Basketball

Nikos86

Member
Μηνύματα
554
Likes
4.110
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Σίγουρα επιτυχία η τρίτη συνεχόμενη παρουσία σε f4 και πιστώνεται και στον κοουτς .
Αλλά κι αυτος χρεώνεται τον Σικμα και Μπραζντεικις.
Την επιλογή του να μην περιμένει τον Ναν ή να μην προβαίνει σε αλλαγή ξενου κόταν ήταν διαθέσιμος.
Και του εκ του αποτελέσματος μη σωστή πνευματική προετοιμασία του αποψινου ματς.
Τον αγαπω τον κοουτς αλλα ας μην τον έχουμε στο απυρόβλητο διαρκώς
Αυτή τη στιγμή είναι ο πιο hot προπονητής στην Ευρώπη. Μας έφτασε ημιτελικό 3η συνεχόμενη φορά όντας η ένατη ομάδα σε μπάτζετ.
Προφανώς και έκανε λάθη κανείς δεν είναι αλάνθαστος. Ούτως η άλλως το παραδέχτηκε και ο ίδιος στις δηλώσεις του πως περισσότερο υπεύθυνος είναι εκείνος. Δεν βλέπω κανέναν λόγο να τον πυροβολήσουμε και μεις. Μπαρτζώκας: «Απόψε εγώ είμαι περισσότερο υπεύθυνος, δεν μας βοήθησα όσο ήθελα» utm_source=facebook_Gazzetta_Comment&utm_medium=social
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
554
Likes
4.110
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Ρεαλ δυστυχως θα το παρει. Αλλα και μονο που παμε τελικο ειναι μεγαλη επιτυχια για την παναθα μας που ειχε 12 χρονια να παει φαηναλ φορ.
Το είχε προβλέψει ο Καραπαπάς: «Κυριακή θα δούμε τελικό Ολυμπιακό-Φενέρ»
Τον μικρό τελικό εννοούσε ρε!

Υ.Γ: Ααααα το γράφει και μέσα! 😊
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
12
Likes
153
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη για το 8ο
Τον μικρό τελικό εννοούσε ρε!

Υ.Γ: Ααααα το γράφει και μέσα! 😊
Μετα απο αυτα που εχει πει για μιλκο καπ και τωρα για τελικο φενερ - οσφπ νομιζω ο καραπας εχει γινει μια γλυκια γραφικη φυσιογνωμια που θα την αναπολουμε καποτε! Κωστακη αν κανεις ταξιδια και διαβαζεις το φορουμ να ξερεις σ αγαπαμε οι παναθηναικοι!!!

Untitled.jpg
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.123
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αυτή τη στιγμή είναι ο πιο hot προπονητής στην Ευρώπη. Μας έφτασε ημιτελικό 3η συνεχόμενη φορά όντας η ένατη ομάδα σε μπάτζετ.
Προφανώς και έκανε λάθη κανείς δεν είναι αλάνθαστος. Ούτως η άλλως το παραδέχτηκε και ο ίδιος στις δηλώσεις του πως περισσότερο υπεύθυνος είναι εκείνος. Δεν βλέπω κανέναν λόγο να τον πυροβολήσουμε και μεις. Μπαρτζώκας: «Απόψε εγώ είμαι περισσότερο υπεύθυνος, δεν μας βοήθησα όσο ήθελα» utm_source=facebook_Gazzetta_Comment&utm_medium=social
Δεν τον πυροβολώ.
Η καλοπροαιρετη κριτικη επιβάλλεται.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
554
Likes
4.110
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό! 7η Ευρωλίγκα. Μεγάλο ευρωπαϊκό μπασκετικό μέγεθος! Δεν χάνει τελικό αυτή η ομάδα(εκτός από 1 φορά). Ο Αταμάν το 'πε και το 'κανε!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.791
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Έχουμε καταλάβει τι ομάδα είναι ο θεός …
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
554
Likes
4.110
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Παναθηναϊκός Ρεάλ στον τελικό! Μακάρι να νικήσει τη Ρεάλ ο Ολυμπιακός και να πάει τελικό με Παναθηναϊκό, αν και το βλέπω λίγο δύσκολο. Μακάρι όμως! (Ολυμπιακός εδώ)
Με τον Ολυμπιακό στον τελικό θα έχει μεγαλύτερο ψυχολογικό κόστος για τον Παναθηναϊκό ο αγώνας από ότι με τη Ρεάλ. Πιστεύω ότι πιο πολλές πιθανότητες έχουν να χάσουν από τον Ολυμπιακό παρά με τη Ρεάλ γι αυτό κ προτιμούν τη Ρεάλ ως αντίπαλο.

Κέρδισες τον χορό των προβλέψεων πανηγυρικά! Βλέπεις και ποδόσφαιρο να μας δίνεις τιπ για το Euro; 😀
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.566
Συγχαρητηρια στον Παναθηναϊκό για την κουπα.. δημιουργει παραδοση πλέον.. οποτε ειναι F4 η κουπα ειναι δικιά του..




Να πω και εγω ο ασχετος μπασκετικά οτι καλό θα ηταν να το παρει ελληνική ομάδα και μαλιστα μετα απο ελληνικο τελικό αλλά αν η ΡΕΑΛ ειναι συγκεντρωμενη νομιζω οτι δεν θα αφησει κανενα να απλώσει χερι στο κυπελο..
Αυτο το ειπα για γουρι..
 

James

Member
Μηνύματα
1.008
Likes
5.393
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Αυτή δεν ήταν μια απλή κατάκτηση. Ήταν πλήρης επικράτηση έναντι σπουδαίων ομάδων. +16 στον έναν, +15 στον άλλον. Δεν νομίζω ότι έχει ξανασυμβεί ποτέ σε φ4 να γίνουν 2 νίκες με +15 πόντους.

Ακούστηκαν πολλά φέτος. Αλλά θα επικεντρωθώ στον προπονητή. Το ντόπιο μιντιακό σύστημα τον απαξιώνει, ίσως επειδή είναι Τούρκος, ίσως επειδή το παρουσιαστικό του παραπέμπει σε...ταβερνιάρη, ίσως επειδή δεν τους δίνει και...σιγουράκια.
Και κοντά σε αυτούς και ένα σωρό "μπασκετικοί" φίλαθλοι. Ελπίζω έστω και τώρα να κατάλαβαν ότι δεν έχουν την παραμικρή ιδέα γύρω από το άθλημα.

Καλά, για τους...υπερεκτιμημένους ας μη σχολιάσω...:)

Τώρα εγώ φανέλα να αγοράσω, ή του χρόνου θα έχουμε άλλα ραψίματα?

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
476
Likes
1.591
Ακούστηκαν πολλά φέτος. Αλλά θα επικεντρωθώ στον προπονητή. Το ντόπιο μιντιακό σύστημα τον απαξιώνει, ίσως επειδή είναι Τούρκος, ίσως επειδή το παρουσιαστικό του παραπέμπει σε...ταβερνιάρη,
Ολα τα λεφτα ειναι οι ατακες οταν του την επεσαν τη Παρασκευη οι της Φενερ.. πριν σταματησει να τους βρισει ενω προχωραει, φωναζει αι σιχτιρ....εχω κλαψει !!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.123
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αυτή δεν ήταν μια απλή κατάκτηση. Ήταν πλήρης επικράτηση έναντι σπουδαίων ομάδων. +16 στον έναν, +15 στον άλλον. Δεν νομίζω ότι έχει ξανασυμβεί ποτέ σε φ4 να γίνουν 2 νίκες με +15 πόντους.

Ακούστηκαν πολλά φέτος. Αλλά θα επικεντρωθώ στον προπονητή. Το ντόπιο μιντιακό σύστημα τον απαξιώνει, ίσως επειδή είναι Τούρκος, ίσως επειδή το παρουσιαστικό του παραπέμπει σε...ταβερνιάρη, ίσως επειδή δεν τους δίνει και...σιγουράκια.
Και κοντά σε αυτούς και ένα σωρό "μπασκετικοί" φίλαθλοι. Ελπίζω έστω και τώρα να κατάλαβαν ότι δεν έχουν την παραμικρή ιδέα γύρω από το άθλημα.

Καλά, για τους...υπερεκτιμημένους ας μη σχολιάσω...:)

Τώρα εγώ φανέλα να αγοράσω, ή του χρόνου θα έχουμε άλλα ραψίματα?

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Συγχαρητηρια στον Παναθηναικο. Φάνηκε από το δευτερο δεκαλεπτο ότι το ματς γυρισε.
Πειράχτηκε το μυαλό των Ισπανών και απο το 8 στα 16 τρίποντα κατέληξαν με 11 στα 36, δηλαδή στο Β ημιχρονο είχαν 3 στα 20 χωρίς να εχει παιξει τοσο σπουδαία άμυνα ο Παναθηναικός.
Αταμαν: Για εμένα αριστο κοουτσαρισμα στο f4
Mες στην χρονιά καλά έκανε το μιντιακό συστημα και τον κριτίκαρε. Είχε πολλά λάθη.
Μην ξεχνάμε ότι ο Γιαννακοπουλος του έδωσε τεράστιο μπάτζετ.
Θα μου πείτε κι αλλοι έχουν.
Αλλά ακούω υπερβολές για επος, για κατακτηση πιο δυσκολη από την Μπολονια κλπ
Και ο ΠΑΟ και ο Ολυμπιακός και αλλοι έχουν πετύχει μεγαλυτερες υπερβασεις.
Και πάλι μπράβο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.702
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom