Basketball

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Χθες δεν ειδα τίποτα. Τα πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα του Πιτίνο είναι δεδομένα και χιλιοειπωμένα.
Και μόνο που ο άπειρος Κεζμούρα στο ΟΑΚΑ του πήρε την ταυτότητα στο τακτικο κομματι.και ας έχασε το ματς λέει πολλά.
Για την Εθνική πάντως είναι ιδανική επιλογή
 
Last edited:

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ισχύει ότι η Μακάμπι παίζει μισή αλλά εγώ δεν είδα καμιά ευκαιρία. Και τι εννοώ. Το πλησίασε το ματς ο Πάο, οκ.
Αλλά στην ουσία και αυτός παίζει...μισός. Όχι λόγω τραυματισμών αλλά το αποτέλεσμα είναι περίπου ίδιο. Υπάρχουν στο ρόστερ αυτή τη στιγμή 6 (ολογράφως έξι) παίχτες που είτε δεν είναι διαθέσιμοι, είτε και που μπαίνουν στο ροτέισον για λίγο δεν προσφέρουν. Δεν μπορούν? Δεν είναι έτοιμοι? Άγνωστο.
Αθηναίου, Παππάς, Μπράουν, Τζόνσον (τουρίστας μέχρι τώρα), Ίαν, Μπέντιλ.
Οκ, λάθος σχεδιασμός δε διαφωνώ. Αλλά ότι Πάο είναι πλήρης με 3...γκάρντ και με ψηλούς που δεν είναι οι περισσότεροι επιπέδου Ευρωλίγκας, ε δεν τον λες. Πλήρης ποσοτικά ναι. Αλλά πλήρης για να νικήσεις τέτοια ομάδα, Μακάμπι, έστω και λειψή, με τίποτα. Για αυτό εγώ λέω πάλι καλά πήγε ο Πάο. Και γενικά μέχρι τώρα με το υπάρχον ρόστερ, έχει πάει παραπάνω από καλά.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Και εγώ έχω συνδεδεμένη tv με desktop pc. Η ποιότητα είναι καλή? Hd προφανώς? Θα έπρεπε να έχουν και μια δοκιμαστική περίοδο έστω μιας ώρας . Περιγραφή μόνο αγγλικά ε?
Η ποιότητα ήταν 720p60fps το καλύτερο της...
Πλέον δε σε αφήνει να διαλέξεις. Θα προσπαθήσω σήμερα να δω πόσο είναι το output.
Για περιγραφή υπάρχουν 5-6 "άγγλοι" που είναι ελαφρώς της κακιάς ώρας.
Βεβαίως από πλευράς αντικειμενικότητας είναι φουλ σωστοί ακόμα και αν κράξουν διαιτητές και τη λίγκα.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Όταν αγοράζεις με τον μήνα, είναι ημερολογιακός? ΄Η αν αγοράσω το pass 8/01 πχ, θα έχω μέχρι 8/02?Θα μείνω 2-3 μείνεις χωρίς νοβα και η μόνη λύση ειναι το καναλι της euroleague
Όταν το είχα αγοράσει σα μήνα ήταν ημερολογιακό. Αλλά αυτό που είπαν πριν για τις προσφορές ισχύει. Κοιτάτε το. Το είχα βρει 70€. (και με vpn ακόμα λιγότερο...)

Βλέπετε ότι κρατήθηκα και δεν σχολίασα το σεμιναριακο πιτινικο κοουτσαρισμα εχθές. Ευχαριστώ.
ΑΞΙΟΣ, ΑΞΙΟΣ!!!
Κι εγώ μόνο 5' ήμουν νευριασμένος. Μετά σκεφτηκα τον καημένο τον Ζέλικο και ηρέμησα
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
2ο μαζεμένο ματς όπου ο αντίπαλος κοντός βάζει +30 πόντους. Κρίμα γιατί είχε ευκαιρία να κάνει 2 νίκες μέσα στη βδομάδα (εντάξει εμάς μας έκανε τη χάρη την Τετάρτη)
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ο Τσερι τι δουλειά είχε στο παρκέ 24 λεπτά;
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Περα απο την πλακα ειχε 0 στα 7 δεν οργάνωνε ( 2 λάθη 2 ασιστ) δεν έπαιζε άμυνα. Τι στο καλό έβλεπε ο Λιθουανος;
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Και εγώ έχω συνδεδεμένη tv με desktop pc. Η ποιότητα είναι καλή? Hd προφανώς? Θα έπρεπε να έχουν και μια δοκιμαστική περίοδο έστω μιας ώρας . Περιγραφή μόνο αγγλικά ε?
αν βρω προσφορά με 1 ευρώ το μήνα θα το πάρω σαν δοκιμή. Αλλά αυτή τη στιγμή έχει 14€ οπότε μου φαίνεται απίθανο να βρεθεί τέτοια προσφορά.
Η ποιότητα είναι άριστη. Περιγραφή Αγγλικά. Την παρούσα χρονιά και όλες τις άλλες έχω πάρει την Ευρωλίγκα TV, από την αρχή με την έκπτωση (15-20%, αν θυμάμαι καλά). Εξαίρεση την προηγούμενη χρονιά που έλειπα αρκετά και πήρα κάποια στιγμή, κάπου στο μήνα που περιείχε και τα play offs me 1 ευρώ (0.99 για την ακρίβεια). Έφυγαν οι ελληνικές ομάδες, έλειψα και σε ταξίδι και δεν ανανέωσα.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.751
Για τα χθεσινά:
1. Είμαι περίεργος πόσο καιρό ακόμα θα αντέξει η Μακάμπι με τόσες ελλείψεις. Πριν από 6 αγωνιστικές τη θεωρούσα φαβορί.
Δυστυχώς άντεξε. Την ερχόμενη Πέμπτη, όμως δεν νομίζω ότι θα αντέξει. Παίζει εκτός με την πληγωμένη Εφές.
2. Λογικά η Φενέρ θα επικρατήσει της Ζενίτ. Διαφορετικά αντίο.
Μόνο το αντίο πέτυχα. Ήμουν εκτός.
3. Πιστεύω ότι και η Μιλάνο θα νικήσει, ύστερα από τόσες συνεχόμενες ήττες.
Εδώ έπεσα μέσα.
4. Μπασκόνια - Ρεάλ. Εκεί νομίζω ότι θα σπάσει το φαβορί, αν δεν έχει σπάσει στο Τελ Αβίβ.
Ήμουν εκτός. Περίπατος Ρεάλ και απόλυση Περάσοβιτς. Για μένα είναι από τους καλύτερους προπονητές.

Για τη σημερινή ημέρα:
1. Χίμκι-Ζαλγκίρις. Δεν έχω άποψη, δεν το είδα, ούτε είχα πρόβλεψη για το ματς αυτό.
2. Εφές-ΤΣΣΚΑ. Επαληθεύτηκε η διαίσθησή μου. Κάποτε θα κοβόταν το σερί της Εφές. Λάρκιν-Τζέιμς σημειώσατε 2.
3. Ερυθρός Αστέρας-Ολυμπιακός. Στο ίδιο έργο θεατές. Όταν είχε προηγηθεί ο Ολυμπιακός 12-15 πόντους ο Ερυθρός είχε απόδοση 4,40 είχα διαίσθηση ότι θα το γυρίσει και επαληθεύτηκα.
4. Μπάγερν-Μπάρτσα. Διαψεύστηκα. Το περίμενα ντέρμπι και προέκυψε σούπα.
5. Βιλερμπάν-Άλμπα. Δεν είχα άποψη. Δεν ασχολήθηκα, λίγο είδα. Φυσιολογικό αποτέλεσμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.205
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom