες μετα απο επισκεψη στην Τραπεζα που υπαλληλος αδυνατουσε να θυμηθει οτι υπαρχουν δωρεαν πιστωτικες απο τις εποχες ΠΑΣΟΚ προ 20ετιας και επεμενε οτι ειναι "αυτη που δινει δωρεαν ο λογαριασμος μισθοδοσιας".
Ναι ισχύει με λογαριασμό μισθοδοσίας στη τράπεζα δικαιούσαι δωρεάν μια πιστωτική κάρτα χωρίς συνδρομή. Νομίζω και στο e-banking αν πας να κάνεις έκδοση σου λέει δωρεάν στην απλή visa και την απλή MasterCard μόνο την απλή aegean τη πληρώνεις.
 

giota235

Member
Μηνύματα
158
Likes
401
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Άνοιξαν τα κουπόνια απο green city! Σπεύσατε!
 

dimtze

Member
Μηνύματα
94
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Έχουν βγει τα κουπόνια από green city τρέχουμε !!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.337
Μηνύματα
888.717
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom