Basketball

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Συγγνώμη @Nikos86, τώρα επέστρεψα από επαγγελματικό ταξίδι και είδα το μήνυμά σου. Και ήμουν σε όλα μέσα. Επιστροφή Πιτίνο. Δεν χάνεις, Χρήμα κατοχυρωμένο κι από λεφτά στην τράπεζα.

Οντως και εμενα ο Πιτινο μου αρεσει! Και φετος νομιζω θα κανει δουλεια στον Παναθηναικο!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Τελικά στην πρόσληψη Πιτινο στον ΠΑΟ αντέδρασαν οι διεθνεις του Ολυμπιακού και όχι η Εοκ. Επειδή τους είχε πει ότι θα είναι Greek Pitino και έγινε green.
Την επιστολή δε διέρρευσε στον Τύπο η ΕΟΚ και όχι οι παίκτες ή ο Ολυμπιακός.
Κατά τα λοιπά εντυπωσίασε ο Ολυμπιακός και η Τσσκα που έριξε 30αρα στην Μπαρτσελονα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.255
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έλεγα κι εγώ, θα τελειώσει η αγωνιστική χωρίς έκπληξη;

Βολεύει πολύ τον Παναθηναϊκό η ήττα της Αρμάνι, αν και είναι νωρίς για τέτοιους υπολογισμούς.

Τομιτς για βατόμουρα, -10 στην αξιολόγηση, στράφι η προσπάθεια Μιροτιτς και Ντέιβις. Πολύ ενδιαφέρουσα αρχική πεντάδα από Ιτουδη που χωρίς Κουφό, Μπεικερ και φυσικά Κλαιμπερν πήρε ένα εμφατικό διπλό για να θυμίσει σε ποια κατηγορία ομάδων ανήκει η ΤΣΣΚΑ.

Η επίδοση του Λαρκιν είναι μυθική, ασύλληπτη.
 
Μηνύματα
619
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
Νότια Κορέα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Μου βγάζει ότι το site δεν είναι διαθέσιμο στην Ευρώπη. Τι λεει??
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.255
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μου βγάζει ότι το site δεν είναι διαθέσιμο στην Ευρώπη. Τι λεει??
Είναι άρθρο για το πώς ένα ballboy απολύθηκε από τους Σελτικς Επειδή ο Μπερντ τον είδε να πανηγυρίζει καλάθια των Νικς στα πλέι οφς (Επί Πιτινο περικαλω) και τελικά τον προσέλαβαν οι Νικς και άνοιξε μπίζνες με κάποιους εκ των παικτών.

Α κι ένα άρθρο για τον Πιτινο:
https://www.sbnation.com/platform/a...-good-riddance-dick?__twitter_impression=true
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Άσχετο με τα προηγούμενα, αλλά ρε παιδιά τι κάνει φέτος ο doncic. Τον περίμενα καλό αλλά όχι να τρέχει και για mvp.
Άσε με. Και αυτος που τον έχει στο φαντασι μας έχει γονατίσει
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
vougioukas.jpg

Ωραία χαμόγελα
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.318
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Άσχετο με τα προηγούμενα, αλλά ρε παιδιά τι κάνει φέτος ο doncic. Τον περίμενα καλό αλλά όχι να τρέχει και για mvp.
Άσε με. Και αυτος που τον έχει στο φαντασι μας έχει γονατίσει
Να πω εδώ ότι την χρονιά που το πήρε η Ρεάλ, τον είχα κάπτεν στο φάντασι σχεδόν από την πρώτη αγωνιστική μέχρι τέλους (όχι με το χάσταγκ, το κανονικό). Προφανώς και τερμάτισα πρώτος. Μας έφυγε και αυτός, και μπλέξαμε με τους άλλους κάπτεν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.255
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απίστευτο ματς εχθές στο ΝΒΑ. Οι Σπερς κέρδισαν τους Ροκετς στη δεύτερη παράταση, χωρίς τον Aldridge παρακαλώ, παρότι έχαναν με 11 2 λεπτά πριν τελειώσει η κανονική περίοδος κι αφού ακυρώθηκε κάρφωμα του χαρντεν στον αιφνιδιασμό, στο οποίο η μπάλα μπήκε στο καλάθι, αλλά βγήκε αφού πέρασε από το διχτακι.

Επιτέλους Μητσάρα από το Λονι Γουοκερ, το ντραφτ του Ποποβιτς για τον οποίο πανηγυριζα όταν τον πήρε ότι θα βγει νέος Καγουαι και μετά το σοβαρό τραυματισμό του στη ρουκι χρονιά του δεν επαιξε τίποτε.

Εκνευριστικοι οι Ροκετς με το Χαρντεν να έχει 4/20 τρίποντα και 11/38 σουτ. Έβαλε 50. Ε και;;; Άσε που αυτός που αναλάμβανε να πάρει... ψύχραιμες αποφάσεις μετά από κάθε ανοησία του Χαρντεν ήταν το χελωνονιντζακι (7/30 σουτ) οπότε το χάρηκα που έχασε το circus basketball.

https://watch.nba.com/game/20191203/HOUSAS
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.488
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom