Basketball

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Όποιος δεν είδε χθες το βράδυ το σόου του ja morant, έχασε. Μιλάμε για παιδάκι με σώμα 15χρονου που παίζει με απίστευτη ωριμότητα. Δεν ξέρω πόσο καλύτερος θα είναι ο zion αλλά το νο2 του ντραφτ μέχρι στιγμής εντυπωσιάζει.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Δεν ξέρω πόσο καλύτερος θα είναι ο zion αλλά το νο2 του ντραφτ μέχρι στιγμής εντυπωσιάζει.
Δεν ξέρω αν θα αντέξει το σώμα του Zion. Έχει τα κιλά του Lebron και είναι κοντύτερος. Πρέπει το ιατρικό τιμ να κάνει πολύ δουλειά.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δεν ξέρω αν θα αντέξει το σώμα του Zion. Έχει τα κιλά του Lebron και είναι κοντύτερος. Πρέπει το ιατρικό τιμ να κάνει πολύ δουλειά.
Συμφωνώ. Και νομίζω έχει και πολύ hype η περίπτωσή του, αλλά ας τον δούμε πρώτα.

Κι εμένα μου αρέσει το δίδυμο Κοκοσκοφ-Πριφτη, αλλά καλά τα ψέμματα, το υλικό είναι πολύ μέτριο, χρειάζονται αλλαγές. Τουλάχιστον δύο, αν όντως φύγει ο Ραις και μας την κάνει κι επισήμως, τότε τουλάχιστον 3.

Το πιο σοβαρό είναι ότι στο γκρουπ WhatsApp που χρησιμοποιούν δεκάδες Αμερικάνοι στην Ευρώπη, και στο οποίο η μάνα του λόχου είναι ο ντιλεινι, ότι ο σύλλογος διασύρεται, όπως τότε με το πούλμαν. Οι διαρροές περί επισκέψεων από περίεργους κυρίους στους παίκτες εξηγούν γιατί η ομάδα κατέβηκε με 6 παίκτες προχτές... Έχουμε γίνει ρεζίλι... πάλι.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και πέρσι είχαν πολλές καθυστερήσεις και δεν είχαν τέτοια εικόνα πάντως. Απ ό,τι γράφτηκε ήταν 3 μήνες απλήρωτοι.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για πες κανά όνομα παίχτη να ρίξω μια ματιά...

Τον Κοκόσκοφ να θυμίσω ότι ο τράκης τον ήθελε και το 15 πριν καταλήξει σε Σάλε.
Ισχύει, ο κοκοσκοφ προτίμησε το ΝΒΑ.

WhatsApp είναι, overseas bros, αλλά τα περισσότερα τα έσβησαν. Αν έχεις χρόνο ψάξε το τουιτ του Ντιλεινι και του Ομάρ Κουκ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ρε @Yorgos άσε τα μπάσκετμπολ και μπες στο νέο θέμα με τις πλημμύρες στη Βενετία και καιγόμαστε! Θα σου δώσω και χιντς στο φάντασι!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ρε @Yorgos άσε τα μπάσκετμπολ και μπες στο νέο θέμα με τις πλημμύρες στη Βενετία και καιγόμαστε! Θα σου δώσω και χιντς στο φάντασι!
Αφού έχετε τον καπετάν samion εκεί, τι να πω εγώ ο άσχετος; Άσε με να κλάψω για τον Αργύρη και να ανάψω τα αίματα για τον Τσιτσιπα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom